Leżanka Selene Plus

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: MOV
 • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 7 dni
  Czas realizacji: 5 dni
 • szt.
 • 3 649,00 zł
 • Oblicz

Opis serii Selene.Seria stołów Selene to przede wszystkim wysoka stabilność i jakość wykonania. Konstrukcja została wykonana z wysokiej klasy drewna bukowego, bez sęków, dzięki czemu uzyskano ekstremalną wytrzymałość. Seria ta została stworzona dla salonów SPA & Wellness wymagających wysokiej wytrzymałości połączonej z wyjątkową stylistyką.


Opis modelu Selene P.


Jest to stół stacjonarny z pojedynczym dziesięciostopniowym łamaniem lędźwiowo-krzyżowym. Selene P to przede wszystkim prostota obsługi, zwarta budowa i wysoka stabilność poprzeczna. Dzięki obu panelom pozycjonującym na stole tym możemy wykonywać także szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, ale także rehabilitacyjnych. Głównym przeznaczeniem tego stołu jest masaż klasyczny, rehabilitacja, masaż sportowy, refleksologia, wykonywanie technik manualnych oraz zabiegów kosmetycznych.

Skład zestawu standardowego.Stół do masażu Selene P
Zagłówek z regulowanym kątem
Podłokietnik przedni w postaci mufy
otwór na twarz z zaślepką
opcjonalnie w wersji MAX! - podłokietniki boczne i kształtka - półwałek
opcjonalnie w wersji HOT! - dwustrefowy system grzewczy stołu
 
 


Kolorystyka tapicerki i podstawy stołu do masażu SeleneKolorystyka podstawy i tapicerki stołu do masażu Selene M

Kolorystyka :

Z uwagi na indywidualne ustawienia kolorów na monitorze, odcień w nieznacznym stopniu może odbiegać od rzeczywistości. Właściwości techniczne stołu do masażu Selene PWymiary i wszystkie parametry produktów zostały opracowane przy współudziale wybitnych inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta.


Parametry stołu do masażu SELENE PDługość 202 cm (232 cm z podgłówkiem)
Szerokość 77 cm
Wysokość regulowana manualnie od 62 - 87 cm
Waga 80 kg
Max waga pacjenta 170 kg
Wytrzymałość dynamiczna 1500 kg
Obicie Pianka HD T30T - grubość 50 mm
Tapicerka - skóra ekologiczna
Grubość obicia 5 cm
Certyfikacja TUV, CE, wyrób medyczny, atest FIRA i ECOTEX
Zasilanie w wersji podgrzewanej 230 V
 

Warunki gwarancji.Stóły SPA Plus objęte są 24 miesięczną gwarancją w przypadku zastosowania niekomercyjnego i 12 miesięczną gwarancją dla zastosowań komercyjnych.


Dlaczego warto kupić stół MOV?

 • Kupując stół firmy MOV dokonujesz zakupu produktu certyfikowanego przez TUV Rheinland - renomowana jednostkę certyfikującą. Produkt jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Rejestracja na terenie Polski zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim pacjentom poprzez zgodność z wymogami norm europejskich i przepisów urzędów kontroli działalności gospodarczych na terenie RP. Do każdego zestawu dołączony jest certyfikat oryginalności wraz z certyfikatem przejścia kontroli jakości oraz zestawem aktualnych certyfikatów potwierdzonych przez TUV.

 • Na stołach frimy MOV pracuje i poleca je jeden z czołowych autorów podręczników do masażu leczniczego lek. Grzegorz Lewandowski, jak i Krystian Przybysz - koordynator medyczny czołowej polskiej grupy tanecznej SPOKO oraz konsultant medyczny "YOU CAN DANCE". Stoły do masażu MOV wykozystuje w codziennej pracy grupa RehaKursy.pl. MOV nie tylko dba o jakość swoich produktow ale także wspiera rozwój rynku rehabilitacji i masażu wspierając portale tematyczne takie jak Massapedia.pl.

 • MOV posiada największy asortyment drewnianych i aluminiowych stołów do masażu na rynku Europejskim, jest uznanym producentem, zapewnia swoim klientom wysoki poziom serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

 • Wszystkie parametry stołu przed fazą projektu i wdrożenia do produkcji są konsultowane z profesjonalnymi rehabilitantami i masażystami, jest to konieczne by uzyskać jak najlepsze parametry ergonomiczne stołu.