SPA Lux HS1 - pomocnik SPA

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MOV
  • Dostępność: Produkt archiwalny - wycofany z oferty sklepu

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

SPA Lux HS1 - pomocnik SPA

Asystory spa to meble wykonane specjalnie po to aby ułatwić pracę w ośrodkach SPA, gabinetach masażu czy też salonach kosmetycznych. Składają się one z specjalnej, podzielonej komory grzewczej przeznaczonej do podgrzewania artykułów kosmetycznych, oraz obszernej szafki do przechowywania kosmetyków używanych przy terapii.

Dzięki wypracowanym standardom oraz certyfikacji medycznej nasze produkty cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem oraz wzorcową ergonomią.

Asystor spa Lux HS1

Pomocnik spa Lux HS1 posiada koła jezdne umożliwiające swobodne przemieszczanie się terapeuty wraz z zestawem kosmetyków i ręczników potrzebnych przy kolejnym zabiegu. Jest on wyposażony jest w jedna komorę grzewczą dzielona symetrycznie. Wysuwany pojemnik umożliwia przechowywanie czystych podkładów i rzeczników.

 

Wersje kolorystyczne SPA Lux HS1

Asystor SPA Lux HS1 dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych drewna.

Kolorystyka :

Z uwagi na indywidualne ustawienia kolorów na monitorze, odcień w nieznacznym stopniu może odbiegać od rzeczywistości.

 

Właściwości techniczne asystora SPA Lux HS1

 

Wysokość 98 cm
Szerokość 76 cm
Głębokość 70 cm
Waga 50 kg