Chirana Progress

Firma Chirana Progress Ltd. została założona w 1997 roku, posiada 40 lat tradycji w produkcji urządzeń medycznych w Piestanach na Słowacji. Producent należy do grupy Mediprogress, która jest zaangażowana w produkcji i sprzedaży urządzeń medycznych. Od początku głównym celem była produkcja urządzeń do hydroterapii, który został poszerzony o nowe produkty w obszarze mechanoterapii i terapii inhalacyjnej.

Wszystkie produkty są zaprojektowane w celu zaoferowania doskonałych funkcji, opływowego kształtu, prosty obsługa i niezawodności dla klienta.

Chirana Progress Ltd. przywiązuje szczególną uwagę na jakości produkcji. System zarządzania jakością produkcji jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 13485, przeznaczoną do produkcji urządzeń medycznych. Wszystkie produkty Chirana Progress Ltd. spełniają kryteria dyrektywy Unii Europejskiej i mogą być oznaczone znakiem CE.

Wybrane produkty przechodzą certyfikację Det Norske Veritas. Czyli wszystko to, co gwarantuje wysoką jakość produkcji, niezawodność opieki nad produktem oraz klientem w formie konsultacji po sprzedażowej i obsługi technicznej podczas całego okresu eksploatacji produktów.

Celem Chirany Progress jest zwiększenie stale jakość produktów i usług, z korzyścią dla wszystkich klientów, a tym samym poprawę jakości życia całego społeczeństwa.


Produkty medyczne
Wanny rehabilitacyjne LAGUNA

Wanny rehabilitacyjne LAGUNA

Na zamówienie. Czas dostawy do 6 tygodni
Seria wanien do rehabilitacji LAGUNA - do wykonywania zabiegów masażu, kąpieli solankowych, kwasowęglowych, borowinowych oraz z wykorzystaniem różnego rodzaju wód mineralnych
Produkty medyczne
Wanny SPA rehabilitacyjne OCEAN

Wanny SPA rehabilitacyjne OCEAN

Na zamówienie. Czas dostawy do 6 tygodni
Wanny z linii OCEAN umozliwiają wykonywanie masażu podwodnego, perełkowego i hydromasażu. Jakość masażu można poprawić poprzez zakupienie opcjonalnego wyposażenia tj. ozonoterapii, chromatoterapii, magnetoterapii.