Fotel masujący Europa IV

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pro-Wellness
 • Dostępność: Produkt archiwalny - wycofany z oferty sklepu

Europa 4 to nowość na rynku w roku 2013! To fotel, który zaoferuje Ci fantastyczny masaż w połączeniu ze stylowym designem. Dzięki delikatnej poświacjie bocznego podświetlenia dodadzą czaru i dodatkowo wzmocnią relaksacyjną funcje fotela. Wraz z Twoją ulubioną muzuką stworzy aurę głębokiego odprężenia. Zasmakuuj luksusu z fotelem Europa 4, który dopieści Twoje ciało od głowy aż po palce u nóg. Nie jest to tylko fotel, ale w pełni profesjonalny gabinet masażu. Nawet najbardziej wymagający znawcy technika masażu znajda cos dla siebie. Możesz być pewny, że dzięki niemu każda komórka ciała zazna dobroczynnych właściwości. 

 

 


Programy automatyczne

1. Program Quick
Intensywny, 8 minutowy program masażu, który poprawia witalność, pobudza i motywuje do działania. Program polecany jak szybki przerywnik w ciągu dnia pracy.

2. Program Full Air
Program ten wykonuje masaże jedynie za pomocą poduszek powietrznych na głowę, szyję, ramiona, ręce, palce, lędźwie, pośladki, uda, łydki i stopy. Doskonały masaż relaksacyjny.

3. Program rozciągający
Ten program rozciąga mięśnie całego ciała. Używaj go po długich godzinach spędzonych za biurkiem oraz po ćwiczeniach w celu zrelaksowania zmęczonych mięśni.

4. Program Lower B
Ten program skupia się na dolnych partiach ciała t.j. lędźwiach i łydkach. Kompleksowy masaż tej części ciała powoduje likwkidację przykurczy i zesztywnień lędźwi oraz uczucie ciężkich nóg i bóli w kolanach.

4. Program Upper B
Program masażu skupia się na górnych partiach pleców t.j. ramionach, szyi i głowie. Program ten doskonale likwiduje bóle głowy i przykrurcze odcinka szyjnego.

5. Program Anti-Stress
Uruchamia masaż relaksacyjny który głównie skupia się na szyi i ramionach. Tak wykonany masaż likwiduje stress i ból głowy. Program zalecany przed snem.

6. Program Muscle Relief
Program na zesztywnienia całego ciała. Stopniowo zmienia intensywność masażu z powolnego na bardziej energiczny skupiając się głównie na odcinku szyi plus dolnym odcinku pleców redukując ich ból i zmęczenie.

7. Program Wake Up
Program poranny na całe ciało, dostarcza delikatnego, stymulującego ostukiwania poprzez całe ciało. Masaż ten pobudzenia i daje poczucie świeżości oraz gotowości do rozpoczęcia nowego dnia.

8. Program Recovery
Program regeneracyjny na całe ciało, który dostarcza efektywnego masażu na całe plecy w celu zregenerowania ciała po ciężkim wysiłku fizycznym i psychicznym.


Manualne techniki masażu
Fotel EUROPA IV pozwala na wykonanie masażu za pomocą opcji manualnych - dzięki czemu możesz dostosować masaż do własnych potrzeb i upodobań. Do Twojej dyspozycji pozostaje wiele profesjonalnych technik masażu pleców, które można aplikować punktowo, z uwzględnieniem danej partii ciała lub na całe plecy. Samodzielnie możesz wyregulować zakres i prędkość masażu. 

Techniki masażu

 • Ugniatanie 1 i 2
 • Ostukiwanie 1 i 2
 • Ugniatanie z Ostukiwaniem
 • Masaż Shiatsu 1 i 2
 • Masaż Szwedzki 1 i 2
 • Wałkowanie
 • Wibracja


Masaż inspirowany Twoją ulubioną muzyką.

Ulubiona muzyka, którą masz w smartfonie lub odtwarzaczu mp3 może towarzyszyć Ci podczas masażu. Mało tego, każdy z masaży automatycznych możesz zsynchronizować z rytmami muzyki. 

Możliwość odtwarzania ulubionej muzyki ze smartfona lub odtwarzacza mp3

ZERO GRAVITY

Funkcja Zero Gravity polega na ułożeniu ciała użytkownika w najbardziej odprężającej dla niego pozycji. Taką posturę przyjmuje ciało astronauty, gdy zaśnie w nieważkości. Przy takim ułożeniu mięśnie człowieka, wszystkie jego ścięgna i wiązadła są najbardziej rozluźnione. Dlatego też jest to optymalna pozycja do masowania.  Fotel EUROPA IV rozkłada się do takiej pozycji za naciśnięciem jednego przycisku i jest to pozycja zalecana do przywołania przed każdym programem masażu.


Inne funkcje:

 • Regulacja czasu masażu od 5 do 30 minut.
 • Podgrzewanie pleców
 • Pełna kontrola rozkładania fotela
 • Regulacja prędkości masażu
 • Ustawianie masażu punktowego i partii

 

Specyfikacja:

Napięcie: 230V
Pobór Mocy: 250W Max
Czas Masażu: 5/10/15/20/25/30 minut
Waga: 120kg
Pokrycie: Wysokiej jakości skóra syntetyczna
Kolor: Brązowy, Czarnobrązowy

Gwarancja: 24 miesiące z możliwością przedłużenia do 60 mc

Pokrywamy koszty dostawy do klienta w Polsce.

Przy dostawie zapewniamy:

 • pomoc przy montażu fotela
 • przeszkolenie z podstaw obsługi urządzenia.
 • możliwość zapłaty gotówką przy odbiorze


PREZENTACJA

Jeżeli chciałbyć zamówić ten fotel ale przed zakupem pragniesz go przetestować
ZAMÓW Z OPCJĄ - PREZENTACJA ( możemy zaprezentować od 1 do 3 foteli na jednym pokazie)

- w przypadku zakupu fotela prezentacja bezpłatna, w przeciwnym wypadku koszt wynoci 250,- zł


Cena prezentacji pokryje cześć naszych kosztów związanych z dowiezieniem fotela do Twojego domu.

W czasie prezentacji fotel będzie do Twojej dyspozycji przez conajmniej godzinę. Gwarantujemy, że przez ten czas w pełni docenisz jego zalety oraz Twoje ciało zostanie doskonale wymasowane.