Stół do masażu i rehabilitacji KSR

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: STÓŁ KSR
 • Producent: Juventas
 • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 6 tygodni

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 669,00 zł brutto
 • 3 083,00 zł
 • szt.
 • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze towaru, Płatność przelewem, Przelewy24, PayByNet, eRaty Santander Consumer Bank, Płatność kartą płatniczą przy odbiorze towaru, Płatności Ratalne i odroczone
 • Sprawdź raty
 • Sprawdź raty

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Segmenty: 2

Produkt medyczny Wyrób medyczny przeznaczony do zastosowana przez wykwalifikowany personel

Stół do masażu i rehabilitacji KSR

Stoły z serii KSR oferują doskonałe połączenie nowoczesnego wyglądu oraz przystępnej ceny. Jego podstawa mimo iż bardzo solidna i masywna, stworzona jest bardzo estetycznie co pozwala zachować jej zgrabny i smukły wygląd.

KSR to prosty dwuczęściowy stół stacjonarny przeznaczony do rehabilitacji lub masażu. W przypadku korzystania ze stołu w celach rehabilitacji po obu stronach znajdują się uchwyty na pasy do stabilizacji pacjenta. Cześć zagłówka jest regulowana za pomocą sprężyny gazowej, znajduje się przy nim dźwignia pozwalająca dostosować jego nachylenie. Regulacja wysokości całego stołu odbywa się za pomocą wybranego układu podnośnika. Stół znajduje się na czterech regulowanych stopkach, które pozwalają na wypoziomowanie stołu nawet przy nierównościach podłoża.

 

Wersje stołu KSR

KSR - regulacja wysokości manualna KSR E - regulacja wysokości elektryczna za pomocą siłownika elektrycznego KSR H - regulacja wysokości hydrauliczna za pomocą siłownika hydraulicznego


Wersje stołu z podnośnikiem manualnym (M) oraz elektrycznym (E) są dostępne w dwóch wysokościach: 60-88cm lub 50-100cm

 

Wyposażenie standardowe stołu KSR:

 • blat dwuczęściowy
 • podgłówek regulowany sprężyną gazową
 • uchwyty na pasy do stabilizacji po obu stronach leża
 • tapicerka skóropodobna standard line (kolory 1-25)
 • biały kolor stelaża
 • 4 regulowane stopki
 • korba do manualnej regulacji wysokości (dotyczy wersji KSR)
 • pilot ręczny do elektrycznej regulacji wysokości (dotyczy wersji KSR E)
 • pedały nożne do hydraulicznej regulacji wysokości (dotyczy wersji KSR H)

 

Parametry techniczne stołu KSR

Długość 200 cm
Szerokość 69 cm
Wysokość 64 - 87 cm
Regulacja kąta nachylenia zagłówka -80° do +50°
Waga 65 kg
Dopuszczalne obciążenie (regulacja manualna) 300 kg
Dopuszczalne obciążenie (regulacja elektryczna) 150 kg
Dopuszczalne obciążenie (regulacja hydrauliczna) 150 kg

 

Dostępne opcje kolorystyczne stołu KSR

Blat stołu obity jest wysokiej jakości tapicerką Standard Line z materiału skóropodobnego o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Szeroka gama kolorów pozwala na dopasowanie koloru stołu do wnętrza gabinetu. Materiał ten przeznaczony jest do zastosowań medycznych dzięki czemu spełnia wszelkie normy, posiada odpowiednie certyfikaty i nie zawiera trujących związków szkodzących zdrowiu.

 

 

Tapicerka Exclusive Line

Dodatkowo klientom którzy chcą wyróżnić się i dodatkowo zabezpieczyć stół polecamy wybór tapicerki z serii Exclusive Line. Jest to winylowy materiał przeznaczony do zastosowań medycznych. Zapewnia on podwyższoną odporność na płyny ustrojowe, oraz antystatyczne wykończenie.

Tapicerka tego typu składa się z: specjalnej winylowej, plecionej tkaniny Hi-Loft²™ - mocnej i niezwykle miękkiej a przy tym zapewniająca wyjątkowy wygląd, oraz wierzchniej warstwy PERMABLOK3® - odpornej na ścieranie i stanowiącej nieprzeniknioną barierę dla bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów. Dodatkowo tę tapicerkę wyposażono w technologię SILVERGUARD® - wykorzystującą jony srebra aby likwidować mikroby odpowiedzialne za plamy i nieprzyjemny zapach.

 

 

Wyposażenie opcjonalne stołu KSR:

Dostępne w opcjach produktu.

podłokietniki (PLUS)
wieszak na podkład celulozowy 60 lub 70 cm
system jezdny z 4 skrętnymi kółkami

 

 

Dostępne opcje sterowania podnośnikiem elektrycznym

Stół ten dostępny jest w wersji wyposażonej  w podnośnik elektryczny który pozwala na regulacje wysokości za pomocą dużej gamy pilotów, lub ramy sterującej - jest to specjalnie zamontowany na wszystkich krawędziach stołu stelaż którego uniesienie lub obniżenie za pomocą stopy powoduje zmianę wysokości stołu.

Pilot ręczny (w standardzie)

Pilot nożny

(lub nożny + ręczny)

Pilot bezprzewodowy
Rama sterująca