Leżanka drewniana Nova

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Habys
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 1 750,00 zł
  • Oblicz

Drewniana, funkcjonalna, wygodna leżanka. Producent: Habys. Szerokość: 70 cm. Dopuszczalne obciążenie: 200 kgChcesz zerwać z niemodnym wystrojem gabinetu? Nadać mu zupełnie nowy wygląd?
Mamy coś w sam raz dla Ciebie!

Dzięki naszej leżance Nova możesz uczynić gabinet bardziej przyjaznym miejscem, do którego z radością będą przychodzili Twoi klienci.
Oszczędna w formie, ale jakże funkcjonalna, służy wygodzie i odprężeniu, tak ważnym podczas terapii czy zabiegów.
Super gruba pianka Lux służy jeszcze większemu komfortowi, regulowany zagłówek od 0-55 stopni przyda się podczas wielu zabiegów. A ta praktyczna półka! Po co marnować miejsce pod stołem? Zmieścisz na niej wszystkie niezbędne w Twojej pracy akcesoria, które zawsze będziesz miał w zasięgu ręki.

Cena podstawowa dotyczy dostarczenia leżanki w częściach (do samodzielnego montażu). Na życzenie, za dopłatą wysyłamy także już zmontowane leżanki.

Kolor stelaża: Buk naturalny
Tapicerka: Standard lub Soft Touch

 

Leżanka drewniana Nova

 

 

DANE TECHNICZNE

Długość 194 cm
Szerokość 70 cm
Waga 32 kg
Wysokość 58 - 83 cm
Regulacja kąta nachylenia zagłówka 0 - 55
Dopuszczalne obciążenie 200 kg
 
 

Leżanka Nova Leżanka Nova


DODATKOWE WYPOSAŻENIE

PODGŁÓWEK
Przedłuża stół aż o 30 cm. Teraz możesz wygodnie ułożyć klienta, zapewniając mu komfort podczas oddychania, a przy okazji zyskujesz optymalny dostęp do jego ramion i karku. Zbudowany z aluminiowego stelaża i sklejki, do której przymocowana jest wygodna, miękka poduszka. Dzięki rzepom możesz ją idealnie dopasować do każdej twarzy.
Podgłówek prosty   Podgłówek regulowany    
     
         
Do wyboru prosty lub pochylony pod kątem 7o   Dodatkowo umożliwia ustawienie kąta jego pochylenia w stosunku do powierzchni stołu    
WIESZAK DO LEŻANKI NOVA
Wieszak drewniany do leżanki Nova
 
 
PODUSZKA KOSMETYCZNA
 
SCHODEK DREWNIANY
Schodek drewniany


W naszej ofercie również znajdziesz Artykuły higieniczne które nie tylko zwiększą higienę ale znacznie poprawią komfort pracy.