Stacjonarne stoły do masażu

Stacjonarne stoły do masażu
Stoły są produkowane na zamówienie przez polskich producentów. Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni w przypadku firmy Tech-Med lub do 6 tygodni w przypadku firmy Meden-Inmed. Oferowane stoły do rehabilitacji i stacjonarne stoły do masażu posiadają wpis do rejestru wyrobów medycznych. Producenci zapewniają swoim klientom wysoką jakość produktu oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Do wyboru jest wiele rozwiązań konstrukcyjnych. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.
Przygotowujemy indywidualne oferty sprzedaży.
Tel. 77 440 64 35

Stacjonarny stoły i łóżka do masażu

 

Stacjonarne stoły do masażu są nie tylko chętnie używane w gabinetach lekarskich i fizjoterapeutycznych. Świetnie sprawdzają się również przy zabiegach kosmetycznych lub relaksacyjnych. Najważniejsze jest jednak, by były stanie zapewnić to, czego klient najbardziej oczekuje po wybranym zabiegu – komfortu, odprężenia i zrelaksowania. Dodatkowe walory estetyczne i wygoda użytkowania czynią z łóżka do masażu idealne narzędzie pracy na wiele lat. Dlatego wszystkie stoły do masażu z oferty zostały zaprojektowane tak, by zapewnić najwyższy komfort nawet najbardziej wymagającym.

 

Dlaczego warto wybrać stacjonarny stół do masażu?

 

Specjaliści, którzy z klientami pracują tylko we własnym gabinecie, mają specyficzne potrzeby. Praktyka podpowiada im, by idealny stacjonarny stół do masażu był stabilny, wysoce wytrzymały i posiadał możliwie jak najwięcej udogodnień technicznych, które ułatwią pracę.

 

Stacjonarne łóżko do masażu, w odróżnieniu od przenośnego, wykonane jest z cięższych, odpornych materiałów i charakteryzuje się zwartą budową. Jest mniej mobilne, ale dzięki temu gwarantuje większe dopuszczalne obciążenie stołu (zwykle od 200 do 300 kg), ma większe wymiary, wytrzymały stelaż stalowy i wykonany jest z grubszej warstwy pianki poliuretanowej oraz trwałego obicia. Zapewnia więc nie tylko obustronną wygodę, ale też jest dobrym wyborem w sensie ekonomicznym. Stacjonarne stoły i łóżka do masażu to optymalny stosunek ceny do jakości, jeśli wziąć pod uwagę wieloletnią trwałość takiego sprzętu.

 

Jakie stacjonarne stoły do masażu znajdują się w naszej ofercie?

 

Staraliśmy się przedstawić możliwie najbardziej szeroki wybór – od modeli podstawowych do tych najbardziej zaawansowanych technologicznie i z wieloma usprawnieniami. Wyboru odpowiedniego stacjonarnego stołu do masażu można dokonać spośród:

 

  • stołów do masażu jedno- i wielosegmentowych

  • dodatkowych akcesoriów: wałków rehabilitacyjnych, półek na akcesoria, podajników na ręczniki papierowe i podkłady celulozowe, kółek jezdnych, stopek antypoślizgowych, podłokietników, powłoki antybakteryjnej obicia

  • łóżek do masażu z otworami na twarz i dodatkowymi zaślepkami

  • różnych sposobów regulacji wysokości stołu: ręcznego, hydraulicznego lub elektrycznego

 

Wszystkie przedstawione stacjonarne stoły i łóżka do masażu cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Spełniają wszystkie normy medyczne i nie zawierają szkodliwych związków chemicznych.