Leżanka drewniana Nova Komfort

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Habys
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 1 950,00 zł
  • Oblicz

Drewniana, funkcjonalna, wygodna leżanka. Producent: Habys. Długość 194 cm.  Szerokość: 70 cm. Dopuszczalne obciążenie: 150 kgJeszcze bardziej funkcjonalna i jeszcze ładniejsza.
Młodsza siostra leżanki Nova zachwyci Cię nowymi możliwościami.

Ta sama elegancka linia, ta sama gruba, miękka pianka i zaokrąglone rogi zdobią całkiem nowy blat. Łamany w dwóch miejscach, zapewnia optymalne ułożenie klienta, w zależności od wykonywanego zabiegu.

Znana już półka pod blatem jest niezastąpiona jako podręczne miejsce, dla potrzebnych podczas zabiegów kosmetyków i innych akcesoriów.

Twój klient na pewno doceni ten komfort!


Cena podstawowa dotyczy dostarczenia leżanki w częściach (do samodzielnego montażu). Na życzenie, za dopłatą wysyłamy także już zmontowane leżanki. 

Kolor stelaża: Buk naturalny
Tapicerka: Standard lub Soft Touch

Leżanka drewniana Nova Komfort

DANE TECHNICZNE

Długość 194 cm
Szerokość 70 cm
Waga 29 kg
Regulacja kąta oparcia 55 o
Dopuszczalne obciążenie 150 kg
Wysokość (regulowana skokowo) 58 - 83 cm
Regulacja kąta łamania blatu 25o
 
 
 


DODATKOWE WYPOSAŻENIE

PODGŁÓWEK
Przedłuża stół aż o 30 cm. Teraz możesz wygodnie ułożyć klienta, zapewniając mu komfort podczas oddychania, a przy okazji zyskujesz optymalny dostęp do jego ramion i karku. Zbudowany z aluminiowego stelaża i sklejki, do której przymocowana jest wygodna, miękka poduszka. Dzięki rzepom możesz ją idealnie dopasować do każdej twarzy.
Podgłówek prosty   Podgłówek regulowany    
     
         
Do wyboru prosty lub pochylony pod kątem 7o   Dodatkowo umożliwia ustawienie kąta jego pochylenia w stosunku do powierzchni stołu    
WIESZAK DO LEŻANKI NOVA
Wieszak drewniany do leżanki Nova
 
 
PODUSZKA KOSMETYCZNA
 
SCHODEK DREWNIANY
Schodek drewniany

W naszej ofercie również znajdziesz Artykuły higieniczne które nie tylko zwiększą higienę ale znacznie poprawią komfort pracy.