Mata wibracyjna Medivon CF-2602 z zestawem samochodowym

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Dignity
 • Dostępność: Produkt archiwalny - wycofany z oferty sklepu
  Czas realizacji: 3 dni

Samochodowa mata wibracyjna, 5 głowic wibracyjnych, funkcja podgrzewania, 4 programy masażu. Funkcja regulacji czasu masażu, bardzo łatwa w obsłudze - za pomocą pilota.

Masaż wibracyjny: Tak
L-Shape: Nie
Masaż Shiatsu: Nie
Zero Gravity: Nie
Skanowanie wzrostu: Nie
Masaż karku: Nie
Diagnostyka napięcia mięśni: Nie
Masaż ostukujący: Nie
Masaż uciskowy (Tajski): Nie
Podgrzewanie: Nie
Masaż kamieniami nefrytowymi: Nie
Zasilanie z gniazda 12 V: Tak
Ilość głowic masujących: 5 silników wibracyjnych

Mata wibracyjna MEDIVON CF-2602

 
Mata wibracyjna MEDIVON CF-2602
Główne cechy maty wibracyjnej MEDIVON CF-2602
 
Masażer pleców Medivon CF-2602 charakteryzuje się precyzją wykonania, łatwością obsługi oraz elegancką formą. Doskonale sprawdza się dla osób żyjących w ciągłym stresie, odczuwających natarczywe bóle pleców, kręgosłupa lub górnych partii nóg. Pomaga również w przywracaniu właściwego krążenia krwi oraz w walce z bezsennością. Gwarantuje niezwykle odprężający i relaksujący masaż oraz redukcję dolegliwości różnych partii ciała. Wielką zaletą urządzenia jest możliwość używania go w dowolnym miejscu - w domu, w biurze, a nawet w samochodzie. Sterowanie odbywa się za pomocą wygodnego i prostego w obsłudze pilota z polskimi opisami.

Masażer posiada 5 głowic wibracyjnych, rozmieszczonych w taki sposób, aby obejmowały następujące strefy masażu: szyja, plecy, biodra, uda. Dostępnych jest cztery programy masażu. Dodatkowo mata posiada również funkcję podgrzewania. Masaż wibracyjny oferowany przez urządzenie pobudza i stymuluje mięśnie, niweluje cellulit, ma też pozytywny wpływ na metabolizm, obniża napięcie mięśniowe, zwalcza bezsenność, stres oraz złe samopoczucie.
 
Staranne wykonanie maty wibracyjnej MEDIVON CF-2602

Obszary działania maty MEDIVON CF-2602

 • Ból pleców - jest jedną z najpowszechniejszych dolegliwości, która w ciągu całego życia dotyka ok 50-80% ludzi. Mata wibracyjna pozwala na eliminowanie bólu oraz zapobieganie jego wystąpieniu.
 • Przewlekłe napięcie mięśni - napięcie mięśniowe w dużej mierze warunkuje postawę ciała i rysy twarzy. Charakteryzuje się przejściem od stanu spoczynkowego do skurczu mięśnia i wywołane jest na drodze odruchowej, kontrolowanej przez ośrodkowy układ nerwowy. Ważne jest, aby napięcie mięśniowe nie przerodziło się w przewlekłe napięcie mięśni, co bardzo ogranicza normalne funkcjonowanie i przysparza wiele problemów zdrowotnych.
 • Skurcze mięśni - najczęściej dolegliwość ta dotyczy nóg, palców u nóg oraz stóp. Osoby, które uskarżają się na takie niedogodności, twierdzą iż są one bolesne.
 • Zanik mięśni i utrata ich siły - zanik mięśni jest wynikiem uszkodzenia ich połączeń nerwowych lub zapotrzebowania w krew. Najczęstszym powodem wystąpienia tej dolegliwości jest długotrwałe nieużywanie mięśni, np. w przypadku przewlekłych chorób lub spowodowane urazami.
 • Walka z bólem mięśni i stawów - na tego typu dolegliwości jesteśmy szczególnie narażeni w okresie jesienno-zimowym. Bóle mogą trwać nawet przez kilka tygodni, utrudniając normalne funkcjonowanie, dlatego nie warto ich lekceważyć. Najlepszą i najbardziej naturalną metodą na ich zwalczanie jest odprężający, rozluźniający masaż, gwarantowany przez matę wibracyjną Medivon CF-2602.

 

Pozytywne działanie maty wibracyjnej MEDIVON CF-2602

Mata wibracyjna MEDIVON CF-2602 z zestawem samochodowym

Niski pobór energii przez matę wibracyjną MEDIVON CF-2602
Skład zestawu maty wibracyjnej MEDIVON CF-2602

 • Mata wibracyjna Medivon, model CF-2602
 • Pilot
 • Zasilacz sieciowy 230V
 • Zasilacz samochodowy 12V
 • Instrukcja obsługi

Dane techniczne maty wibracyjnej MEDIVON CF-2602Waga: 0,5 kg
Wymiary: 410 x 130 x 380 mm (dł. x szer. x wys.)
Wymiary opakowania: 535 x 425 x 390 mm