Spa Manual - leżanka SPA

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: MOV
 • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni

 • Historia ceny
 • szt.
 • 2 399,00 zł

Opis serii SPA

 

Seria stacjonarnych stołów do masażu SPA stworzona została z myślą o gabinetach masażu i salonach SPA & Wellness poszukujących stabilnego i dobrze wykonanego stołu do masażu i zabiegów kosmetycznych. Stoły z serii SPA w tym model SPA PLUS, charakteryzują się stabilną i ekstremalnie wytrzymałą konstrukcją z drewna bukowego najwyższej klasy. Cała konstrukcja wykonana jest z drewna bukowego pierwszej klasy (nie występują w nim sęki co zapewnia trwałość stołu nawet przy najintensywniejszych zabiegach).

Opis modelu SPA Manual 


Stół SPA MANUAL jest stacjonarnym stołem posiadającym pojedyncze 10-stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe oraz 10-cio stopniowy przedni panel pozycjonujący. Zastosowanie obu paneli pozycjonujących pozwala na wykonanie szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych. Pomaga w rehabilitacji dzięki możliwości regulacji płaszczyzny względem skrzywień kręgosłupa pacjenta. Przeznaczenie tego stołu to masaż klasyczny, sportowy, refleksologia oraz wszelakie techniki manualne jak i wszelkiego typu zabiegi kosmetyczne. Charakteryzuje się zwarta budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną.

Skład zestawu standardowego

 • stacjonarna kozetka SPA Manual
 • 10-stopniowy panel lędźwiowo-krzyżowy
 • 10-stopniowy panel pozycjonujący
 • zagłówek z regulacją konta nachylenia
 • podłokietnik przedni w formie mufy
 • wycięcie na twarz z zatyczką w dolnej części leża

Kolorystyka tapicerki i podstawy Leżanki SPA Manual 

Kolorystyka :

Z uwagi na indywidualne ustawienia kolorów na monitorze, odcień w nieznacznym stopniu może odbiegać od rzeczywistości. 


Istnieje także możliwość zamówienia podstawy wykonanej z drewna bukowego lakierowanego na biało - + 200 zł


Właściwości techniczne leżanki SPA ManualWymiary i wszystkie parametry produktów zostały opracowane przy współudziale wybitnych inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta.


Wymiary leżanki SPA ManualDługość 202 cm (232 cm z podgłówkiem)
Szerokość 67 cm
Wysokość regulowana manualnie od 60 - 85 cm
Waga 50 kg
Max waga pacjenta 170 kg
Wytrzymałość dynamiczna 800 kg
Obicie Pianka HD T30T - dwuwarstowa
Tapicerka - skóra ekologiczna
Grubość obicia 3 cm
Certyfikacja TUV, CE, wyrób medyczny, atest FIRA i ECOTEX

 
 

Warunki gwarancji.


Stoły SPA Manual objęte są 24 miesięczną gwarancją w przypadku zastosowania niekomercyjnego i 12 miesięczną gwarancją dla zastosowań komercyjnych.


Dlaczego warto kupić stół MOV?

 • Kupując stół firmy MOV dokonujesz zakupu produktu certyfikowanego przez TUV Rheinland - renomowana jednostkę certyfikującą. Produkt jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Rejestracja na terenie Polski zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim pacjentom poprzez zgodność z wymogami norm europejskich i przepisów urzędów kontroli działalności gospodarczych na terenie RP. Do każdego zestawu dołączony jest certyfikat oryginalności wraz z certyfikatem przejścia kontroli jakości oraz zestawem aktualnych certyfikatów potwierdzonych przez TUV.

 • Na stołach frimy MOV pracuje i poleca je jeden z czołowych autorów podręczników do masażu leczniczego lek. Grzegorz Lewandowski, jak i Krystian Przybysz - koordynator medyczny czołowej polskiej grupy tanecznej SPOKO oraz konsultant medyczny "YOU CAN DANCE". Stoły do masażu MOV wykożystuje w codziennej pracy grupa RehaKursy.pl. MOV nie tylko dba o jakość swoich produktów ale także wspiera rozwój rynku rehabilitacji i masażu wspierając portale tematyczne takie jak Massapedia.pl.

 • MOV posiada największy asortyment drewnianych i aluminiowych stołów do masażu na rynku Europejskim, jest uznanym producentem, zapewnia swoim klientom wysoki poziom serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

 • Wszystkie parametry stołu przed fazą projektu i wdrożenia do produkcji są konsultowane z profesjonalnymi rehabilitantami i masażystami, jest to konieczne by uzyskać jak najlepsze parametry ergonomiczne stołu.