Electro Plus - leżanka SPA & Wellness

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MOV
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 5 649,00 zł 5 599,00 zł
  • Oblicz

Ekskluzywna leżanka SPA z elektryczna regulacja wysokości.Dostępna w wersji Hot, dostępna w 10ciu wersjach kolorystycznych, stopniowe łamanie lędźwiowo- krzyżowe.

SPA Electro Plus / Plus HOT - leżanka SPA & Wellness

 

 

Możliwe konfiguracje leżanki Electro Plus :


Leżanka może występować w dwóch wersjach:

  • Electro P2 - podstawowa wersja z regulowaną elektrycznie wysokością leżyska
  • Electro P2 HOT - j.w. z dodatkową opcja podgrzewania leżyskaOpis serii SPAW trakcie urządzania gabinetu SPA niezwykle ważne jest aby stworzyć wyjątkowe, intymne i profesjonalne miejsce, które będzie spełniało rolę prawdziwej oazy kultu ciała, piękna i dobrego nastroju. Seria SPA LUX została stworzona specjalnie dla ludzi o wyjątkowym poczuciu estetyki i elegancji. Wielofunkcyjne stoły łączące w sobie swobodę dostępu oraz praktyczne zastosowanie z nowoczesnym design i naturalnymi materiałami. Jest to doskonałe rozwiązanie dla gabinetów masażu, SPA oraz wszystkich pomieszczeń, w których wyposażenie powinno tworzyć przyjemną i harmonijną atmosferę oraz komfortowe miejsce pracy. Specjalnie skonstruowane meble pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego miejsca, w którym każdy poczuje się wyjątkowo.


Opis modelu Electro Plus


Ekskluzywna leżanka SPA Electro umożliwia płynną regulację wysokości w zakresie od 74 do 110cm. Leżanka SPA Electro M2 posiada pojedyncze 10-cio. stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe. Wykonanie stołu to solidna, drewniana konstrukcja, wysokogatunkowe obicie wykonane ze skóry ekologicznej, łatwe do utrzymania w czystości. Zastosowana wysokiej jakości pianka oraz ergonomiczny kształt leżyska sprawią, że klient poczuje się naprawdę komfortowo. Leżanka wyposażona jest w system regulacji temperatury leżyska w zakresie od 25 do 60 stopni celcjusza.


Skład zestawu standardowego Electro P 2.leżanka SPA Electro z elektryczną regulacją wysokości (opcjonalnie regulacja elektryczna łamania)
regulowany panel ledzwiowo-krzyżowy
pilot ręczny regulacji wysokości (opcjonalnie łamania)
zagłówek z regulacją kąta nachylenia


Opcje dodatkowe leżanki firmy MOV.podgrzewane leżysko
zestaw kół jezdnych z hamulcami
wewnętrzna instalacja elektryczna 220V z czterema gniazdami zasilającymi


Kolorystyka tapicerki.10 wersji kolorystycznych

 

 wzornik kolorów electroKolorystyka podstawy.

Dla stołów z serii SPA Lux dostępne są warianty płyt meblowych Kronopol i Egger. W oryginale kolor podstawy jak na zdjęciach. W przypadku chęci zmiany kolorystyki podstawy prosimy o kontakt.

 

Gwarancja na produkty MOV

Oferujemy 36 miesięczna gwarancję na leżankę Electro.


Właściwości techniczne.Wymiary i wszystkie parametry produktów zostały opracowane przy współudziale wybitnych inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta.


Długość 204 cm + zagłówek 27 cm
Szerokość 76 cm
Wysokość regulowana elektrycznie od 74 do 110 cm
Panele łamane lędźwiowo - krzyżowy 55°
Dopuszczalne obciążenie 170 kg
Konstrukcja podstawy buk lity
Obicie Pianka PU
Tapicerka PCV
Grubość obicia 6 cm
Certyfikacja TUV, CE, wyrób medyczny