Oliwka rozgrzewająca Sport Oil

  • szt.
  • 31,00 zł

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

 

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Sport Oil - oliwka rozgrzewającaKosmetyk przeznaczony do stosowania bezpośrednio przed wysiłkiem fizycznym. Rozgrzewa mięśnie, poprawia ich metabolizm i pobudza krążenie, przygotowując je w ten sposób na większe niż zwykle obciążenie. Używanie oliwki przed ćwiczeniami, treningiem lub zawodami sportowymi zmniejsza ryzyko ewentualnych urazów


Sposób użycia produktu:

Oliwka przeznaczona jest do nacierania lub masażu ciała. Należy delikatnie rozprowadzić niewielką ilość kosmetyku na skórze, a następnie wcierać aż do całkowitego wchłonięcia. Nie jest przeznaczona do stosowania na twarz, zaleca się szczególną ostrożność, by oliwka nie dostała się do oczu. W razie wystąpienia takiej sytuacji, należy dokładnie przemyć oczy dużą ilością wody.


Uwaga! Kosmetyku nie powinny używać dzieci poniżej 6 roku życia, kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące.

Dostępne wielkości opakowań oliwki rozgrzewającej Sport Oil:

 

  • 500 ml