Stół do masażu i rehabilitacji SR-3-B BOBATH

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Techmed
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 3 277,00 zł
  • Oblicz

Segmenty: 1

Stół do masażu i rehabilitacji BOBATH, E, H - dedykowany do terapii dzieci


Już na pierwszy rzut oka widać, że stół Bobath jest przeznaczony do zadań specjalnych. Odróżniający go od pozostałych stołów rozmiar blatu, zdecydowanie szerszy, jest przystosowany do ćwiczeń z dziećmi metodą Vojty i Bobatha. Duży blat stołu to więcej miejsca, co zwiększa bezpieczeństwo podczas ćwiczeń z Twoimi małymi klientami. Pozostałe atuty to wytrzymała lekka, stabilna konstrukcja, mechanizm szybkiej regulacji wysokości w trzech wariantach – ręcznym (Bobath), hydraulicznym (Bobath H) i elektrycznym (Bobath E). 

Opcjonalnie stół może być wyposażony w układ jezdny oraz w drugi, mniejszy segment, którego kąt pochylenia regulowany jest za pomocą sprężyn gazowych. Dostępne są różne kolory tapicerki.

Jeśli pracujesz z dziećmi to model w sam raz dla Ciebie.

Z uwagi na dużą wytrzymałość stołu do masażu Bobath może on być również z powodzeniem wykorzystywany do masażu i rehabilitacji osób dorosłych o dużej wadze.


Parametry techniczne stołu do masażu i rehabilitacji SR-3-B Bobath:   Wysokość stołu do rehabilitacji/ masażu BOBATH      Długość stołu do rehabilitacji/ masażu BOBATH      Szerokość stołu do rehabilitacji/ masażu BOBATH      Waga stołu do rehabilitacji/ masażu BOBATH      Maksymalna waga użytkownika  
Wysokość Długość Szerokość Waga stołu Max. waga pacjenta
Opcje regulacji wysokości stołu do masażu i rehabilitacji SR-3-B Bobath:

 

Regulacja ręczna za pomocą korby REGULACJA RĘCZNA

Regulowanie stołu odbywa się poprzez przekręcenie korbą.
   
Regulacja elektryczna za pomocą pilota ręcznego, nożnego lub ramy sterującej REGULACJA ELEKTRYCZNA

Regulacja w standardowej wersji elektrycznej odbywa się za pomocą pilota ręcznego. Za dodatkową opłatą regulacja może odbywać się za pomocą ramy sterującej lub pilota nożnego. Takie rozwiązanie sterowania powoduje, że nie trzeba przerywać pracy z klientem w celu wyregulowania wysokości, a także minimalizuje ryzyko zabrudzenia kosmetykami do masażu elementów instalacji elektrycznej (np. pilota). W wersjach elektrycznych stołu zastosowane zostały siłowniki elektryczne bardzo wysokiej jakości. Są one praktycznie bezawaryjne.
   
Regulacja hydrauliczna za pomocą pedałów REGULACJA HYDRAULICZNA

Regulacja odbywa się poprzez "pompowanie" pedałów znajdujących sie w dolnej części stołu. Rozwiązanie to jest idealne w sytuacji gdy niemozliwy jest, z różnych przyczyn, dostep do energii elektrycznej.

 

Wyposażenie dodatkowe stołu do masażu i rehabilitacji SR-3B


Wyposażenie stołu w kółka jezdne,

Układ jezdu stołu rehabilitacyjnego do masażu SR-3

Wieszak na ręczniki do stołów stacjonarnych

Wieszak na ręcznik - dodatek do łóżka do masażu SR-3

Rama sterująca (tylko wersja elektryczna),

pilot nożny pojedynczy (tylko wersja elektryczna),

Pilot nożny pojedynczy do stołu sr-3


Wzornik kolorystyczny stołów do masażu Tech-med:

Wzornik kolorystyczny stołów stacjonarnych marki Techmed