Aplikator Lyapko "Popularny" 7,0 Ag 9,5 x 32

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Lyapko
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 100,00 zł
  • Oblicz

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Aplikator wieloigłowy Lyapko "Popularny" 7,0

Aplikator Lyapko o wymiarach 9,5 x 32 cm w postaci płaskiej maty dla osób z przeciętną wrażliwością lub tęższą budową ciała. Aplikator dzięki swoim wymiarom oraz dużemu rozstawowi igieł ma podwyższoną intensywność i efektywność oddziaływania. W zależności od potrzeb można stosować go w różnych odcinkach ciała. Można nim oddziaływać w miejscach największego bólu.

Aplikatory płaskie nie wymagają wysiłku ani pomocy innych osób. Działanie ich to : skutecznie usuwają ból, zmniejszają napięcie mięśni, niwelują zmęczenie i powodują wzrost energii.

Ilość igieł w aplikatorze "Popularny" to 591, odstępy między igłami 7,0 mm a w skład igieł wchodzi : żelazo, miedź, nikiel,cynk oraz srebro. Mata wykonana z gumy medycznej.

Czas oddziaływania na skórę zależy od występowania konkretnych objawów. Przy objawach typu „+”; (ostre i intensywne bóle, nerwowość, pobudliwość, bezsenność) zalecamy stosowanie aplikatorów w drugiej połowie dnia lub przed snem. Czas oddziaływania przy pomocy aplikatora płaskiego ok. 15-30 min. i więcej.

Przy objawach typu „-„ (chroniczne bóle – najczęściej pojawiające się w nocy, senność, słabość, obniżenie czucia, u osób osłabionych przez chorobę i u osób starszych) zalecamy stosowanie aplikatorów w godzinach porannych i w pierwszej połowie dnia. Czas oddziaływania przy pomocy aplikatora płaskiego ok. 7-10 min.

Aplikatory podczas stosowania stykają się ze skórą, jednak nie uszkadzają jej. Nie mają styczności z krwią, nie powodują skutków ubocznych. Aplikatory pobudzają do działania funkcje ochronne organizmu.

Wysokie właściwości lecznicze otrzymuje się wskutek powstających w skórze, na ostrzach igieł i między nimi galwanicznych prądów i w wyniku tego podwyższonej mikro elektroforezy metali w organizmie.

UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI I DEZYNFEKCJA
W warunkach domowych — zaleca się obróbkę roztworem myjącym, przemywanie pod bieżącą wodą i suszenie strumieniem gorącego powietrza (suszarką).
W placówkach leczniczych do sterylizacji aplikatorów używa się powszechnie stosowanych preparatów medycznych do dezynfekcji powierzchni sprzętu.

Przy prawidłowym korzystaniu z aplikatora termin jego przydatności to nawet 5-7 lat.