Przenośne krzesło do masażu PRESTIGE-REH

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Habys
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 1 595,00 zł
  • Oblicz

Praktyczne, przenośne krzesło do masażu. Producent: Habys.


Dzięki takim praktycznym rozwiązaniom jak: regulowane w wielu płaszczyznach podgłówek i półka pod ramiona, ustawiana siłownikiem gazowym wysokość siedziska i dodatkowo nastawny kąt pochylenia - krzesło Prestige-reh można idealnie dopasować do każdego wzrostu, rozmiaru i wagi pacjenta.

Zobacz ile możliwości dotarcia do pleców, barków i szyi pacjenta daje Ci nasze krzesło.
Po wykonaniu zabiegu możesz szybko i sprawnie złożyć swoje krzesło, a wygodny pokrowiec z paskiem na ramię ułatwi Ci jego transport.

Masaż na wybranym miejscu:
Ustaw swoje krzesło do masażu na lotniskach, w centrach handlowych i biurowcach, a nawet na posterunku policji i w bazie straży pożarnej. Zdejmij napięcie ze sztywnych ramion i bolących mięśni karku wszędzie gdzie tylko je znajdziesz. 


Rozbudź swoją terapeutyczną wyobraźnię i wykonuj masaże w pomysłowy i ekscytujący sposób.

Przemieszczanie z Prestige Reh ułatwiają specjalistyczne kółka transportowe w jakie wyposażona została podstawa stelaża krzesła. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu dedykowanego do krzesła pokrowca, który usprawni jego transport.
Krzesło Prestige Reh doskonale sprawdza się wśród mobilnych masażystów, jest wykorzystywane również w masażu Work-Site.

Krzesło znalazło się wśród laureatów konkursu na produkt roku 2004. W II edycji konkursu Produkt Roku w Ocenie Internautów, Czytelników "OPM" nasz produkt zyskał sobie uznanie czytelników "OPM" i uplasował się dzięki nim na III pozycji, z łączną ilością 272 punktów.

 

 

 

DANE TECHNICZNE

Głębokość 63 - 78 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość (regulowana skokowo) 110 - 127 cm
Dopuszczalne obciązenie 150 kg
Waga 9 kg

 

 
 
   

 

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Poduszka pod klatkę piersiową   Pokrowiec do krzesła Prestige - reh
 

 
Powszechnie polecana kobietom ciężarnym lub kobietom z dużym biustem. Poduszka pomaga w rozluźnieniu regionu barkowego i umożliwia wygodne siedzenie. Rozbudź swoją terapeutyczną wyobraźnię i wykonuj masaże w pomysłowy i ekscytujący sposób.   Praktyczny pokrowiec ułatwia przenoszenie fotela jak i zapobiega drobnym uszkodzeniom. Dostępny w różnych kolorach

 

Dostępna kolorystyka stelaża :

 

SREBRNY

 

 


  krzesło do masażu