Świeca do masażu ciała - Zielona herbata - Green Tea

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Alba Thyment
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 7 dni
  • szt.
  • 62,00 zł

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

 

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Balsamique Massage Candle Green Tea 170 g

Świeca o zapachy zielobej herbaty, do masażu całego ciała i zabiegów na dłonie i stopy. Polecamy szczególnie do pielęgnacji skóry suchej.

 

Sposób użycia:

Świecę należy zapalić i odczekać chwilę, tak aby odpowiednia ilość świecy się upłynniła. ZAWSZE sprawdzamy temperaturę produktu na własnej dłoni. Temperatura topnienia wynosi około 37 °C. Rozpuszczoną świecę stosujemy do masażu lub jako olejek nawilżający. Gaszenie świecy podczas wykonywania zabiegu nie jest konieczne

 

Składniki świecy do masażu - zielona herbata:

masło shea, olej kokosowy, Butyrospermum Parkii Butter, C10-18 Triglycerides, Cocos Nucifera Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Citral

 

Waga produktu netto:

170 g