Leżanka drewniana OSCAR Trio

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MOV
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  • szt.
  • 949,00 zł 949,00 zł
  • Oblicz

Leżaka drewniana OSCAR Trio

Opis modelu OSCAR.


Kozetki medyczne OSCAR są produktem idealnym dla gabinetów lekarskich i gabinetów zabiegowych. Sprawdzają się doskonale jako stoły kosmetyczne, stoły do tatuażu i piercing'u. Zwarta, kompaktowa budowa zapewnia doskonałe walory użytkowe oraz wieloletnią trwałość urządzenia. Wysokiej jakości pianka poliuretanowa i miękki materiał obiciowy sprawia, że pacjent czuje się odprężony i zrelaksowany. Doskonałe wykończenia detali i powłok lakierniczych sprawia, że kozetka OSCAR pasuje idealnie do każdego wnętrza. Regulowany panel wezgłowia unosi się na 10. stopniowym podnośniku do wychylenia 65 stopni i wyposażony jest w dobrze wyprofilowany i wygodny otwór na twarz do którego dodajemy estetyczną zaślepkę. Panel lędźwiowo-krzyżowy unosi się od 0 do 40 stopni i jest idealnym podparciem pod plecy pacjenta przy zabiegach kosmetycznych i refleksologicznych.

Skład zestawu standardowego kozetki do masażu.


Stacjonarna kozetka OSCAR TRIO,
dziesięciostopniowy panel lędźwiowo - krzyżowy,
dziesięciostopniowy panel wezgłowia
otwór na twarz z zaślepką.


Kolorystyka tapicerki i podstawy kozetki medycznej Oscar.Wzornik kolorystyczny dla kozetki Oscar

Kolorystyka :

Z uwagi na indywidualne ustawienia kolorów na monitorze, odcień w nieznacznym stopniu może odbiegać od rzeczywistości.


Właściwości techniczne kozetki Oscar.Wymiary i wszystkie parametry produktów zostały opracowane przy współudziale wybitnych inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta.


wymiary kozetki Oscar


Długość 200 cm 
Szerokość 65 cm
Wysokość 66 cm
Kąt regulacji zagłówka 0 - 50°
Kąt regulacji panelu lędźwiowo-krzyżowego 0 - 30°
Wytrzymałość dynamiczna 800 kg
Max Waga pacjenta 170 kg
Obicie Pianka HD T30T - dwuwarstwowa
Tapicerka - skóra ekologiczna
Certyfikacja TUV, CE, wyrób medyczny.


Warunki gwarancji.MOV, producent kozetki OSCAR dołącza 36 miesięczną gwarancję door to door. Oznacza to iż, sprzęt podlegający naprawie gwarancyjnej jest odbierany od klienta w przeciągu dwóch dni roboczych, dostarczany do naszej firmy, wykonywana jest naprawa gwarancyjna lub wymiana na nowy i odsyłany do klienta. Wszystko to odbywa się poprzez firmę kurierską, a naprawy gwarancyjne nie trwają nigdy dłużej niż 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki.


Dlaczego warto kupić stół MOV?  • Kupując stół firmy MOV dokonujesz zakupu produktu certyfikowanego przez TUV Rheinland - renomowana jednostkę certyfikującą. Produkt jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Rejestracja na terenie Polski zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim pacjentom poprzez zgodność z wymogami norm europejskich i przepisów urzędów kontroli działalności gospodarczych na terenie RP. Do każdego zestawu dołączony jest certyfikat oryginalności wraz z certyfikatem przejścia kontroli jakości oraz zestawem aktualnych certyfikatów potwierdzonych przez TUV.

  • Na stołach frimy MOV pracuje i poleca je jeden z czołowych autorów podręczników do masażu leczniczego lek. Grzegorz Lewandowski, jak i Krystian Przybysz - koordynator medyczny czołowej polskiej grupy tanecznej SPOKO oraz konsultant medyczny "YOU CAN DANCE". Stoły do masażu MOV wykozystuje w codziennej pracy grupa RehaKursy.pl. MOV nie tylko dba o jakość swoich produktów ale także wspiera rozwój rynku rehabilitacji i masażu wspierając portale tematyczne takie jak Massapedia.pl.

  • MOV posiada największy asortyment drewnianych i aluminiowych stołów do masażu na rynku Europejskim, jest uznanym producentem, zapewnia swoim klientom wysoki poziom serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

  • Wszystkie parametry stołu przed fazą projektu i wdrożenia do produkcji są konsultowane z profesjonalnymi rehabilitantami i masażystami, jest to konieczne by uzyskać jak najlepsze parametry ergonomiczne stołu.