Kompleksowy system do regeneracji Aquilo

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Aquilo
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 7 dni

  • Historia ceny
  • szt.
  • 8 900,00 zł

Kompleksowy system do regeneracji Aquilo

Aquilo to specjalistyczne urządzenie łączące w sobie zalety drenażu limfatycznego oraz krioterapii. Umieszczone wewnątrz spodni kanaliki wypełniają się zimną wodą wywołując jednocześnie efekt kompresyjny. Dzięki połączeniu kompresji z zimnem urządzenie Aquilo skutecznie regeneruje zmęczone i obolałe nogi, pomaga zniwelować stan zapalny, ale także odpręża i rozluźnia spięte tkanki. Wypełniona lodem i zimną wodą pompa dba o swobodną cyrkulację płynu w kanalikach spodni, sprawia to, że przez cały czas użytkowania pozostają one w optymalnej temperaturze 6ºC-8ºC. Wygodna i łatwa w transporcie konstrukcja oraz wydajna bateria pozwalają na użytkowanie AQUILO w każdych warunkach.

 

Zastosowania aparatu Aquilo

Terapia kompresją i zimnem przynosi znakomite efekty regeneracyjne zmęczonych i przeciążonych mięśni nóg, a zachowana przez cały czas pracy urządzenia optymalna temperatura 6ºC-8ºC skutecznie zmniejsza ból oraz stany zapalne mięśni i stawów. Kompresyjne działanie AQUILO poprawia z kolei przepływ płynów w organizmie, pomagając pozbyć się uczucia tzw. ciężkich nóg.

Urządzenie AQULIO jest idealnym rozwiązaniem dla sportowców, przyspiesza regenerację kończyn dolnych po ciężkim treningu, z kolei w warunkach domowych urządzenie sprawdzi się u osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej lub wykonujących pracę fizyczną. Urządzenie doskonale sprawdzi się również w gabinetach kosmetycznych oraz salonach SPA.