Masażery ręczne

Masażer ręczny FARAON

Masażer ręczny FARAON

Masażer ręczny Faraon. Występuje w trzech wersjach - zwykłej, z magnesem lub z minerałami. 8 różnych minerałów. Wszechstronne zastosowanie.

33,00 zł

Masażery ręczne – idealne do zabiegów w domu lub profesjonalnych gabinetach

Masażery ręczne to wielozadaniowe produkty sprawdzające się w terapii bólu, zabiegach upiększających oraz pozwalające odprężyć zmęczone i obolałe mięśnie. Różnorodność rozwiązań sprawia, że bez problemu można znaleźć wariant dopasowany do własnych potrzeb i oczekiwań. Masażer ręczny znakomicie sprawdzi się więc do użytku indywidualnego, jak i w profesjonalnych gabinetach, niosąc pacjentom ulgę w rozmaitych dolegliwościach.

Masażer ręczny – proste urządzenie mające wiele zalet

Masażer ręczny ma szereg zalet. Tym, co odróżnia go od zaawansowanych urządzeń elektrycznych, jest nieskomplikowana budowa i prostota działania. Dzięki temu rozwiązanie gwarantuje niezawodne użytkowanie przez długi czas. Masażery ręczne są tworzone z surowców najwyższej jakości, dlatego wyróżniają się solidnością i trwałością. Są to produkty poręczne i zajmujące niewiele miejsca. Bez problemu zmieszczą się w domowej szufladzie. Można też zabrać je ze sobą w dowolne miejsce – do pracy czy w podróż. Masażery ręczne pozwalają samodzielnie kontrolować siłę nacisku, zapewniając nie tylko skuteczność, ale przemieniając zabieg w chwilę przyjemności. Tym, co przemawia na ich korzyść, jest także atrakcyjna cena. Ręczne urządzenia są o wiele tańsze od elektrycznych. W ten sposób stają się dostępne nie tylko dla profesjonalistów, ale dla indywidualnych użytkowników.

Ręczne masażery do ciała – jakie dają rezultaty?

Ręczne masażery do ciała są rozwiązaniami, które sprawdzają się przy rozmaitych dolegliwościach. Kojarzone są przede wszystkim z produktami pozwalającymi wykonać masaż uciskowy. Przynoszą ulgę obolałym i spiętym mięśniom. Świetnie zdają egzamin w relaksujących zabiegach po treningu albo po całym dniu spędzonym w niekomfortowej pozycji. Doskonale spisują się w masażu punktowym skupionym na określonym, niewielkim obszarze ciała. Zabiegi z wykorzystaniem masażerów ręcznych wpływają także korzystnie na ogólne samopoczucie i zdrowie organizmu. Pozwalają usuwać z tkanek nadmiar płynów wraz z toksynami. W ten sposób wykazują działanie oczyszczające. Likwidują obrzęki oraz stany zapalne. Masażery ręczne stymulują ponadto komórki do regeneracji, dzięki czemu mogą być stosowane wspomagająco w leczeniu rozmaitych schorzeń. Dodatkowo wykorzystuje się je w zabiegach upiększających. Ręczne masażerydo ciała pobudzają produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu czynią ją bardziej jędrną i sprężystą. Dostępne są także rozwiązania, które szybko i skuteczne redukują cellulit.

Ręczny masażer wibracyjny, uciskowy czy antycellulitowy – który produkt wybrać?

Czym ręczny masażer wibracyjny różni się od uciskowego? Który z nich jest lepszym wyborem? Różnorodność produktów sprawia, że można łatwo dopasować je do swoich oczekiwań. Do najbardziej popularnych masażerów ręcznych zalicza się:

  • Masażery uciskowe – pozwalają na wykonywanie ruchów ugniatających. Redukują napięcie tkanek oraz stymulują przepływ krwi i limfy. Przynoszą ulgę zmęczonym mięśniom i pomagają pozbyć się obrzęków. Ręczne masażery mogą być wyposażone w wymienne nasadki dopasowane do masażu określonych partii ciała. Popularne są także rozwiązania z kamieniami szlachetnymi, wykorzystujące korzystny wpływ minerałów na zdrowie.

  • Masażery antycellulitowe – zwykle przybierają postać rolek z gumowymi wypustkami. Pozwalają łatwo wykonywać masaż uciskowy i rolujący. W ten sposób skutecznie redukują skórkę pomarańczową. Dodatkowo niwelują zastoje krwi i limfy w organizmie. Mogą być wyposażone w lekki akumulator, który ułatwia wykonywanie masażu.

  • Masażery do tappingu – rozwiązania przeznaczone do masażu poprzez ostukiwanie poszczególnych partii ciała. Zwykle są wyposażone w kilka różnych końcówek pozwalających dopasować zabieg do indywidualnych potrzeb użytkowania. Doskonale sprawdzają się do masażu w warunkach domowych.

  • Masażery wibracyjne – emitują delikatne drgania wprowadzające komórki w wibracje. Dzięki temu stymulują prawidłowe krążenie płynów między komórkami, przynosząc ulgę przy dolegliwościach bólowych i przyspieszając regenerację tkanek.

Ręczne masażery wibracyjne – dlaczego warto po nie sięgnąć?

Ręczne masażery wibracyjne to produkty najbardziej zaawansowane w swojej klasie. Łączą w sobie możliwości urządzeń wykorzystywanych w profesjonalnych gabinetach masażu, z niewielkimi poręcznymi wymiarami. Wyposażone w lekki akumulator masażery emitują wibracje mechaniczne, przekazując je do tkanek w różnych partiach ciała. W ten sposób usprawniają krążenie międzykomórkowe oraz procesy regeneracyjne. Regulują także tempo metabolizmu, wpływając korzystnie na ogólne samopoczucie i zmniejszając ilość tkanki tłuszczowej. Niektóre ręczne masażery wibracyjne emitują dodatkowo światło podczerwone, podnosząc delikatnie temperaturę tkanek i jeszcze bardziej zwiększając skuteczność zabiegów.

Ręczny masażer do ciała – gdzie znajduje zastosowanie?

Ręczny masażer do ciała to rozwiązanie, które znajduje szereg zastosowań. Jest doskonałym wyborem do przeprowadzania zabiegów w zaciszu swojego domu. Sprawdzi się również w rękach profesjonalistów. Masażery ręczne są na szeroką skalę stosowane w gabinetach masażu i fizjoterapii. Zabiegi z ich udziałem wykonuje się w sanatoriach oraz ośrodkach SPA. Po ręczne masażery do ciała sięgają także specjaliści z zakresu urody. Z tego względu nie brakuje ich w salonach piękności, gabinetach kosmetycznych oraz gabinetach medycyny estetycznej.