Fotel masujący PW 720

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: PW720
 • Producent: Pro-Wellness
 • Dostępność: Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 24 900,00 zł brutto
 • 24 900,00 zł 23 900,00 zł
 • szt.
 • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze towaru, Płatność przelewem, Przelewy24, PayByNet, eRaty Santander Consumer Bank, Płatność kartą płatniczą przy odbiorze towaru, Płatności Ratalne i odroczone
 • Sprawdź raty
 • Sprawdź raty

Darmowa dostawa fotela. Towar zostanie dostarczony serwisem producenta. Zostanie rozpakowany, zmontowany i uruchomiony we wskazanym przez klienta miejscu w jego lokalu

Udzielamy gwarancji konsumenckiej na okres 2 lat z możliwością przedłużenia do 5 lat (dla użytkowania w ramach gospodarstwa domowego) oraz gwarancji biznes na okres 1 roku z możliwością przedłużenia do 3 lat.

Gwarancja KONSUMENT dotyczy użytkowania prywatnego w ramach jednego gospodarstwa domowego (standardowo 2 lata gwarancji). Zakup Gwarancji Dodatkowej musi nastąpić w terminie do 3 miesięcy od daty zakupu nowego fotela masującego. 

Gwarancja BIZNES dotyczy użytkowania nie prywatnego, poza gospodarstwem domowym (np. przez pracowników w firmie, gości hotelowych, świadczenie usług przy użyciu urządzenia itp.) i udzielana jest standardowo na 1 rok. Zakup Gwarancji Dodatkowej musi nastąpić w terminie do 3 miesięcy od daty zakupu nowego fotela masującego.

Koszt dodatkowej gwarancji można uzyskać pod numerem 774406435

Istnieje możliwość zamówienia fotela masującego z opcją prezentacji. Klient będzie mógł sam dokładnie wypróbować urządzenie i zdecydować czy spełnia jego wymagania.

Serwis może dokonać prezentacji np. dwóch lub maksymalnie trzech foteli. W przypadku zakupu fotela prezentacja jest bezpłatna i innym przypadku klient pokrywa część poniesionych przez firmę kosztów.

Zero Gravity: Tak
L-Shape: Tak
Skanowanie wzrostu: Tak
Diagnostyka napięcia mięśni: Tak
Podgrzewanie: Tak
Technika masażu: combo: ugniatanie + ostukiwanie, masaż bioder, masaż łydek, masaż powietrzny, masaż przedramion, masaż ramion, masaż stóp, masaż ud i pośladków, ostukiwanie, Shiatsu, ugniatanie, wałkowanie

Fotel masujący PW 720

Jeżeli chcieliby Państwo przetestować ten produkt przed zakupem prosimy o kontakt pod nr tel. 791-445-320 lub 77 440 6435.

 

Jest to niekwestionowany lider w rodzinie ProWellness. Fotel masujący PW 720 to najnowocześniejsza japońska technologia, ubrana w niezwykle efektowne, a przy tym eleganckie opakowanie. Masaż jest niezwykle precyzyjny, powoduje to, że fotel niemal idealnie trafia w punkty akupunkturowe. Łącząc to z kompleksowością masażu przez niego oferowanego, otrzymujemy najlepszy, najbardziej pełny relaks. Fotel do masażu PW 720 doskonale przywraca energię, nawet po najbardziej pracowitym dniu.

 

Drive nawigator PW720

Fotel PW 720 to jedyny na rynku model zaopatrzony w tą funkcję. Dzięki niej możliwe jest regulowanie głębokością masażu w czasie rzeczywistym. Panel ten umożliwia sterowanie funkcjami fotela, nawet z zamkniętymi oczami.

 

Ekran dotykowy PW 720

Duży 7 calowy ekran dotykowy. Stworzony z myślą o jak najwygodniejszym obsługiwaniu fotela. Ekran ten umożliwia dokonanie łatwego wyboru spośród 22 programów automatycznych lub stworzenie swojego własnego programu z ponad 500 możliwości.

 

Koloro i muzykoterapia PW 720

Funkcje koloroterapii i muzykoterapii ma za zadanie zmaksymalizować doznania płynące z masażu. 7 trybów świetlnych. Fotel posiada świetne głośniki, z których popłynie muzyka przekazywana z twojego urządzenia z pomocą Bluetooth.

 

Największą siłą fotela masującego PW 720 jest jakość oferowanego przez niego masażu. Robot masujący wykorzystuje japońską technologię. Sterowany jest natomiast przez niezwykle wydajny mikroproceser A.R.M. Powoduje to, że głowica masującą bardzo szybko reaguje na zmiany wybierane przez użytkownika.

 

Japońska technologia PW 720

Japońska technologia PW 720

Mechanizm masujący pełnymi garściami czerpie z japońskiej inżynierii robotyki. Zapewnia to bardzo płynną, precyzyjną pracę. Fotel masujący PW 720 zaopatrzony jest w funkcję skanowania wszystkich punktów akupresurowych oraz w pełen trójwymiarowy ruch, podgrzewanych rolek. Sprawia to, że fotel jest w stanie niezwykle precyzyjnie trafić w źródło bólu.

 

Zakres masażu fotela masującego PW 720

Zakres masażu PW 720

1,4 metra - dokładnie tyle wynosi zakres, w którym porusza się głowica masująca. Na całej tej długości fotel precyzyjnie skanuje użytkownika, dopasowując masaż w zależności od typu i rozmiaru sylwetki.

 

Programy masujące dostępne w fotelu PW 720

Fotel posiada zaprogramowane 22 programy masażu:

 • Programy ekskluzywne tj. Master Choice, Sensei, Pielęgnacja Stawów czy Rozciąganie
 • Programy tematyczne tj. dla kierowców, sportowców, pracowników biurowych
 • Programy orientalne tj. masaż tajski, chiński, balijski
 • Programy dedykowane dla pory dnia czy konkretnej dolegliwości
 • Program własny - do wyboru ponad 500 funkcji -daje to praktycznie nieograniczone możliwości

Techniki masażu w fotelu PW 720

Techniki masażu PW 720

 

Mechanizm masujący odwzorowuje 14 technik masażu pleców m.in.: ugniatanie, ostukiwanie, shiatsu, masaż szwedzki. Dzięki współpracy rolek masujących i poduszek powietrznych uzyskujemy niepowtarzalny masaż 4D strefy ramion oraz lędźwi. Pozwala to na doskonałe rozluźnienie tzw. zesztywnienia szyjnego, które bardzo często prowadzi do przewlekłych bólów głowy. W zakresie masażu lędźwi uzyskujemy znaczną redukcję przykurczy oraz poprawienie krążenie w tej części ciała.

 

Masaż kolan PW 720

Jest to na tą chwilę jedyny na rynku fotel masujący, który jest w stanie wymasować kolana. Za pomocą precyzyjnie umiejscowionych poduszek powietrznych, które dodatkowo są podgrzewane, uzyskujemy masaż stawu kolanowego. Należy zauważyć, że poduszki dopasowują się do wzrostu i długości nóg użytkownika.

 

Masażer łydek i stóp PW 720

 

Nogi, a w szczególności stopy to jedna z tych części ciała, które wymagają największego odpoczynku po ciężkim i pracowitym dniu. I w tym zakresie fotel masujący PW 720 świetnie się sprawdza. Została w nim zaimplementowana technologia Fast Pressure System - jest to nowa generacja regulatorów ciśnienia powietrza w poduszkach masujących. Powodują one, że ciśnienie może być błyskawicznie zwiększane lub zmniejszane. W praktyce daje to wrażenie pracy ludzkich dłoni. Biorąc pod uwagę także fakt, że niektóre poduszki posiadają specjalnie wyprofilowane kształty - np: poduszki od wewnętrznej części dłoni posiadają mikrowypustki w celu stymulacji receptorów, a poduszki pod łydkami "kciuki" dla głębszej stymulacji mięśnia brzuchatego łydki - czyni to fotel PW 720 jednym z najlepszych na rynku, jeżeli chodzi o masaż kończyn górnych i dolnych.

 

Nowa generacja masażu powietrznego PW 720

 

Sterowanie fotelem masującym PW 720 za pomocą ekranu dotykowego

Fotel posiada ekran dotykowy, który charakteryzuje się niezwykle intuicyjnym menu. Oczywiście w całości w języku polskim. Istnieje również opcja zmiany na język angielski lub czeski. Co bardzo ważne, oprogramowanie ekranu, umożliwia włączenie funkcji samouczka - demonstracja opisu poszczególnych ustawień.

 

Ekran dotykowy fotela PW 720

 

Funkcja Zero Gravity oraz rozkładanie fotela masującego PW 720

Elektryczne siłowniki dają możliwość dowolnego odchylenia fotela oraz odchylenia samego podnóżka. Długość samego podnóżka jest regulowana do wzrostu użytkownika w sposób automatyczny. Odpowiadają za to czujniki znajdujące się w przestrzeni stóp. Można również dopasować do wzrostu pozycję masażerów łydek oraz kolan.

Fotel posiada także funkcję Zero Gravity - jest to takie odchylenie całego fotela, aby uzyskać pozycję najbardziej neutralną, odprężającą. Przy takim ułożeniu wszystkie ścięgna i wiązadła są najbardziej rozluźnione. Co ważne fotel musi byc oddalony od przeszkody znajdującej się za nim o jedynie 10 cm.

 

Pozycja Zero Gravity PW 720

Dodatkowe cechy fotela masującego PW 720

 • Możliwość ustawienia czasu trwania masażu: od 5 do 3 minut z przeskokiem co 5 minut,
 • jedna para kółek, dla łatwiejszego przestawiania,
 • funkcja pauzy,
 • Specjalne "okno" dla intensywniejszego masażu karku i szyi,
 • przyciski do szybkiego ustawienia pozycji i wywołania funkcji masażu,
 • Koloroterapia - oświetlenie umiejscowione jest w okolicach głowy,
 • Muzykoterapia - wbudowane głośniki z modułem Bluetooth,
 • ekran dotykowy zaopatrzony w wygaszacz,
 • regulowana jasność wyświetlacza,
 • możliwość odpinania wkładki otulającej stopy.

 

Dane techniczne fotela masującego PW 720

 • Pokrycie: specjalistyczne poszycie syntetyczne, tworzywo, tkanina
 • Wymiary pozycji siedzącej: szerokość 79 cm, wysokość 123 cm, głębokość 155 cm
 • Wymiary pozycji rozłożonej: szerokość 79 cm, wysokość 96 cm, głębokość 198 cm
 • Waga: 125 kg
 • Maksymalny pobór mocy: 200W
 • Długość kabla zasilającego: 180 cm
 • Napięcie: 230V
 • Gwarancja: 2 lata, z możliwością przedłużenia do 5 lat

 

Dostawa GRATIS!
Przy dostawie zapewniamy:

 • pomoc przy montażu fotela
 • przeszkolenie z podstaw obsługi urządzenia
 • możliwość zapłaty gotówką przy odbiorze

Prezentacja fotela masującego PW 720

Jeżeli chciałbyś zamówić ten fotel ale przed zakupem pragniesz go przetestować
ZAMÓW Z OPCJĄ - PREZENTACJA - cena 450 zł - zamówienie prezentacji pod nr telefonu 791-445-320

W przypadku zakupu fotela koszt prezentacji nie będzie brany pod uwagę.


Cena prezentacji pokryje cześć naszych kosztów związanych z dowiezieniem fotela do Twojego domu. W czasie prezentacji fotel będzie do Twojej dyspozycji przez co najmniej godzinę. Gwarantujemy, że przez ten czas w pełni docenisz jego zalety oraz Twoje ciało zostanie doskonale wymasowane.

O
Ok
ponad pół roku temu

Sztos