Stacjonarny stół do masażu SM-2-Ł

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Techmed
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 3 330,00 zł
  • Oblicz

Segmenty: 5

 

Opis serii stołów do masażu SM-2-Ł


Stoły z serii SM-2-Ł  (z podnóżkiem regulowanym w zakresie 0-85°) to stacjonarne stoły przeznaczone do masażu. Wykonane zostały z należytą dbałością o szczegóły, dzięki czemu są produktem wysokojakościowym. Podstawa wykonana jest z profili stalowych malowanych proszkowo. Natomiast leżysko obite jest wysokiej jakości tapicerką vinylową. Cechą charakterystyczną dla tej linii jest "lekka" podstawa, która w połączeniu z możliwością zamontowania kółek powoduje, że stoły SM-2-Ł są wysoce mobilne.

Stoły do masażu SM-2-Ł mogą być wykonane w kilku opcjach. Wybrać można rodzaj regulacji wysokości (ręczna, elektryczna lub hydrauliczna), opcję kółka, dostępny jest bogaty wzornik kolorystyczny, dzięki czemu z powodzeniem dopasują Państwo wygląd stołu do swojego gabinetu.


Opis modelu stołu do masażu SM-2-Ł (E, H)


Stół do masażu SM-2-Ł charakteryzuje lekka, choć stosunkowo stabilna konstrukcja. Wyposażony jest w pięciosegmentowe leżysko z możliwością regulacji wysokości  przy pomocy ręcznego podnośnika śrubowego, siłowników elektrycznych lub hydraulicznych. Pod leżyskiem znajduje się korba, która pozwala na łamanie do pozycji Pivota. Zagłówek wykonany jest z wymodelowanym wycięciem w kształcie gruszki. Podłokietniki regulowane są za pomocą pokręteł umieszczonych pod nimi. Do wyboru są różne kolory tapicerki.

Chociaż jest to podstawowy model,  jest on wystarczająco zaawansowany, aby sprostać Twoim wymaganiom. Stół jest najbardziej ekonomiczną, a zarazem funkcjonalną propozycją do gabinetu masażu.


Cechy charakterystyczne stołu do masażu SM-2-Ł:


    Wysokość stołu rehabilitacyjnego SM-2-Ł        Długość stołu rehabilitacyjnego SM-2-Ł    Szerokość stołu rehabilitacyjnego SM-2-Ł Regulacja podłokietników
Wysokość Długość Szerokość Regulacja podłokietników
       
Waga stołu rehabilitacyjnego SM-2-Ł Maksymalna waga użytkownika stołu Regulacja kąta nachylenia zagłówkaRegulacja zagłówka oraz środkowej części leżyska
Waga stołu Max. waga pacjenta Regulacja
Opcje regulacji wysokości stołu do masażu SM-2-Ł:

 

Regulacja ręczna za pomocą korby REGULACJA RĘCZNA

Regulowanie stołu odbywa się poprzez przekręcenie korbą.
   
Regulacja elektryczna za pomocą pilota ręcznego, nożnego lub ramy sterującej REGULACJA ELEKTRYCZNA

Regulacja w standardowej wersji elektrycznej odbywa się za pomocą pilota ręcznego. Za dodatkową opłatą regulacja może odbywać się za pomocą ramy sterującej lub pilota nożnego. Takie rozwiązanie sterowania powoduje, że nie trzeba przerywać pracy z klientem w celu wyregulowania wysokości, a także minimalizuje ryzyko zabrudzenia kosmetykami do masażu elementów instalacji elektrycznej (np. pilota). W wersjach elektrycznych stołu zastosowane zostały siłowniki elektryczne bardzo wysokiej jakości. Są one praktycznie bezawaryjne.
   
Regulacja hydrauliczna za pomocą pedałów REGULACJA HYDRAULICZNA

Regulacja odbywa się poprzez "pompowanie" pedałów znajdujących sie w dolnej części stołu. Rozwiązanie to jest idealne w sytuacji gdy niemozliwy jest, z różnych przyczyn, dostep do energii elektrycznej.

 


Wyposażenie dodatkowe stołu do masażu SM-2-Ł

Wyposażenie stołu w kółka jezdne,

Układ jezdu stołu rehabilitacyjnego do masażu SR-3

Wieszak na ręczniki do stołów stacjonarnych

Wieszak na ręcznik - dodatek do łóżka do masażu SR-3

Rama sterująca (tylko wersja elektryczna),

Pilot nożny pojedynczy (tylko wersja elektryczna),

Pilot nożny pojedynczy do stołu sr-3

Montaż podpór stabilizujących (tzw. bananów) w okolicach barku i krocza,

Pas stabilizacyjny z tkaniny na rzepy,

Ustawienie stołu do pozycji Trandelenburga za pomoca sprężyn gazowych,

Zagłówek z okrągłą zatyczką i poduszką

Zagłówek z okrągłą zatyczką i poduszką

Opcja dodatkowej regulacji podnóżka w zakresie 0-85 stopni.


Wzornik kolorystyczny tapicerki w stołach do masażu Tech-med

Wzornik kolorystyczny stołów stacjonarnych marki Tech-Med