Przenośny aparat do drenażu limfatycznego 6-komorowy CarePump Move 6

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: carepump1588
 • Producent: CarePump
 • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 130,00 zł brutto
 • 5 130,00 zł 4 899,00 zł
 • szt.
 • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze towaru, Płatność przelewem, Przelewy24, PayByNet, eRaty Santander Consumer Bank, Płatność kartą płatniczą przy odbiorze towaru, Płatności Ratalne i odroczone
 • Sprawdź raty
 • Sprawdź raty

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Aparat do drenażu limfatycznego 6-komorowy CarePump Move 6

CarePump Move 6 to przenośny aparat do drenażu limfatycznego. Został stworzony z myślą o sportowcach potrzebujących odprężenia po ciężkim treningu, mobilnych fizjoterapeutach i kosmetologach przeprowadzających zabiegi regeneracyjne, ale także zwykłych użytkownikach domowych. Mimo małych rozmiarów model ten nie ustępuje pod względem funkcjonalności większym stacjonarnym aparatom - oferuje on 6 trybów masażu i regulację ciśnienia do 220 mmHg. Aby osiągnąć największą możliwą wygodę użytkowania w urządzeniu zamontowano specjalny akumulator pozwalający na terapię bez podłączenia do źródła zasilania.

Przenośny aparat do drenażu limfatycznego CarePump Move 6

 

Chatakterystyka aparatu do drenażu limfatycznego CarePump Move 6

Polska produkcja i serwis

Polska produkcja i serwis aparatów. Jest to bardzo ważny aspekt, który każdy użytkownik powienien brać pod uwagę podczas dokonywania wyboru aparatu do drenażu limfatycznego. Polska produkcja oznacza pełną i stałą dostępność części zamiennych co przełoży się na bezproblemowy i przede wszystkim szybki serwis

 

 

Międzynarodowa dystrybucja

Aparaty do drenażu limfatycznego CarePump to polski produkt, ale o zasięgu międzynarodowym. Możemy być dumni, że polska marka zdobywa wysoką pozycję w świecie.

 

 

6 trybów masażu

Dobry aparat do drenażu limfatycznego powinien posiadać wiele trybów masażu. Zapobiega to "przyzwyczajaniu się" układu limfatycznego do tego samego i stale powtarzającego się bodźca. Zabiegi nie będą tracić na efektywności po pewnym czasie.

 

Indywidualne cisnienie w każdej komorze

Możliwość ustawienia indywidualnego ciśnienia dla każdej z komór umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie drenażu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Progradient system

Unikalny system PROGRADIENT umożliwia zaprogramowanie aparatu na płynną zmianę ciśnienia w kolejnych komorach mankietu. Ustawia się ciśnienie w pierwszej komorze oraz parametr (w % lub w mmHg), o który to ciśnienie ma się zmieniać w każdej kolejnej komorze.

 

System superflowKolejną unikalną cechą aparatów CarePump jest system Super Flow. Umożliwia on sterowanie szybkością napełniania się komór. Do wyboru mamy 5 poziomów szybkości przepływu.

 

Stały pomiar cisnienia w komorach

Aparaty CarePump w sposób ciągły monitorują ciśnienie w każdej z komór. Eliminuje to możliwość zmiany ciśnienia poprzez zmianę ułożenia kończyny w mankiecie. Powoduje to, że cały zabieg jest dla użytkownika mniej uciążliwy.

 

4 godziny pracy na baterii

Dzięki zastosowaniu mocnej baterii, o pojemności 3500 mAh, praca aparatu jest możliwa aż przez 4 godziny bez konieczności podłączenia do ładowarki

 

Wydajna pompa ozywotności 10000 h

W urządzeniach CarePump zastosowana jest wydajna pompa, której żywotność sięga aż 10000 godzin pracy.

 

Precyzyjna regulacja parametrów

Każdy parametr drenażu - czas trwania zabiegu, czas pompowania oraz czas utrzymywania ciśnienia w poszczególnych komorach, wartość ciśnienia, kolejność pompowania komór, ustawianie gradientu są możliwe do precyzyjnego wyregulowania zgodnie z wolą i potrzebami użytkownika. Mamy wpływ dosłownie na każdy parametr procesu.

 

 

Drenaż limfatyczny w aparacie CarePump Move 6

Zabieg przede wszystkim ułatwia odtransportowanie nadmiaru płynu z mięśni, w tym również odprowadza z nich metabolity przemiany materii, a także powstałe (w wyniku obciążeń) mediatory stanu zapalnego. Takie działanie prowadzi do odprężenia tkanek i zmniejszenia ewentualnych dolegliwości. Drenaż limfatyczny wspomaga leczenie obrzęków limfatycznych - służy “przepchnięciu” nagromadzonego płynu i zlikwidowaniu obrzęku poprzez poprawę krążenia chłonki. Celem masażu jest zarówno zapobieganie tworzeniu się zastojów, jak i pomoc w usunięciu tych powstałych.

 

Aparaty do drenażu limfatycznego wspomagają przepływ krwi i limfy, dzięki czemu znacznie przyspieszają regenerację. Z tego powodu chętnie używane są przez sportowców przed treningiem lub startem w zawodach w celu osiągnięcia lepszych wyników, jak i również po wysiłku w celu szybszej regeneracji (odnowy) i zmaksymalizowania efektów treningowych. Drenaż limfatyczny stanowi nieodzowny element regeneracji na zgrupowaniach oraz podczas szczytu sezonu sportowego, kiedy zawodnik musi utrzymać formę przez dłuższy okres czasu.

Aparaty do masażu uciskowego Move4, Move6 oraz Move8 idealnie sprawdzą się u sportowców ze względu na to, że posiadają aż 6 zróżnicowanych trybów pracy oraz duży zakres regulacji ciśnienia generowanego przez aparat. Zasilanie akumulatorowe umożliwia wykonanie zabiegu w dowolnym miejscu, także w plenerze czy podczas powrotu z zawodów.

 

Programy terapeutyczne urządzenia CarePump Move 6

Urządzenie CarePump Move 6 obsługuje mankiety 6-komorowe przy czym posiada aż 5 trybów pracyRóżnorodność programów zabiegowych zapobiega przyzwyczajaniu się tkanki do tego samego bodźca, dzięki czemu zabiegi wykonywane aparatem nie tracą na efektywności przy dłuższym i intensywnym użytkowaniu. Sposób pompowania się komór charakterystyczny dla poszczególnych trybów prezentujemy poniżej:

 

CarePump Move 6 - tryb masażu nr 1 CarePump Move 6 - tryb masażu nr 2 CarePump Move 6 - tryb masażu nr 3 CarePump Move 6 - tryb masażu nr 4 CarePump Move 6 - tryb masażu nr 5 CarePump Move 6 - tryb masażu nr 6

 

Wskazania do stosowania aparatu CarePump Move 6

Funkcjonalność aparatu CarePump Move 6 czyni go niezwykle uniwersalnym i skutecznym w terapii szerokiej gamy schorzeń i dolegliwości. Niektóre z jego zastosowań to:

 • leczenie fizykalne stanów pourazowych,
 • profilaktyka niewydolności układu krążenia oraz układu limfatycznego,
 • schorzenia powodujące obrzęki,
 • niewydolność limfatyczna po mastektomii,
 • uczucie “ciężkich nóg”,
 • cellulit,
 • wysięki,
 • zapobieganie i profilaktyka w leczeniu otyłości i nadwagi,
 • przebyte choroby zakaźne (w celu wzmocnienia organizmu i usunięcia toksyn),
 • przyspieszenie absorpcji krwiaków czy siniaków poprzez stymulację mikrokrążenia.

 

Wyposażenie standardowe aparatu do drenażu limfatycznego CarePump 6

 • Urządzenie do drenażu limfatycznego - 6-komorowe CarePump Move6
 • Kabel zasilający
 • Wygodny plecak do transportu.

 

Mankiety do drenażu limfatycznego aparatu CarePump Move 6

Do aparatu można zakupić jeden lub wiele z proponowanych poniżej mankietów. Należy jednak pamiętać, że w przypadku chęci zastosowania więcej niż jednego mankietu w tym samym czasie, należy dokupić rozdzielacz przewodów.

 • Mankiet na nogę lewą 6-komorowy
 • Mankiet na nogę prawą 6-komorowy
 • Rozdzielacz (do podpięcia dwóch mankietów jednocześnie)
 • Mankiet na rękę 6-komorowy
 • Mankiet na biodra i brzuch 6-komorowy
 • Mankiet - krótkie spodnie 6-komorowe
 • Mankiet - długie spodnie 6-komorowe
 • Mankiet podwójny na ręce, barki i klatkę piersiową 6-komorowy
 • Mankiet na prawą rękę, bark i pierś 6-komorowy
 • Mankiet na lewą rękę, bark i pierś 6 komorowy

 

Wymiary mankietów do aparatu CarePump Lite 6

Mankiet na nogę

Mankiet na rękę

Mankiet długie spodnie Mankiet krótkie spodnie
Mankiet na biodra i brzuch Poszerzacz do mankietów na nogi

Mankiet na rękę, bark i pierś

Mankiet podwójny na ręce  barki i klatkę piersiową

 

Specyfikacja techniczna aparatu do drenażu limfatycznego CarePump Lite 6

Obsługiwane mankiety 6-komorowe
Typ mankietów overlaping, fishbone
Cisnienie 20-220 mmHg
Liczba programów zabiegowych 6
Czas zabiegu 1-120 min
Możliwość wyłączenia komór
Wyświetlacz 7” dotykowy, kolorowy, LCD
Wymiary 29 x 13 x 13 cm
Waga 2,8 kg
PROGradient System Tak
SUPERFLOW System Tak
Wymienny akumulator Tak
Czas pracy na akumulatorze 4 h*
Praca na zasilaniu sieciowym Tak

 

* badanie przeprowadzone przy wykorzystaniu programu “Rozgrzewka, profilaktyka kontuzji“ i ciśnieniu 100 mmHg

 

Dla łatwiejszego wyboru pomiędzy poszczególnymi aparatami z serii CarePump prezentujemy poniżej tabelę porównawczą:

 

Tabela porównawcza aparatów z serii CarePump