Electro Manual - leżanka SPA & Wellness

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MOV
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 7 499,00 zł
  • Oblicz

Ekskluzywna leżanka SPA z elektryczna regulacja wysokości.

Leżanka SPA Electro M

 

Możliwe konfiguracje leżankiLeżanka może występować w dwóch wersjach:

  • Electro M - podstawowa wersja z regulowaną elektrycznie wysokością leżyska
  • Electro M HOT - j.w. z dodatkową opcja podgrzewania leżyskaOpis serii MOV Electro .W trakcie urządzania gabinetu SPA niezwykle ważne jest aby stworzyć wyjątkowe, intymne i profesjonalne miejsce, które będzie spełniało rolę prawdziwej oazy kultu ciała, piękna i dobrego nastroju. Seria SPA LUX została stworzona specjalnie dla ludzi o wyjątkowym poczuciu estetyki i elegancji. Wielofunkcyjne stoły łączące w sobie swobodę dostępu oraz praktyczne zastosowanie z nowoczesnym design i naturalnymi materiałami. Jest to doskonałe rozwiązanie dla gabinetów masażu, SPA oraz wszystkich pomieszczeń, w których wyposażenie powinno tworzyć przyjemną i harmonijną atmosferę oraz komfortowe miejsce pracy. Specjalnie skonstruowane meble pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego miejsca, w którym każdy poczuje się wyjątkowo.


Opis modelu Electro M.


Ekskluzywna leżanka SPA Electro umożliwia płynną regulację wysokości w zakresie od 74 do 110cm. Leżanka SPA Electro M3 posiada pojedyncze 10-cio. stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe oraz 10-cio stopniowy panel pozycjonujący. Wykonanie stołu to solidna, drewniana konstrukcja, wysokogatunkowe obicie wykonane ze skóry ekologicznej, łatwe do utrzymania w czystości. Zastosowana wysokiej jakości pianka oraz ergonomiczny kształt leżyska sprawią, że klient poczuje się naprawdę komfortowo. Dodatkowych wrażeń może dostarczyć wersja leżanki z podgrzewanym leżyskiem!


Skład zestawu standardowego Electro.leżanka SPA Electro z elektryczną regulacją wysokości oraz opcjonalnie elektryczną regulacją łamań
leżysko wyposażone w panel lędźwiowo krzyżowy
leżysko wyposażone w panel podudzia
pilot do ręcznej regulacji wysokości (opcjonalnie łamań)
zagłówek z regulacją kąta nachylenia z opcją dwustronnego montażu
otwór na twarz z zaślepką

 

Opcje dodatkowe do leżanek Electro.podgrzewane leżysko
zestaw kół jezdnych z hamulcami
wewnętrzna instalacja elektryczna 220V z czterema gniazdami zasilającymi 

Kolorystyka tapicerki.

10 wersji kolorystycznych

 wzornik kolorystyczny dla kolekcji electro 

Kolorystyka podstawy.

Dla stołów z serii SPA dostępne są warianty płyt meblowych Kronopol i Egger. W oryginale kolor podstawy jak na zdjęciach. W przypadku chęci zmiany kolorystyki podstawy prosimy o kontakt.

Gwarancja

 

Na modele electro obowiązuje 36 miesięcy gwarancji.

 

Właściwości techniczne leżanki electro.Wymiary i wszystkie parametry produktów zostały opracowane przy współudziale wybitnych inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta.


Długość 204 cm + zagłówek 27 cm
Szerokość 76 cm
Wysokość regulowana elektrycznie od 74 do 110 cm
Panele łamane lędźwiowo - krzyżowy 0 - 55°

pozycjonujący 0 - 35°
Dopuszczalne obciążenie 170 kg
Konstrukcja podstawy buk lity
Obicie Pianka PU
Tapicerka PCV
Grubość obicia 6 cm
Certyfikacja TUV, CE, wyrób medyczny