Metrum CryoFlex

Metrum CryoFlex
Producentem sprzętu do krioterapii stosowanej w chirurgii i rehabilitacj oraz drenażu limfatycznego. Drenaż limfatyczny jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z cellulitem. Jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm. Zabieg wspomaga walkę z cellulitem, likwiduje obrzęki nóg. Szczególnie dobre efekty daje u osób, które intensywnie ćwiczą, co dodatkowo pomaga w spalaniu uwolnionych toksyn i tłuszczów. Zalecany jest również w przypadku żylaków. Ponieważ poprawia krążenie, jest bardzo wskazany dla kobiet wykonujących pracę wymagającą długotrwałego stania lub siedzenia. Po zabiegu odczuwa się odprężenie i lekkość. Drenaż limfatyczny pomaga likwidować obrzęki oraz uczucie ciężkich, zmęczonych nóg.
Jednorazowe wkłady flizelinowe do aparatów BOA

Jednorazowe wkłady flizelinowe do aparatów BOA

Jednorazowe wkłady flizelinowe do aparatów BOA w wersji oddychającej lub nieprzemakalnej: rękaw pojedynczy, nogawka pojednyncza, spodnie, kurtka (po 50 szt.).

360,00 zł
Mankiety do aparatów BOA

Mankiety do aparatów BOA

Mankiety uciskowe do aparatów BOA Mini Plus i BOA Max 2. Mankiety na: nogę, rękę, pas biodrowy, 24-komorowe kurtki i spodnie. Zestawy.

700,00 zł
Aparat BOA Mini Plus

Aparat BOA Mini Plus

Aparat do sekwencyjnego masażu pneumatycznego dla gabinetów jak i użytku domowego. Producent: Metrum CryoFlex

7 900,00 zł
Aparat BOA Max 2

Aparat BOA Max 2

Aparat do sekwencyjnego masażu uciskowego BOA 2 Max, posiadający algorytm przeznaczony do drenażu limfatycznego, którego przebieg jest zgodny z techniką manualnego drenażu limfatycznego. Producent: Metrum CryoFlex

14 500,00 zł