Nadruk reklamy na pokrowcu City

Nadruk reklamowy na pokrowcach Habys City

Istnieje mozliwość wykonania nadruku reklamy Twojego Biznesu na pokrowcach marki Habys - dotyczy to modeli Standard oraz City. Nadruk może być wykonany wg jednego z poniższych projektów lub według własnego projektu.

Przykładowe projekty reklamy na pokrowcach City

 Nadruk reklamy na pokrowcu Habys City

Nadruk reklamy na pokrowcu Habys City

Nadruk reklamy na pokrowcu Habys City

Nadruk reklamy na pokrowcu Habys CityNadruk reklamy na pokrowcu Habys City

Nadruk reklamy na pokrowcu Habys City

Dostępna kolorystyka nadruków reklamy na pokrowcach Habys

Kolorystyka nadruków reklamowych na pokrowcach habys

Technika wykonania nadruku reklamowego na pokrowcach Habys

 

Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu folii poliuretanowej flex - tej samej, która używana jest do znakowania odzieży. Nadruk wykonywany jest w jednym, wskazanym kolorze. Wszystkie kolory są jasne, a co za tym idzie będą dobrze widoczne na ciemnym pokrowcu.

 

Zamawiając pokrowiec z standardowym projektem nadruku prosimy o wybranie nr projektu, wskazanie nr koloru oraz wpisanie w uwagach do zamówienia tekstu oraz nr telefonu i adresu internetowego jakie mają się znaleźć na pokrowcu.

 

W przypadku chęci wykorzystania własnego projektu, należy wpierw przesłać go do akceptacji. Projekt musi być przygotowany w wersji jednokolorowej (na ciemnym tel) w pliku wektorowym (na krzywych) w wielkości maksymalnej A4 w skali 1:1. Po zatwierdzeniu najpierw prześlemy finalną wersję do akceptacji.