O firmie


» przeczytaj wszystkie opinie

InfoGEM Mirosław Gryszpiński
ul. Grunwaldzka 32/1A
45-054 Opole
NIP, UE VAT number: PL7542394401
REGON: 532228122

Nr konta bankowego PLN:
Bank ING: 86 1050 1504 1000 0090 7583 4177


Dla przelewów z zagranicy:
Numer rachunku IBAN : PL 86 1050 1504 1000 0090 7583 4177
kod BIC/SWIFT: INGBPLPW

 
Nasze motto to: „Najlepsza reklama to zadowolony klient”

 

Firma InfoGEM Mirosław Gryszpiński założona została w roku 2001. Sklep DoMasazu.pl powstał w 2006 roku. Utworzyliśmy go z myślą umieszczenia w nim wysokiej klasy produktów do masażu, które są dostępne na polskim rynku. Przez lata pracy w branży rehabilitacyjnej zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie sprzętu do masażu, dzięki czemu znamy potrzeby i wymagania naszych klientów. Produkty oferowane przez nas są dedykowane profesjonalistom, którzy prowadzą gabinety masażu jak i klientom indywidualnym, którzy rozumieją potrzebę codziennego korzystania z masażu.
Starannie dobieramy naszych partnerów handlowych, tak aby dotrzymywali zobowiązań wobec naszych klientów i nas. Eliminujemy produkty niskiej wartości z których klienci nie są zadowoleni.

Obsługa sklepu dysponuje wieloletnim doświadczeniem w wyposażaniu gabinetów masażu oraz mobilnych masażystów.
Klient może liczyć na profesjonalne doradztwo.

Wyposażenie gabinetu masażu może okazać się dużo prostsze z naszą pomocą

W przypadku dotacji pomagamy w sporządzaniu dokumentacji wymaganej przez urzędnikówDbamy o to, aby dostawcy spełniali nasze wytyczne odnośnie szybkości wysyłki, możliwości sprawdzenia jej statusu oraz przeprowadzania procedury reklamacyjnej.

Co jakiś czas przeprowadzamy badania zadowolenia naszych klientów na podstawie których jesteśmy w stanie stwierdzić jakość towarów i usług oraz wprowadzić korekty w celu doskonalenia oferowanych usług sprzedażowych.

Specjalny system recenzji pozwala klientom wymieniać się opiniami na temat sprzętu - każdy klient ma możliwość wypowiedzieć się na temat zakupionych u nas urządzeń. Dzięki temu inni klienci są w stanie poznać obiektywne zalety oraz wady sprzętów, od osób które korzystają z nich na co dzień. Ta wiedza jest również dla nas niezwykle cenna. 

Na portalu allegro.pl posiadamy 100% pozytywnych komentarzy - z czego jesteśmy niezwykle dumni. Nasza strona o_mnie

 

Zapraszamy importerów i dystrybutorów sprzętu do masażu do współpracy.


Właściciele serwisów tematycznych, ciekawych stron z branży do masażu lub forów dyskusyjnych mogą zostać naszymi partnerami umieszczając na swoich stronach nasz baner reklamowy lub link. Ten specjalny odnośnik, który przekazujemy naszym partnerom pozwala na rozpoznanie osoby, która kliknęła na niego i naliczeniu prowizji od sprzedaży po realizacji sprzedaży.

Wykorzystując najnowszą technologię bankowości elektronicznej udostępniamy klientom za pośrednictwem portalu Platnosci.Pl wiele form płatności np. Karta płatnicza, przelew bezpośrednio z mBanku (mtranster), Inteligo, ING i wielu innych banków uwzględnionych w regulaminie .

Prosimy o nadsyłanie do nas wszelkich informacji i uwag mogących usprawnić działanie sklepu.

Inne projekty wdrożone przez naszą firmę:
Profesjonalny sprzęt diagnostyczny znanego producenta Riester - www.riester.pl
Sprzęt medyczny dla profesjonalistów - promedyczny.pl