Fotele do masażu

Fotele do masażu

PREZENTACJA        

Nasza firma prezentuje na specjalne życzenie klienta fotele masujące Sanyo, Pro-wellness i Human Touch. 

Organizujemy pokazy w domu lub firmie klienta.

W przypadku, kiedy zdecydujesz się zakupić produkt, nie poniesiesz kosztów prezentacji.

Koszty dowozu do Twojego domu zostaną częściowo pokryte opłatą za prezentację. Podczas prezentacji, fotel z masażem pozostaje do dyspozycji klienta przez co najmniej godzinę.

Zapewniamy, że w tym czasie docenisz atuty, jakimi odznaczają się nasze urządzenia, poddając się doskonałemu, relaksującemu masażowi całego ciała.

Nasi konsultanci posiadają duże doświadczenie w doborze optymalnego fotela z masażem.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr: 791445320

Najnowsze informacje o zmianach i nowościach w tej kategorii publikujemy na blogu w kategorii Fotele masujące

PETIT AT-90 Fotel masujący

PETIT AT-90 Fotel masujący

Fotel z masażem PETIT jest najmniejszym dostępnym na rynku fotelem. Mimo małych rozmiarów oferuje doskonały masaż pleców. Technika masażu: Shiatsu, ugniatanie, wałkowanie 

3 900,00 zł
2 690,00 zł
Klassik AT-2000 Fotel z masażem

Klassik AT-2000 Fotel z masażem

Fotel masujący, rozkładany Klassic oferuje kompleksowy masaż całego ciała. Umożliwia uzyskanie pozycji z uniesionymi nogami i odchylonymi plecami. Posiada szeroki zakres regulacji, podnóżek i obrotową podstawę. Technika masażu: combo: ugniatanie + ostukiwanie, masaż łydek, masaż stóp, ostukiwanie, ugniatanie, wałkowanie. 3 Programy automatyczne

7 900,00 zł
6 900,00 zł
FX2 fotel relaksacyjny

FX2 fotel relaksacyjny

Fotel masujący FX2 oferuje delikatny masaż całego ciała oraz mocny masaż rozciągający poszczególnych partii ciała. Można rozkładać go w dowolny sposób. Zero Gravity. Technika masażu: masaż powietrzny 

7 900,00 zł
ZeroG Touch AT-7300 fotel masujący

ZeroG Touch AT-7300 fotel masujący

Fotel masujący ZeroG Touch AT-7300 z funkcją Zero Gravity, 5 programami automatycznymi, szerokim wyborem technik masazu, obrotowym podnóżkiem, chowanym mechanizmem masażu. Technika masażu: combo: ugniatanie + ostukiwanie, masaż łydek, masaż stóp, ostukiwanie, wałkowanie, wibracja 

10 900,00 zł
9 000,00 zł

Fotele do masażu – nowa moda, czy realna korzyść?

Wiele krajów na całym świecie oszalało na punkcie foteli masujących. Na rynku amerykańskim i azjatyckim od lat urządzenia do masażu to jedne z najchętniej nabywanych produktów terapeutycznych do użytku domowego. Z jednej strony, to urządzenie traktowane głównie do relaksu i wywołania poczucia odprężenia, z drugiej – coraz częściej stawiamy na terapie zdrowotne i wybieramy fotele masujące do kręgosłupa. Dzięki temu otrzymujemy również możliwość profilaktyki, a nawet wspomagania leczenia pewnych schorzeń, w tym:

 • napięć mięśniowych pleców

 • schorzeń kręgosłupa na każdym jego odcinku

 • obrzęków limfatycznych nóg

Fotel masujący do kręgosłupa – czym kierować się w wyborze?

Idealny fotel do masażu to taki, który w najwyższym stopniu odpowie na nasze potrzeby, preferencje i oczekiwania. Zapewniamy szeroki wybór modeli foteli masujących o różnym stopniu funkcjonalności i oferujących różne rodzaje masażu. Warto jednak poświęcić trochę czasu na to, by przyjrzeć się bliżej możliwościom oferowanych przez nas modeli. Zastanówmy się między innymi nad:

 • możliwością wielostopniowej regulacji zarówno siły jak i natężenia masażu (lub tylko jednej z tych opcji)

 • możliwością regulacji oparcia, zagłówków lub podnóżków fotela z masażem

 • funkcją skanowania i automatycznego dopasowania położenia fotela do masażu kręgosłupa

 • wysuwanym masażerem stóp

 • możliwością wyboru kilku technik masażu dowolnie lub ustawienia programów automatycznych

 • przedłużeniem masażu za odcinek lędźwiowy kręgosłupa, na uda i pośladki

 • funkcją masowania za pomocą poduszek powietrznych

 • obecnością rolek masujących

 • funkcją Zero-Gravity, pozwalającą na niemal całkowite rozłożenie fotela do masażu

 • technologią „ludzkiego dotyku”, nie tylko obecność obracających się kulek

 • możliwością ustalenia dowolnego miejsca masażu

Fotele do masażu od najlepszych producentów

Naszym klientom oferujemy fotele masujące wyłącznie od firm mających wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji foteli rozkładanych do masażu. Zaufaniem na całym świecie cieszą się producenci tacy, jak Sanyo, Panasonic, AT Germany, czy Inada. Cechami charakterystycznymi wszystkich z nich jest wysoka jakość wykonania, szeroki wachlarz oferowanych funkcji, elegancki wygląd i szeroki wybór kolorystyki.

 

Na życzenie naszych klientów organizujemy co najmniej godzinne prezentacje foteli z masażem w cenie zakupionego fotela w domu lub firmie klienta. Pozwoli to na dogłębny przegląd wszystkich funkcji urządzenia i wypróbowanie jego dobroczynnych właściwości na własnej skórze. W przypadku zakupu, prezentacja ta jest bezpłatna.

Fotel do masażu – wysoka funkcjonalność, elegancki wygląd

Nowoczesne fotele do masażu nie są ciężkimi maszynami, które chcielibyśmy ukryć przed wzrokiem innych. Oprócz ich funkcji podstawowej, możemy też liczyć na ich wysoce reprezentacyjny wygląd. Wykonane są z trwałych i wytrzymałych materiałów, odpornych na nieestetyczne przetarcia i pęknięcia. Dodatkowo takie fotele do masażu wyglądają jak standardowe meble wysokiej klasy – ze względu na uniwersalny, ale elegancki wygląd łatwo wkomponują się w wystrój każdego pomieszczenia, niezależnie od stylu, w którym jest ono urządzone.