Maty masujące i grzewcze

Mata shiatsu BMSC-1000

Mata shiatsu BMSC-1000

Jest
Mata Shiatsu z 4 programami masującymi, podgrzewaniem oraz pilotem wbudowanym w oparcie.
459,00 zł
Mata shiatsu NECK 2 w 1 BMSC-4600H

Mata shiatsu NECK 2 w 1 BMSC-4600H

Jest
Mata Masująca Shiatsu NECK 2 w 1 BMSC-4600H z funkcją SENSATOUCH i podgrzewaniem. Wyposażona w podwójny mechanizm masujący.
769,00 zł
Mata Shiatsu XL 3D GEL SGM-1300H

Mata Shiatsu XL 3D GEL SGM-1300H

Jest
Mata masująca SGM-1300H, kule masujące wykonane z technożelu, 3 techniki masażu, wydłużony tor masażu, podgrzewanie. Zasilanie 230 V
869,00 zł
Mata Shiatsu Max BMSC-5000

Mata Shiatsu Max BMSC-5000

Jest
Mata masująca ShiatsuMax CBS-1000. 12 różnych funkcji masażu: - góra, dół lub całe plecy w masażu Shiatsu i wałkującym oraz masaż punktowy Shiatsu, masaż wibracyjny. 80% większa szerokość masażu.
999,00 zł
Mata Shiatsu GEL SGM-1600H

Mata Shiatsu GEL SGM-1600H

Jest
Mata masująca SGM-1600H, kule masujące wykonane z technożelu, 3 techniki masażu, osobne rolki do masażu karku, podgrzewanie. Zasilanie 230 V
999,00 zł

Maty masujące i grzewcze

Różnego rodzaju maty z masażem, które zakłada się na krzesło lub fotel. Dobry i tani zamiennik fotela do masażu.

Rodzaje mat masujących

- z masażem wibracyjnym
- z masażem Shiatsu

Masaż Shiatsu jest znacznie mocniejszy niż wibracyjny.
Do użytku w samochodach lepiej sprawdzają się maty z masażem wibracyjnym gdyż są cieńsze i nie zmieniają w dużej mierze profilu fotela samochodowego.

Godnym polecenia są produkty zawierające nefryt, który bardzo dobrze wpływa na organizm ludzki.

Maty masujące i grzewcze – co warto o nich wiedzieć?

Maty masujące i grzewcze to starannie zaprojektowane maty wykonane z miękkich materiałów, które pomogą Ci odpocząć i zyskać więcej energii. Mogą być wykorzystywane w domu podczas odpoczynku, nałożone na fotel samochodowy podczas podróży lub na fotel w gabinetach odnowy biologicznej.

Mata grzewcza do samochodu składa się z silników wibracyjnych. Oznacza to, że mata masująca na fotel umożliwia wiele udogodnień kierowcy w trakcie jazdy. Za pomocą pilota sterującego ustawić odpowiedni program i dostosować intensywność masażu do konkretnego odcinka pleców. Taka mata masująca to ogromne ułatwienie dla każdego, kto dużo podróżuje i chce skutecznie uniknąć bólu związanego z bezruchem przez wiele godzin jazdy.

Maty masujące – relaks na najwyższym poziomie!

Oferujemy maty masujące sprawdzonych producentów, które są przeznaczone do salonów i gabinetów masażu, ale są też chętnie wykorzystywane do codziennego użytku w domach lub podczas długich podróży. Większość mat, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, możesz bardzo łatwo założyć na fotel biurowy, krzesło, a nawet korzystać z nich na kanapie lub w samochodzie w czasie podróży.

Nasze maty masujące są doskonałymi alternatywami dla foteli masujących, dzięki czemu taka inwestycja nie obciąży Twojego budżetu. Mata masująca do samochodu pozwoli ułatwia ciału odprężenie i łagodzi bóle spowodowane długą podróżą. Mata masująca do samochodu to również znakomity pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. To bardzo łatwy i praktyczny sposób na zadbanie o odpoczynek pleców, a zarazem duże udogodnienie dla kierowców. Jeśli ktoś z Twoich bliskich dużo podróżuje i jest narażony na ból pleców, to mata grzewcza do samochodu uprzyjemni mu odpoczynek w trakcie jazdy.

Urządzenia do masażu pozwolą Ci lub komuś z Twoich bliskich komfortowo odpocząć w trakcie zbyt długiej podróży. Jeśli chcesz uniknąć dyskomfortu z powodu drętwiejącego karku lub bólu pleców z powodu długiej pracy biurowej lub w trakcie podróży, to mata grzewcza na pewno Ci w tym pomoże! Dzięki niej odzyskasz energię i zapomnisz szybko o bólu.

Maty masujące i grzewcze – jakie są ich rodzaje?

Maty masujące i grzewcze dzielą się na kilka rodzajów: z masażem shiatsu lub masażem wibracyjnym. Zastanawiasz się, na czym polega każdy z tych masaży? Mata masująca do masażu shiatsu pozwoli Twoim klientom odwiedzającym salon masażu odprężyć się po ciężkim dniu w pracy. Została stworzona z myślą o osobach, które na co dzień żyją w ciągłym stresie i potrzebują odprężenia.

Mata masująca shiatsu składa się ze specjalnych głowic masujących, które umożliwiają wykonanie masażu shiatsu polegającego na ugniataniu mięśni ciała. Ten rodzaj azjatyckiego masażu polega na uciskaniu kanałów energetycznych, które przebiegają w organizmie człowieka.

Maty masujące i grzewcze a maty z kamieniami nefrytowymi – czym się różnią?

Maty masujące umożliwiają wykonanie punktowego masażu, który obejmuje wskazaną część pleców. Pomagają również przywrócić sprawność mięśniom w minimalnym stopniu. Mata do masażu pozwala przyśpieszyć proces regeneracji po treningu siłowym, a nawet złagodzić ból zakwasów spowodowany ich przetrenowaniem. Celem kamieni nefrytowych jest odprężenie, dodanie ciału energii, złagodzenie dolegliwości bólowych. Maty grzewcze są wyposażone w funkcje podgrzewania, co zwiększa komfort użytkowania, a jednocześnie dodaje energii osobie, która z nich korzysta. Maty z kamieniami nefrytowymi pomagają złagodzić dolegliwości bólu reumatycznego, poprawiają krążenie, zmniejszają napięcie mięśni i zakwasy, wspomagają wypoczynek.

Kamienie nefrytowe od wieków są znane ze swoich drogocennych właściwości leczniczych. Skutecznie zapobiegają chorobom nerek. Mało osób zdaje sobie sprawę, że to również naturalne źródło promieniowania podczerwonego. Wydzielane promieniowane z kamieni potrafi wniknąć nawet do 6 cm wgłąb ludzkiego ciała, dlatego tego rodzaju nefryty są stosowane w matach grzewczych. Jeśli chcesz więc skutecznie i naturalnie złagodzić objawy bólu pleców, to inwestycja w matę z kamieniami nefrytowymi będzie naprawdę dobrym pomysłem.