Składany stół kosmetyczny Cosmo LUX

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MOV
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 7 dni
    Czas realizacji: 5 dni
  • szt.
  • 1 969,00 zł 1 499,00 zł
  • Oblicz

Składany stół do masażu B.T.L. Cosmo PRESTIGE LUX- większa wygoda i estetyka

Stelaż : drewniany
Segmenty: 4

Składany stół kosmetyczny B.T.L. Cosmo LUX

Opis serii Cosmo.Stoły do masażu z serii B.T.L. to drewniane stoły składane o doskonałych walorach użytkowych. Zostały stworzone z myślą o masażystach poszukujących stabilnego i wygodnego stołu do pracy. Dzięki zastosowaniu najnowszych cyfrowych technologii obróbki drewna uzyskano niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju detale wykończeniowe. Każda z części składowych stołu wykonana jest z maksymalna precyzją, jest gładka, miła w dotyku, estetyczna i co najważniejsze bezpieczna. Nowoczesna technologia produkcji pozwala na wykonanie produktu spełniającego najbardziej rygorystyczne normy, stabilnego, ekstremalnie wytrzymałego i bezkonkurencyjnego w swojej kategorii cenowej.


Opis modelu Cosmo Lux .


Stół B.T.L. COSMO Lux jest stołem posiadającym pojedyncze 10-stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe oraz 10-cio stopniowy przedni panel pozycjonujący. Dodatkowo stół został wyposażony w podłokietniki boczne dla zabiegów kosmetycznych oraz półkę i półwałek mocowany do zabiegów kosmetycznych stóp oraz refleksologi. Zastosowanie obu paneli pozycjonujących pozwala na wykonanie szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych. Przeznaczenie tego stołu to zabiegi kosmetyczne, masaż, drenaż limfatyczny. Charakteryzuje się zwarta budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną. Skład zestawu standardowego.Składany stół do masażu i rehabilitacji B.T.L. Cosmo LUX,
opcja krzesła do masażu,
dziesięciostopniowy panel lędźwiowo - krzyżowy,
dziesięciostopniowy panel pozycjonujący,

zagłówek z regulacją konta nachylenia - z podwójną regulacją,
półka pod ramiona w postaci mufy,
półka kosmetyczna,
obustronne mocowanie na zagłówek i wieszak na podkłady,
mocowania na podłokietniki boczne,
podłokietniki boczne w opcji kosmetycznej,
pokrowiec transportowy Basic,
dwuwarstwowa pianka w wersji MAX- większy komfort dla klienta.Kolorystyka tapicerki i podstawy.
wzornik kolorystyczny MoV


Podstawa w kolorze buku naturalnego została dodatkowo zabezpieczona przy pomocy lakieru w kolorze ciemny brąz. Rozwiązanie takie znacznie p-odwyższyło estetykę stołu.


Właściwości techniczne stołu składanego Cosmo.Wymiary i wszystkie parametry produktów zostały opracowane przy współudziale wybitnych inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta.

Wymiary stołu kosmetycznego Cosmo Prestige Lux


Długość 183 cm (z zagłówkiem 211 cm)
Szerokość 67 cm (z podłokietnikami 92 cm)
Wysokość regulowana od 60 do 80 cm
Waga 19 kg (bez wyposażenia)
Wytrzymałość dynamiczna 800 kg
Max. waga pacjenta 170 kg
Konstrukcja podstawy buk lity
Obicie Pianka PU - dwuwarstwowa
Skóra ekologiczna
Podstawa buk lity + duraluminium
Certyfikacja TUV, CE, wyrób medyczny, atest FIRA i ECOTEX Gwarancja.


Firma mov do każdego ze swoich produktów dołącza 36 miesięczną gwarancję door to door. Oznacza to iż, stół podlegający naprawie gwarancyjnej jest odbierany od klienta w przeciągu dwóch dni roboczych, dostarczany do naszej firmy, wykonywana jest naprawa gwarancyjna lub wymiana na nowy i odsyłany do klienta. Wszystko to odbywa się poprzez firmę kurierską, a naprawy gwarancyjne nie trwają nigdy dłużej niż 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki.


Wyposażenie dodatkowe.


  Otwór na twarz z zaślepką - +50 zł

Wygodny i idealnie dopasowany otwór na twarz. Miękkie wykończenie oraz odpowiedni stozkowy profil zapewnia komfort osobie masowanej. Zaślepka idealnie uzupełnia otwór gdy korzystamy z podgłówka.
  Wieszak na podkłady higieniczne - +50 zł

Uniwersalny, pasuje do podkładów od 50 do 80 cm szerokości i długości 100 m. Wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo na kolor czarny.
Trolej transportowy do stołów składanych MOV  

Trolej transportowy

Dzięki dużym kółkom świetnie sprawdza się na każdej powierzchni.