Veda Electro - stół do ajurvedy

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: MOV
 • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
 • szt.
 • 6 999,00 zł
 • Oblicz

Ekskluzywny stół przeznaczony do masażu ajurvedyjskiego. 

SPA Lux Electro VEDA

Opis serii Electro.W trakcie urządzania gabinetu SPA niezwykle ważne jest aby stworzyć wyjątkowe, intymne i profesjonalne miejsce, które będzie spełniało rolę prawdziwej oazy kultu ciała, piękna i dobrego nastroju. Seria SPA LUX została stworzona specjalnie dla ludzi o wyjątkowym poczuciu estetyki i elegancji. Wielofunkcyjne stoły łączące w sobie swobodę dostępu oraz praktyczne zastosowanie z nowoczesnym design i naturalnymi materiałami. Jest to doskonałe rozwiązanie dla gabinetów masażu, SPA oraz wszystkich pomieszczeń, w których wyposażenie powinno tworzyć przyjemną i harmonijną atmosferę oraz komfortowe miejsce pracy. Specjalnie skonstruowane meble pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego miejsca, w którym każdy poczuje się wyjątkowo.


Opis modelu Veda.


Stół SPA Lux VEDA jest stacjonarnym stołem przeznaczonym do zabiegów masażu ajurvedyjskiego. Specjalny profil stołu uniemożliwia wypływanie oleju poza krawędź leżyska. Odpowiednia powłoka olejoodporna i wysokiej jakości powłoki lakiernicze wpływają korzystnie na walory użytkowe stołu.

Możliwe jest także wykonanie stołu z podgrzewanym leżyskiem. 

Skład zestawu standardowego Veda.

 

 • stacjonarna leżanka spa, stół do masażu i zabiegów ajurveda SPA Lux VEDA
 • zagłówek z regulacją konta nachylenia
 • wieszak na podkłady higieniczne
 • opcjonalny system podgrzewania HOT!
 • rant przeciwolejowy wmontowany w stół
 • wysokość regulowana pilotem

 


Kolorystyka tapicerki.


10 opcji kolorystycznych

wzornik kolorystyczny MOVKolorystyka podstawy.

Dla stołów z serii SPA Lux dostępne są warianty płyt meblowych Kronopol i Egger. W oryginale kolor podstawy jak na zdjęciach. W przypadku chęci zmiany kolorystyki podstawy prosimy o kontakt.


Właściwości techniczne stołu SPA.Wymiary i wszystkie parametry produktów zostały opracowane przy współudziale wybitnych inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta.


Długość 202 cm (232 cm z zagłówkiem)
Szerokość 67 cm
Wysokość 85 cm (na zamówienie możliwość wykonania innej wysokości)
Wytrzymałość mechaniczna max 800 kg
Dopuszczalne obciążenie (waga pacjenta)  max 170 kg
Konstrukcja podstawy zabudowa systemowa
Obicie Pianka PU
Tapicerka PCV
Grubość obicia 5 cm
Certyfikacja TUV, CE, wyrób medyczny


Walory użytkowe.


     Stół wyposażony jest w komfortowy wyprofilowany zagłówek Zagłówek posiada wygodną  regulację kąta nachylenia od +15 do -90 stopni. Zagłówek zastosowany w stole VEDA posiada specjalny profil oraz odpowiednie zagłębienia tak aby ukierunkować spływanie oleju.  
  Wysokiej klasy płyty melaminowane polskiej produkcji użyte w procesie produkcji zapewniają elegancki wygląd i trwałość leżanki.
  Konstrukcja podstawy wykonana jest bez połączeń metalowych stanowi integralna całość, pozwala to na uzyskanie niesłychanej sztywności konstrukcji oraz zapewnienie trwałości podstawy.
  W stołach firmy MOV zastosowane zostało unikatowe, podwójne szycie materiału obiciowego. Powoduje to wyrównanie krawędzi pomiędzy panelami i zapobiega powstawaniu dużych luk i przestrzeni pomiędzy nimi podwyższając komfort pacjenta.
  Zakup markowego sprzętu od certyfikowanego producenta zapewnia bezpieczeństwo transakcji, dostępność serwisu pogwarancyjnego oraz szybką i sprawna obsługę gwarancyjną.
  Dodatkowych wrażeń dostarcza leżysko z systemem grzewczym. System grzewczy umożliwia regulację płynną temperatury w zakresie od 30 do 65 stopni Celsjusza. (Opcja dodatkowo płatna)