Fotel relaksujący z podnóżkiem Chrodis

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pro-Wellness
 • Dostępność: Produkt archiwalny - wycofany z oferty sklepu

Pro-Wellness Chrodis to najbardziej stylowa odmiana zestawu masującego katowickiej firmy. Połyskujący metal w stylu space-age doskonale wpasuje się w wystrój wielu nowoczesnych pomieszczeń. Fotel z podnóżkiem masują użytkownika wibracyjno-pulsacyjnie w trzech segmentach - na oparciu, pod siedziskiem, a także w podnóżku.

Fotel relaksacyjny Chrodis

Zestaw Chrodis powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie nowoczesny, estetyczny design. To wciąż idealne miejsce do relaksu, dzięki pozycji o podniesionych nogach jak w szezlongu. Masaż pobudza krążenie i rozluźnia mięśnie, a nie przeszkadza pracy z laptopem, czy dyskusji na temat strategii firmy. Odczepiany podnóżek daje możliwość wyboru między pozycją siedzenia na pufie, a pozycją siedzenia w klasycznym fotelu.

Funkcje masażu

Fotel z podnóżkiem Chrodis ma wydzielone osiem stref masażu wibracyjno-pulsacyjnego, rozmieszczonych w oparciu, w siedzisku, oraz w odpinanym podnóżku. Załączony w komplecie pilot sterujący pozwala użytkownikowi wybierać z dziewięciu zaprogramowanych metod masażu - od intesywnego i szybkiego, po delikatny i stonowany. Użytkownik ma możliwość zawężenia akcji do konkretnej strefy, a następnie dobrania jej mocy i częstotliwości.

Użytkowanie i stylistyka

Fotel relaksacyjny Chrodis to doskonały sposób na wieczorny relaks w domu, lub na przerwę w biurze. Cały zestaw wykonany jest w wysokiej jakości materiałach, dobranych dla nowoczesnej estetyki. Połyskująca, metalowa rama fotela - niedostępna w tańszych modelach - to opcja dla osób, których mieszkanie lub biuro zostało przyozdobione tym materiałem. Skóra Clarino, którą obite zostały oparcie, siedzisko, podłokietniki i podnóżek dostępna jest w dwóch, klasycznych kolorach - białym, lub czarnym. Został on również skrojony i zszyty w nowoczesnym guście. Tak, jak w tańszych modelach, obrotowa podstawa 360º i bezstopniowo regulowane oparcie pozwala na przystosowanie pozycji fotela pod własne potrzeby.

Specyfikacja

Użytkownik otrzymuje fotel i podnóżek Chrodis do samodzielnego zmontowania, zasilacz sieciowy do użytku wewnętrznego, oraz instrukcję obsługi z dokładnym opisem kompletacji i użytku.

 • Napięcie: 230V~50Hz / 12V stały, 900mA
 • Czas automatycznego działania: 15 minut
 • Wymiary:
  • fotel w pozycji siedzącej: (75*78*100)cm³
  • fotel w pozycji rozłożonej: (110*78*89)cm³
  • podnóżek: (37*45*46)cm³
 • waga: 28kg