SPA Thai 45 - stół do masażu tajskiego

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: MOV
 • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni

 • Historia ceny
 • szt.
 • 3 649,00 zł
 • Oblicz

SPA Thai 45 - stół do masażu tajskiego

 

Opis serii THAI


Seria stacjonarnych stołów do masażu SPA stworzona została z myślą o gabinetach masażu i salonach SPA & Wellness poszukujących stabilnego i dobrze wykonanego stołu do masażu i zabiegów kosmetycznych. Stoły z serii SPA w tym model SPA PLUS, charakteryzują się stabilną i ekstremalnie wytrzymałą konstrukcją z drewna bukowego najwyższej klasy. Cała konstrukcja wykonana jest z drewna bukowego pierwszej klasy (nie występują w nim sęki co zapewnia trwałość stołu nawet przy najintensywniejszych zabiegach).


Opis modelu do masażu Thai 45


Stół do masażu tajskiego. Konstrukcja stołu SPA THAI umożliwia wykonywanie wszelkich technik masażu tajskiego, wietnamskiego oraz pozostałych technik w których konieczne jest zastosowanie znacznej siły nacisku lub silnych dźwigni. Stół został wykonany z litego materiału bukowego o przekroju 30/80mm. Całość spięta jest potrójnymi mocowaniami. Podłoże stołu wykonane jest z bardzo wytrzymałej płyty meblowej o przekroju 22mm i dodatkowo wzmocnione przęsłami bukowymi. Wrażenie jakie masażysta odczuwa wykonując zabieg jest identyczne do wykonywania masażu na macie ułożonej na podłodze lub podeście.

Stół SPA THAI jest stacjonarnym stołem posiadającym pojedyncze 10-stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe. Przeznaczenie tego stołu to w głównej mierze masaż tajski. Mimo to stół może być wykorzystywany do zabiegów kosmetycznych na całe ciało, prowadzenia terapii metodami Bobath'a, Vojty itp. Charakteryzuje się zwarta budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną.

Skład zestawu standardowego

 • stół do masażu tajskiego Thai 45
 • tapicerka Re-sponse – 6 cm
 • otwór na twarz z zaślepką
 • ergonomiczny zagłówek z regulacją kąta pochylenia
 • podłokietnik przedni

 

Kolorystyka tapicerki i podstawyWzornik tapicerki i podstawy

Kolorystyka :

Z uwagi na indywidualne ustawienia kolorów na monitorze, odcień w nieznacznym stopniu może odbiegać od rzeczywistości. 


Właściwości techniczne stołu do masażu


Wymiary i wszystkie parametry produktów zostały opracowane przy współudziale wybitnych inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta.

Długość 202 cm (232 cm z podgłówkiem)
Szerokość 130 cm
Wysokość 45 cm
Waga 100 kg
Dopuszczalne obciążenie dynamiczne 800 kg
Dopuszczalne obciążenie statyczne 2000 kg
Obicie Pianka HD T30T - dwuwarstwowa LUX
Tapicerka - skóra ekologiczna
Grubość obicia 6 cm
Certyfikacja TUV, CE, wyrób medyczny, atest FIRA i ECOTEX

 

Warunki gwarancji.Gwarancja w przypadku leżanek z serii SPA wynosi 24 miesiące ( 12 miesięcy w przypadku zakupu na firmę ).

 

Dlaczego warto kupić stół MOV?

 • Kupując stół firmy MOV dokonujesz zakupu produktu certyfikowanego przez TUV Rheinland - renomowana jednostkę certyfikującą. Produkt jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Rejestracja na terenie Polski zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim pacjentom poprzez zgodność z wymogami norm europejskich i przepisów urzędów kontroli działalności gospodarczych na terenie RP. Do każdego zestawu dołączony jest certyfikat oryginalności wraz z certyfikatem przejścia kontroli jakości oraz zestawem aktualnych certyfikatów potwierdzonych przez TUV.

 • Na stołach frimy MOV pracuje i poleca je jeden z czołowych autorów podręczników do masażu leczniczego lek. Grzegorz Lewandowski, jak i Krystian Przybysz - koordynator medyczny czołowej polskiej grupy tanecznej SPOKO oraz konsultant medyczny "YOU CAN DANCE". Stoły do masażu MOV wykożystuje w codziennej pracy grupa RehaKursy.pl. MOV nie tylko dba o jakość swoich produktów ale także wspiera rozwój rynku rehabilitacji i masażu wspierając portale tematyczne takie jak Massapedia.pl.

 • MOV posiada największy asortyment drewnianych i aluminiowych stołów do masażu na rynku Europejskim, jest uznanym producentem, zapewnia swoim klientom wysoki poziom serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

 • Wszystkie parametry stołu przed fazą projektu i wdrożenia do produkcji są konsultowane z profesjonalnymi rehabilitantami i masażystami, jest to konieczne by uzyskać jak najlepsze parametry ergonomiczne stołu.

 

 

Dostępny również w wersji HOT!