Oliwka chłodząca Sport Oil

  • szt.
  • 31,00 zł

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

 

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Sport Oil - oliwka chłodzącaKosmetyk do masażu ciała bezpośrednio po wysiłku fizycznym. Chłodzi, rozluźnia, odpręża i regeneruje przeciążone mięśnie. Przyspiesza również usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii. 


Sposób użycia:

Należy nanieść na skórę niewielką ilość olejku. Kosmetyk wchłanie się stopniowo, zaleca się więc masowanie/ nacieranie aż do całkowitego wchłonięcia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania na twarz. Wskazane jest zachowanie szczególnej ostrożności, aby nie dostał sie do oczu. W przeciwnym przypadku należy dokładnie przemyć oczy dużą ilością wody. 

Uwaga!
Oliwki nie powinny stosować dzieci poniżej 6 roku życia, kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące.

 

Dostępne wielkości opakowań oliwki chłodzącej Sport Oil:

 

  • 450 ml