Fotel z masażem Inada Robostic

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Inada
 • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 14 dni
 • szt.
 • 23 000,00 zł
 • Oblicz

Fotel Inada Robostic sterowany jest za pomocą poręcznego joysticka. Posiada 8 funkcji masażu oraz 10 programów zdrowotnych (w tym masaż 3D).

Technika masażu: masaż łydek, masaż stóp, ostukiwanie, ugniatanie, wałkowanie
L-Shape: Nie
Zero Gravity: Nie
Skanowanie wzrostu: Tak
Diagnostyka napięcia mięśni: Nie
Podgrzewanie: Nie

Fotel Inada Robostic

Masuje za pomocą subtelnych ruchów, które odpowiadaja pracy ludzkich rąk. Poręczny joystick zapewnia pełną kontrolę nad miejscem i głębokością masażu - dzięki temu masaż może być w pełni dopasowany do potrzeb użytkownika fotela.

Używając joysticka możesz zmieniać prędkość, pozycję oraz siłę masażu. Zmiany te mogą zostać zapisane w pamięci fotela. Twój prywatny program może zostać przywołany w każdej chwili po naciśnięciu przycisku. Może zostać również skorygowany, aby w pełni sprostać aktualnym wymaganiom fizycznym. Joystick pozwala na regulowanie masażu bez ograniczeń, w celu dotarcia do odpowiedniego punktu.

Regulowane funkcje:

 • zmiana pozycji masażera
 • zmiana rozstawu rolek
 • odwrotne ugniatanie
 • ostukiwanie
 • ugniatanie 1
 • ugniatanie 2
 • wałkowanie 1
 • wałkowanie 2

Zalety fotela:

Lokalizator punktów shiatsu za pomocą sensorów optycznych
Punkty shiatsu różnią się w zależności od struktury ciała. Urządzenie automatycznie wykrywa je, dzieki wbudowanemu sensorowi optycznemu. Indywidualne dopasowanie gwarantuje profesjonalny masaż dla każdej osoby, która usiądzie w fotelu.10 programów zdrowotnych
Profesjonaly masaż powinien być wykonywany nie tylko w punktach, które tego potrzebują, ale także w miejscach bezpośrednio połączonych. Fotel oferuje efektywne dozowanie siły, techniki masażu oraz jego tempa. Programy można przełączać pomiędzy 3D a normalnymi programami poprzez jedno naciśnięcie. Różnica pomiędzy programami zwykłami i programiami 3D polega na tym, że programy 3D zawierają dodatkowy ruch przód - tył robota, podczas gdy normalne programy zawierają tylko ruch 2D. Dostępne są następujące programy:
Nowoczesny robot masujący 3D

Robot jest w stanie natychmiast reagować i dostosowywać swoją pracę do potrzeb użytkownika. Zmiany mogą być zarówno mocne, jak i delikatne. Masaż dostosowany dla różnych osób zawsze jest nieco inny, ponieważ kontur kręgosłupa, szyi, kształt ramion i mięśni wokół talii u każdej osoby są inne. W momencie kiedy sensory optyczne precyzyjnie odnajdują punkty shiatsu użytkownika fotela - robot masujący 3D umiejętnie kieruje 4 rolkami masującymi w celu płynnego, głębszego masażu dopasowanego indywidualnie. Rolki pracują jak nadgarstki, wzorując się na ruchach profesjonalnego masażysty. Podczas dopasowywania do sylwetki, mechanizm może wyjść do przodu na odległość max. 6 cm.Regulacja pozycji podnóżka
Podnóżek może być podnoszony i opuszczany prostym naciśnięciem przycisku. Czujniki zlokalizowane w okolicach pięt powodują automatyczne wydłużenie podnóżka, w celu pełnego dopasowanie do potrzeb klienta.Całkowity masaż łydek i kostek
 Poduszki powietrzne delikatni, ale zarazem dokładnie obejmują łydki i kostki w celu lepszego dopasowania. Zgodnie z Japońską filozofią masażu shiatsu masując partie najbardziej oddalone od serca likwidujemy zmęczenie i stymulujemy cyrkulację krwi.
 


Udoskonalony masaż stóp
 Poduszki powietrzne zlokalizowane pod palcami i w środkowej części stopy dosięgają wszystkich palców i trudnych do wymasowania pięt. Doświadcz głębokiego i płynnego masażu, który odwzorowuje techniki najlepszych masażystów. Zawiera również wibracje podeszew stóp.

 

Dane techniczne:

Pobór mocy 170 W
Waga 110 kg
Kąt rozkładania ok. 120-170 stopni (bezstopniowo)
Pokrycie Wysokiej jakości skóra syntetyczna
Akcesoria Filtr do masażu, Mata do masażu stóp
Wymiry w pozycji siedzącej ok. Szer.75cm x Wys.120cm x Gł.140cm
Wymiary w pozycji całkowicie rozłożonej      ok. Szer.75cm x Wys.90cm x Gł.200cm