Stół do masażu i rehabilitacji SR-1E-B BOBATH

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Techmed
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 5 330,00 zł
  • Oblicz

Segmenty: 1

Stół do masażu i rehabilitacji SR-1 E,H-BOBATHSzerszy blat, który odróżnia go od innych stołów jest przystosowany do ćwiczeń metodą Vojty i Bobatha. Duży blat stołu to więcej miejsca, co zwiększa bezpieczeństwo podczas ćwiczeń z Twoimi klientami. Pozostałe atuty to wytrzymała, stabilna konstrukcja oraz mechanizm szybkiej regulacji wysokości w dwóch wariantach – hydraulicznym(SR-1H-B) i elektrycznym(SR-1E-B). 

Stół wyposażony jest w jednosegmentowe leżysko, którego wysokość można regulować za pomocą elektrycznego siłownika sterowanego pilotem ręcznym (opcjonalnie - rama sterująca lub pilot nożny). Istnieje możliwość wykonania stołu z dwusegmentowym leżyskiem. Kąt pochylenia mniejszego segmentu jest wtedy regulowany przy pomocy sprężyn gazowych. Opcjonalnie stół może być wyposażony również w układ jezdny. Dostępny jest szeroki wybór kolorów tapicerki.

 

Parametry techniczne stołu do masażu i rehabilitacji Bobath
  Wysokość stołu rehabilitacyjnego Bobath     Długość stołu rehabilitacyjnego Bobath     Szerokość stołu rehabilitacyjnego Bobath     Waga stołu rehabilitacyjnego Bobath     Dopuszczalna waga użytkownika stołu  
Wysokość Długość Szerokość Waga stołu Max. waga pacjentaOpcje regulacji wysokości stołu do masażu i rehabilitacji SR-1 BOBATH

 

Regulacja elektryczna za pomocą pilota ręcznego, nożnego lub ramy sterującej REGULACJA ELEKTRYCZNA

Regulacja w standardowej wersji elektrycznej odbywa się za pomocą pilota ręcznego. Za dodatkową opłatą regulacja może odbywać się za pomocą ramy sterującej lub pilota nożnego. Takie rozwiązanie sterowania powoduje, że nie trzeba przerywać pracy z klientem w celu wyregulowania wysokości, a także minimalizuje ryzyko zabrudzenia kosmetykami do masażu elementów instalacji elektrycznej (np. pilota). W wersjach elektrycznych stołu zastosowane zostały siłowniki elektryczne bardzo wysokiej jakości. Są one praktycznie bezawaryjne.
   
Regulacja hydrauliczna za pomocą dźwigni nożnych REGULACJA HYDRAULICZNA

Regulacja odbywa się za pomocą dźwigni nożnych znajdujących sie w dolnej części stołu. Rozwiązanie to jest idealne w sytuacji gdy niemozliwy jest, z różnych przyczyn, dostep do energii elektrycznej.
Wzornik kolorystyczny stołów stacjonarnych Tech-Med

Wzornik kolorystyczny stołów stacjonranych marki Tech-Med