Stół do masażu i rehabilitacji XSR 3 L E

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Juventas
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 21 dni
  • szt.
  • 5 000,00 zł
  • Oblicz

Segmenty: 3

Stół do masażu i rehabilitacji XSR 3 L E

Stół z serii XSR stołów do masażu i rehabilitacji firmy Juventas. Stół to jest trzyczęściowy, dodatkowo stół można ustawić w pozycję fotela może służyć do zabiegów towarzyszącym masażom. Stół ma łamane leże dzięki czemu uzyskamy pozycję Pivota. Stół wyróżnia się zupełnie inną podstawą niż większość stołów stacjonarnych do masażu. Podstawa jest mniej masywna, w krzyżowym X rozstawie par nóg stołu. Blat stołu jest złożony ze sklejki o grubości 16 mm oraz pianki wysokoelastycznej o grubości 50 mm.

Dodatkowym elementem wyróżniającym jest konstrukcja podstawy przy podłożu, stół wyposażony jest w 2 stopki oraz 2 kółka jezdne. Takie rozwiązanie pozwala na przesunięcie stołu w razie potrzeby jednocześnie zapewniając nam stabilność podczas masażu.

Stół w standardowym wyposażeniu posiada otwór na twarz z zatyczką w zagłówku. W przypadku korzystania ze stołu w celach rehabilitacji po obu stronach znajdują się uchwyty na pasy do stabilizacji pacjenta. Cześć zagłówka jest regulowana za pomocą sprężyny gazowej, przy podgłówku znajduje się dźwignia regulująca podgłówek zarówno do góry jak i na dół. Podnóżek regulowany jest w pełnym zakresie elektrycznie tak samo jak środkowa część łamania, zmiana wysokości również odbywa się przez siłownik elektryczny i pilot ręczny.

 

Dane techniczne stołu XSR 3 L E :

Długość 200 cm
Szerokość 68 cm
Wysokość od 55 cm do 89 cm
Regulacja kąta nachylenia zagłówka od - 60º do 35º
Dopuszczalne obciążenie 170 kg
Waga stołu 68 kg
Kąt nachylenia oparcia pleców od 0º do 72º
Regulacja kąta łamania leża od 0º do 25º

 

Stół w regulacji elektrycznej można standardowo obsługiwać pilotem ręcznym.

 

Charakterystyka tapicerki Standard Line stołu XSR 3 L E

Blat stołu obity jest wysokiej jakości tapicerką Standard Line z materiału skóropodobnego o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Szeroka gama kolorów pozwala na dopasowanie koloru stołu do wnętrza gabinetu. Materiał ten o zastosowaniu medycznym, spełnia wszelkie normy, posiada certyfikaty i nie zawiera trujących związków szkodliwych zdrowiu.

Wzornik tapicerki Standard Line

 

 

Charakterystyka tapicerki Exclusive Line stołu XSR 3 L E

Dodatkowo dla klientów którzy chcą wyróżnić się i dodatkowo zabezpieczyć stół jest do wyborów kilka propozycji z gamy kolorystycznej tapicerki Exclusive Line. Jest to materiał o zastosowaniu medycznym, winylowy o podwyższonej odporności na płyny ustrojowe. Posiada w swojej strukturze podkład odporny na pleśń i specjalną warstwę wierzchnią tworzącą barierę dla bakterii oraz ścieranie. Tkanina winylowa jest pleciona, co daje ciekawy wizualny odbiór.

Tapicerka Exclusive Line

 

Wyposażenie opcjonalne stołu do masażu XSR 3 L E :

 

Podłokietniki PLUS

podłokietniki PLUS

Wieszak na podkład

wieszak na podkład

szerokość 60

pokrowiec na podgłówek

przy korzystaniu ze stołu w formie fotela

 

Stół wysyłany jest na palecie 200-225 x 80 i posiada 24 miesiące gwarancji na stelaż oraz 12 miesięcy na tapicerkę.

Dodatkowo w stołach do masażu firmy Juventas można według uznania i wystroju gabinetu bądź specyfiki naszej pracy wybrać inny kolor stelaża niż standardowy biały.

Wzornik kolorystyki RAL ( stelaże )

Wzornik kolorystyki RAL stelaż stołu