Nefrytowy masażer ręczny - Syogra

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Syogra
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 490,00 zł 450,00 zł
  • Oblicz

 

W nefrytowym masażerze ręcznym Syogra zastosowane zostały cztery z najlepszych odmian kamienia nefrytowego wydobywanego w Chinach oraz Kanadzie działających jako naturalne źródło promieniowania podczerwonego. Masaż i emisja podczerwieni w najnowszym urządzeniu Syogra została skoordynowana z funkcją wibracji mechanicznych.

Kamienie nefrytowe podczas masażu w bardzo krótkim czasie rozgrzewają się maksymalnie do temperatury 50 'C. Urządzenie posiada jednak trzy funkcje i dlatego nie trzeba łączyć za każdym razem masażu z funkcją nagrzewania. Mamy tutaj do wyboru funkcje masażu wibracyjnego, funkcje nagrzewania wybranych miejsc na całym ciele oraz połączoną funkcje masażu wraz z nagrzewaniem.

Produkt Syogra służy do masażu poszczególnych punktów lub obszarów tętnic i żył ludzkiego ciała w celu poprawy oraz wzmocnienia funkcji metabolicznych całego organizmu. Masaż reguluje także biologiczne utlenianie oraz odtlenianie co ma wpływ na zmniejszenie warstwy tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegów stymulowany jest także metabolizm oraz podnoszona aktywność organizmu, rozluźniając skurcze mięśni zmniejsza się zmęczenie i ból po ćwiczeniach sportowych.

Masażer ręczny Syogra Masażer ręczny Syogra - masaż ramion  

 

W celu ochrony przed oparzeniem masażer nefrytowy został wyposażony w funkcje ochronną automatycznie regulującą temperaturę grzania.

Urządzenie Syogra jest pierwszym w Polsce ręcznym urządzeniem masującym wykorzystującym terapię nefrytową do celów zdrowotnych.