Fotel masujący PW 630

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 2495
 • Producent: Pro-Wellness
 • Dostępność: Jest

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: do 7 dni
 • 18 900,00 zł
 • szt.
 • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze towaru, Płatność przelewem, Przelewy24, PayByNet, eRaty Santander Consumer Bank, Płatność kartą płatniczą przy odbiorze towaru, Płatności Ratalne i odroczone
 • Sprawdź raty
 • Sprawdź raty

Darmowa dostawa fotela. Towar zostanie dostarczony serwisem producenta. Zostanie rozpakowany, zmontowany i uruchomiony we wskazanym przez klienta miejscu w jego lokalu

Udzielamy gwarancji konsumenckiej na okres 2 lat z możliwością przedłużenia do 5 lat (dla użytkowania w ramach gospodarstwa domowego) oraz gwarancji biznes na okres 1 roku z możliwością przedłużenia do 3 lat.

Gwarancja KONSUMENT dotyczy użytkowania prywatnego w ramach jednego gospodarstwa domowego (standardowo 2 lata gwarancji). Zakup Gwarancji Dodatkowej musi nastąpić w terminie do 3 miesięcy od daty zakupu nowego fotela masującego. 

Gwarancja BIZNES dotyczy użytkowania nie prywatnego, poza gospodarstwem domowym (np. przez pracowników w firmie, gości hotelowych, świadczenie usług przy użyciu urządzenia itp.) i udzielana jest standardowo na 1 rok. Zakup Gwarancji Dodatkowej musi nastąpić w terminie do 3 miesięcy od daty zakupu nowego fotela masującego.

Koszt dodatkowej gwarancji można uzyskać pod numerem 774406435

Istnieje możliwość zamówienia fotela masującego z opcją prezentacji. Klient będzie mógł sam dokładnie wypróbować urządzenie i zdecydować czy spełnia jego wymagania.

Serwis może dokonać prezentacji np. dwóch lub maksymalnie trzech foteli. W przypadku zakupu fotela prezentacja jest bezpłatna i innym przypadku klient pokrywa część poniesionych przez firmę kosztów.

Zero Gravity: Tak
L-Shape: Tak
Skanowanie wzrostu: Tak
Diagnostyka napięcia mięśni: Nie
Podgrzewanie: Tak
Technika masażu: combo: ugniatanie + ostukiwanie, masaż łydek, masaż ramion, masaż stóp, masaż ud i pośladków, ostukiwanie, Shiatsu

Fotel masujący PW 630

Jeżeli chcieliby Państwo przetestować ten produkt przed zakupem prosimy o kontakt pod nr tel. 791-445-320 lub 77 440 6435.

 

Fotel masujący PW630 to zaawansowane urządzenie, które oferuje kompleksowy masaż całego ciała, wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Dzięki regulacji głębokości pracy rolek, co jest częścią innowacyjnego systemu masażu 3D, oraz automatycznemu skanowaniu pozycji ramion i długości nóg użytkownika z możliwością zapisywania preferowanych ustawień, zapewnia on spersonalizowane i wyjątkowe doświadczenia masażu.

Fotel masujący PW 630

 

Mechanizm LS-Shape z masażem 3D w fotelu PW 630

Dzięki zaawansowanemu skanowaniu pozycji ramion i unikalnemu mechanizmowi dopasowującemu się do krzywizny pleców, fotel masujący PW630 oferuje masaż perfekcyjnie dostosowany do anatomii użytkownika. Urządzenie zapewnia kompleksową stymulację od szyi aż po pośladki, wykorzystując zaawansowaną technologię masażu 3D, która pozwala na dokładną regulację głębokości masażu w obszarach szyi, pleców, lędźwi i pośladków. Wyposażony w 120-centymetrowy mechanizm LS-Shape, fotel PW630 gwarantuje jeszcze większy komfort i skuteczność terapii.

 

Mechanizm 3D LS-Shape w fotelu PW 630

 

Programy masażu w fotelu PW 630

Fotel posiada 12 gotowych sesji masażu:

 1. Poranna Pobudka
 2. Krótka Sjesta
 3. Dobry Sen
 4. Regeneracja
 5. Joga
 6. Relaks
 7. Szyja i Ramiona
 8. Terapia Lędźwi
 9. Masaż Tajski
 10. Program dla Kobiet
 11. Zmęczone Ręce
 12. Zmęczone Nogi

 

Innowacyjny masaż nóg

Fotel PW630 wyposażono w najnowocześniejszy mechanizm masażu nóg, który precyzyjnie masuje obszar od kostki aż do kolan. Dzięki skomplikowanemu ruchowi trójstronnego ugniatania, maszyna mechanicznie przemieszcza się po całej powierzchni łydek, nie pomijając żadnej strefy. Proces ten rozpoczyna się od skanowania pozycji nóg, co automatycznie dostosowuje podnóżek do długości podudzia, gwarantując maksymalne rozluźnienie mięśni łydek. W przypadku potrzeby, elektryczne dostosowanie pozycji podnóżka umożliwia skrócenie lub wydłużenie, oraz podniesienie lub obniżenie go.

Podczas wyboru rodzaju masażu dla nóg użytkownik może wybierać między masażem 3D, który ugniata ruchem okrężnym, a masażem limfatycznym, który działa poprzez ucisk. W obu przypadkach mechanizm masujący przemieszcza się, obejmując całe podudzie. Ponadto, fotel PW630 oferuje funkcje grzania nóg, masaż ścięgien Achillesa za pomocą poduszek powietrznych, masaż stóp również przy użyciu poduszek powietrznych, oraz delikatne rolowanie podeszwy stóp, co zapewnia kompleksowe odprężenie po całym dniu.

 

Masaż rąk i obręczy barkowej

Fotel PW630 nie skupia się jedynie na masażu pleców i nóg, lecz także oferuje specjalne masaże uciskowe dla dłoni, przedramion oraz obręczy barkowej. Za pomocą ośmiu poduszek powietrznych, które masują dłonie i przedramię, użytkownik ma możliwość regulacji siły kompresji oraz temperatury ogrzewania dłoni. Ponadto, kompresja poduszek odpowiedzialnych za masaż obręczy barkowej wykorzystywana jest do delikatnego przytrzymywania ramion podczas rozciągania klatki piersiowej, co szczególnie zauważalne jest w programie Masażu Tajskiego.

 

Masaż w fotelu PW 630

 

Regulacja parametrów masażu wraz z możliwością zapisywania indywidualnych ustawień

Fotel PW630 zapewnia możliwość niezależnej regulacji intensywności masażu dla każdej strefy ciała. To oznacza, że w trakcie trwania programu masażu użytkownik może dostosować siłę masażu indywidualnie dla obszarów lędźwi, szyi, łydek, rąk, a nawet całkowicie wyłączyć masaż, na przykład dla stóp. Spersonalizowany program z zapisanymi ustawieniami intensywności, parametrami wzrostu użytkownika oraz długością podnóżka można przechować w jednym z dwóch dostępnych miejsc. Następnie, można go szybko uruchomić jednym przyciskiem zaraz po włączeniu fotela.

 

Elektryczne rozkładanie fotela PW 630

Fotel PW630 jest wyposażony w osobne siłowniki, które umożliwiają niezależną regulację. Użytkownik może swobodnie wydłużać podnóżek, dostosowywać wysokość uniesienia nóg oraz regulować kąt odchylenia oparcia, co pozwala na znalezienie najbardziej komfortowej pozycji do relaksu, np. pozycji ZeroGravity (z kolanami na wysokości serca). Dodatkowo, funkcja ZeroWall sprawia, że fotel wymaga minimalnej przestrzeni za oparciem (tylko 7 cm), co umożliwia umieszczenie go tuż przy ścianie lub innej przeszkodzie, zwiększając jego wszechstronność w dostosowaniu do różnych pomieszczeń.

 

Rozkładanie fotela PW 630

 

Wbudowane głośniki

Fotel masujący PW630 posiada także dwudrożne głośniki, które zapewniają głębokie ukojenie zmysłów podczas masażu. Głośniki mogą odtwarzać muzykę nagraną na podpiętym nośniku USB (pendrive z przykładową muzyką jest dołączony) lub można korzystać z funkcji Bluetooth, aby odtwarzać muzykę z dowolnego źródła, np. z aplikacji muzycznej na połączonym telefonie.

 

Wbudowane głośniki w fotelu PW 630

 

Funkcje dodatkowe w fotelu z masażem PW 630

Pilot sterowania fotela masującego PW630 umożliwia łatwe korzystanie z różnych funkcji, takich jak pauza masażu, zmiana czasu trwania programów, regulacja głośności muzyki, wyłączenie oświetlenia fotela czy zmiana intensywności grzania. Ponadto, użytkownik może zdecydować, czy po zakończeniu sesji masażu fotel ma pozostać w dotychczasowej pozycji czy automatycznie złożyć się do pozycji wstania.

 

Pilot fotela z masażem PW 630

 

Perfekcyjne połączenie formy i funkcji

Wszystkie elementy fotela PW630 zostały starannie skomponowane, by utworzyć doskonale zharmonizowaną całość. Linie, proporcje i kształty są perfekcyjnie zaprojektowane, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To doskonałe połączenie formy i funkcji, które sprawia, że fotel masujący PW630 przewyższa oczekiwania każdego użytkownika.

 

Wyjątkowa estetyka fotela PW 630

 

Specyfikacja techniczna fotela PW 630:

Wymiary w pozycji siedzącej: Szer.78cm x Wys.113cm x Gł.160cm 

Wymiary w pozycji rozłożonej: Szer.78cm x Wys.89cm x Gł.200cm 

Pokrycie: Specjalistyczne poszycie syntetyczne, Tkanina 

Strefy masażu: Łydki, Plecy, Pośladki, Przedramiona, Ramiona, Stopy, Uda 

Elektryczne rozkładanie: Skanowanie długości nóg + Automatyczne dopasowanie zakresu masażu pleców 

Programy automatyczne: 12

Techniki masażu: 7

Technologia mechanizmu: Masaż 3D 

Regulacja rolek mechanizmu: Głębokość, Szerokość 

Grzanie: Grzanie nóg, Grzanie rąk, Z regulacją temperatury 

Masaż łydek i stóp: Masaż uciskowy łydek i stóp; Masaż rolkowy stóp Masaż ugniatający 3D łydek 

Skanowanie i lokalizacja punktów akupresurowych: Skanowanie długości nóg + Automatyczne dopasowanie zakresu masażu pleców 

Sterowanie: Pilot sterowania z menu w j.polskim 

Zakres masażu mechanizmu: Od szyi po pośladki (L-shape 120 cm) 

Funkcje dodatkowe: Funkcje Rozciągania, Głośniki Bluetooth, Muzyka z USB, Timer, Zapis ustawień, Zero Gravity, Zero Wall 

Maksymalny (chwilowy) pobór mocy: 260W 

Waga: 110kg 

 

 

Dostawa GRATIS!
Przy dostawie zapewniamy:

 • pomoc przy montażu fotela
 • przeszkolenie z podstaw obsługi urządzenia
 • możliwość zapłaty gotówką przy odbiorze

Prezentacja fotela masującego PW 630

Jeżeli chciałbyś zamówić ten fotel ale przed zakupem pragniesz go przetestować
ZAMÓW Z OPCJĄ - PREZENTACJA - cena 450 zł - zamówienie prezentacji pod nr telefonu 791-445-320

W przypadku zakupu fotela koszt prezentacji nie będzie brany pod uwagę.


Cena prezentacji pokryje cześć naszych kosztów związanych z dowiezieniem fotela do Twojego domu. W czasie prezentacji fotel będzie do Twojej dyspozycji przez co najmniej godzinę. Gwarantujemy, że przez ten czas w pełni docenisz jego zalety oraz Twoje ciało zostanie doskonale wymasowane.