Kozetka Luna Plus 1

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: MOV
 • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
  Czas realizacji: 14 dni
 • szt.
 • 2 999,00 zł 2 649,00 zł
 • Oblicz

Opis serii Luna.


Seria leżanek Luna to produkt przeznaczony szczególnie do gabinetów lekarskich i zabiegowych. Nie jest to ich jedyne zastosowanie - doskonale nadadzą się również do gabinetów kosmetycznych, gabinetów tatuażu i piercing'u. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej leżanki LUNA mogą być zastosowane we wszystkich zabiegach na mokro lub wykonywanych w saunach lub na terenie basenów.

Opis modelu Luna P1.


Leżanka Luna P1 posiada dziesięciostopniowy panel lędźwiowo - krzyżowy. Jej podstawa wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej. Leżysko obite jest wysokiej jakości pianką poliuretanową i miękkim materiałem obiciowym. Charakteryzuje się wysokim standardem. Kozetka regulowana jest na wysokość za pomocą regulowanych, wykręcanych nóżek.

Skład zestawu standardowego leżanki Luna:

Leżanka z podstawą ze stali nierdzewnej.
Zagłówek z regulowanym kątem.
Otwór na twarz z zaślepką.
 
Opcjonalnie w wersji HOT! - dwustrefowy system grzewczy stołu

 

Kolorystyka :

Z uwagi na indywidualne ustawienia kolorów na monitorze, odcień w nieznacznym stopniu może odbiegać od rzeczywistości. 

 

Właściwości techniczne stołu kozetki Luna

Wymiary techniczne kozetki Luna Plus 1

Wymiary i wszystkie parametry produktów zostały opracowane przy współudziale wybitnych inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta.


Długość 202 cm (232 cm z podgłówkiem)
Szerokość 67 cm
Wysokość regulowana od 67 - 82 cm
Waga 25 kg
Max waga pacjenta 200 kg
Wytrzymałość dynamiczna 800kg
Obicie Pianka HD T30T - grubość 50 mm
Tapicerka - skóra ekologiczna
Grubość obicia 5 cm
Certyfikacja TUV, CE, wyrób medyczny, atest FIRA i ECOTEX
Zasilanie w wersji podgrzewanej 230 V
 

Warunki gwarancji.


Kozetki Luna objęte są 24 miesięczną gwarancją ( 12 miesiący w przypadku firm )


Dlaczego warto kupić leżanki MOV?

 • Kupując kozetki firmy MOV dokonujesz zakupu produktu certyfikowanego przez TUV Rheinland - renomowana jednostkę certyfikującą. Produkt jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Rejestracja na terenie Polski zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim pacjentom poprzez zgodność z wymogami norm europejskich i przepisów urzędów kontroli działalności gospodarczych na terenie RP. Do każdego zestawu dołączony jest certyfikat oryginalności wraz z certyfikatem przejścia kontroli jakości oraz zestawem aktualnych certyfikatów potwierdzonych przez TUV.

 • Na produktach firmy MOV pracuje i poleca je jeden z czołowych autorów podręczników do masażu leczniczego lek. Grzegorz Lewandowski, jak i Krystian Przybysz - koordynator medyczny czołowej polskiej grupy tanecznej SPOKO oraz konsultant medyczny "YOU CAN DANCE". Stoły do masażu MOV wykorzystuje w codziennej pracy grupa RehaKursy.pl. MOV nie tylko dba o jakość swoich produktów ale także wspiera rozwój rynku rehabilitacji i masażu wspierając portale tematyczne takie jak Massapedia.pl.

 • MOV posiada największy asortyment drewnianych i aluminiowych stołów do masażu na rynku Europejskim, jest uznanym producentem, zapewnia swoim klientom wysoki poziom serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

 • Wszystkie parametry leżanek przed fazą projektu i wdrożenia do produkcji są konsultowane z profesjonalnymi rehabilitantami i masażystami, jest to konieczne by uzyskać jak najlepsze parametry ergonomiczne stołu.