Fotel masujący PW 535

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pro-Wellness
 • Dostępność: Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 14 900,00 zł brutto
 • 17 900,00 zł
 • szt.
 • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze towaru, Płatność przelewem, Przelewy24, PayByNet, eRaty Santander Consumer Bank, Płatność kartą płatniczą przy odbiorze towaru, Płatności Ratalne i odroczone
 • Sprawdź raty
 • Sprawdź raty

Darmowa dostawa fotela. Towar zostanie dostarczony serwisem producenta. Zostanie rozpakowany, zmontowany i uruchomiony we wskazanym przez klienta miejscu w jego lokalu

Standardowa gwarancja to 2 lata. Istnieje możliwość wydłużenia tego okresu do 5 lat. Należy tuż przed końcem okresu gwarancyjnego zamówić płatny przegląd urządzenia. Po dokonaniu tej usługi serwis producenta przedłuża gwarancję o 1 rok. Tą usługę można zamówić 3 razy. Cena przeglądu zależy od fotela i zostanie podana przez obsługę sklepu.

Istnieje możliwość zamówienia fotela masującego z opcją prezentacji. Klient będzie mógł sam dokładnie wypróbować urządzenie i zdecydować czy spełnia jego wymagania.

Serwis może dokonać prezentacji np. dwóch lub maksymalnie trzech foteli. W przypadku zakupu fotela prezentacja jest bezpłatna i innym przypadku klient pokrywa część poniesionych przez firmę kosztów.

Fotel do masażu PW535 marki Prowellness

Fotel do masażu PW535 to świetny kandydat na Twojego prywatnego domowego masażystę. Doskonale zadba o zdrowie wszystkich członków Twojej rodziny. Urządzenie pomaga regenerować całe ciało, a dodatkowo doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Zapewnia użytkownikom doskonałe wrażenia sensoryczne.

 

Fotel masujący PW 535 Nowy beż

 

 

Masaż skrojony na miarę

PW535 to fotel masujący całe ciało, który pomaga szybko i precyzyjnie rozwiązać problem zmęczenia i bólów mięśni. Podobnie jak inne tego typu urządzenia do masażu marki Pro-Wellness. Jednak najbardziej niezwykłym elementem tego fotela jest możliwość dokładnej identyfikacji obszaru masażu dzięki funkcji precyzyjnego skanowania sylwetki, a wszystkie opcje masażu i rozciągania są pod pełną kontrolą dzięki wygodnej i przyjaznej dla wszystkich funkcji sterowania za pomocą 7-calowego panelu dotykowego.

Panel dotykowy fotela PW 535

 

16 programów automatycznych w fotelu masującym PW 535

Fotel masujący PW535 jest wyposażony w 16 zestawów automatycznych programów masażu, specjalnie dopasowanych dla różnych grup osób i różnych potrzeb, takich jak rozbudzenie, relaksacja, terapia stawów, masaż tajski i inne. Realizuje w ten sposób szybko i skutecznie rozluźnienie mięśni oraz zmniejsza obciążenie poszczególnych partii stawów.

 

Technologia ludzkiego dotyku

Mechanizm masujący dostosowany do technologii ludziego dotyku

Specjalnie zaprojektowane rolki na głowicy masującej mają ulepszony kształt dzięki wgłębieniu 3D, pozwala ono odczuć ucisk masażera jako rzeczywisty dotyk palców. Dodatkowo miękka gumowa osłona rolek, jest bardzo elastyczna co pozwala odczuć wszystkie 16 technik masażu pleców jakby były wykonywane przez profesjonalnego masażystę.

 

Masaż całego ciała

Obszary masażu realizowane w fotelu masującym PW535

Specjalna konstrukcja 36 trójwymiarowych poduszek powietrznych służy do wykonania masaży uciskowych na takie części ciała jak barki, ręce, łydki czy stopy. Technologicznie zaawansowany system zaworów tłoczy i upuszcza powietrze ugniatając barki czy ręce, poprawiając krążenie w dolnych kończynach, rozluźniając mięśnie całego ciała, zwiększając dzięki temu efekt masażu relaksacyjnego.

 

Masażer stóp i łydek

Mechanizm masujący stopy i łydki PW535

Fotel do masażu PW 535 posiada zintegrowany masażer łydek i stóp, który może być dostosowany do różnych wysokości i długości nóg. Dzięki jego dużej elastyczności użytkownik może swobodnie prostować nogi bez ograniczenia wzrostu. Poduszki powietrzne delikatnie, falująco obejmują łydki i stopy, co w połączeniu z refleksologicznym masażem rolkowym stóp daje lepszy efekt detoksykacji i oczyszczenia.

 

Termoterapia IR pleców

Podgrzewanie pleców

Fotel masujący PW535 w oparciu posiada poszycie które pokryte jest po obu stronach kręgosłupa grafenem (materiałem nadzwyczaj skutecznie przewodzącym ciepło). Wykonywana w ten sposób termoterapia jest bardzo skuteczna. Promieniowanie podczerwone ma zdolność wnikania głęboko w mięśnie, co poprawia krążenie krwi w okolicy lędźwiowej oraz szybciej zmniejsza zmęczenie i regeneruje mięśnie pleców.

 

Mechanizm L-shape fotela do masażu PW 535

Mechanizm L-Shape w fotelu masującym PW535

Inteligentny fotel do masażu PW535 jest wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szynę prowadzącą mechanizm masujący na odcinku 128 cm. Posiada kształt oddający fizjologiczne krzywizny ludzkiego ciała. Głowica masująca fotela została wyposażona w funkcję adaptacji do konturów ciała ale dzięki specjalnej konstrukcji szyny jest w stanie wykonać to dopasowanie skuteczniej i na powiększonym obszarze a podróż masażu jest wydłużona aż do mięśni tylnej części ud rozluźniając tą strefę, która często posiada zesztywnienia m.in. spowodowane nadmiernym sportem.

 

Optymalne ułożenie ciała w fotelu masującym PW 535

Regulacja fotela do masażu PW530

Zapisana w ustawieniach fotela specjalna pozycja Zero Gravity pomaga równomiernie rozłożyć ciężar ciała na fotelu masującym, co skutecznie zmniejsza uciski i negatywne skutki grawitacji. Jednocześnie fotel rozchyla się w taki sposób, aby serce znajdowało się poniżej kolan, zwiększa to dopływ tlenu do mózgu, zmniejsza obciążenie serca, ułatwia zasnąć i skuteczniej się zrelaksować. Oprócz pozycji Zero Gravity fotel PW535 można dowolnie dostosować ręcznie regulując pochylenie oparcia i podnóżka niezależnie od siebie. Można również włączyć pozycję ZeroGravity2 która odchyla fotel jeszcze mocniej ustawiając całe nogi ponad sercem.

 

Luksusowy design, piękne wykończenia fotela PW 535

PW535 prezentuje się doskonale, niezwykle luksusowo i taki jest też oferowany masaż, który obejmuje całe ciało od koniuszków palców stóp aż po kark i szyje. Mimo tak kompleksowego masażu PW535 wcale nie zajmuje dużo przestrzeni (jedynie 1,08m²), a ze względu na optymalnie opracowany system rozkładania fotela, do swobodnej obsługi wystarczy odsunąć oparcie od ściany na 8cm. Dzięki temu można bez problemu ustawić fotel masujący w różnych pomieszczeniach np. sypialni, gabinecie, biurze czy w salonie.

 

Łatwa obsługa fotela PW 535

Sterowanie fotelem PW535 odbywa się za pomocą dotykowego ekranu oraz konsoli znajdującej się na podłokietniku. Wygląd konsoli został zainspirowany projektem centralnego sterowania wnętrza luksusowego samochodu, dzięki temu obsługa jest intuicyjna, dostarczając w prosty sposób podstawowych programów i regulacji co docenią zwłaszcza starsze osoby.

Sterowanie fotelem masującym Prowellness PW535 Panel dodatkowy z wbudowanym gniazdem USB i ładowarką indukcyjną

W przeciwległy podłokietnik zintegrowana jest ładowarka indukcyjna z portem USB do tradycyjnego lub bezprzewodowego ładowania smartfonów, która dzięki swojej specjalnej, przyczepnej powierzchni sprawdza się niezależnie od pozycji rozkładania fotela podczas masażu.

 

Muzykoterapia na najwyższym poziomie dźwięków

Wbudowany zestaw audio do fotela masującego

Kolejną cechą fotela masującego PW535 która wyróżnia go w porównaniu z innymi fotelami masującymi są niezwykle efektowne głośniki muzyczne. Współpraca z największym na świecie producentem słuchawek zaowocowała wyposażeniem tego fotela w zaawansowany dźwięk przestrzenny 3D, aby pomóc użytkownikom zaznać pełnego relaksu przy doskonałej jakości dźwiękach ulubionych utworów.

 

Najwyższej jakości materiały

Poszycie fotela PW535 to miękki, oddychający i szczególnie przyjazny dla skóry specjalistyczny materiał syntetyczny. Cechuje się wyjątkową odpornością na ścieranie, fałdowanie i blaknięcie zdecydowanie lepszą niż niesprawdzające się w fotelach z masażem tkaniny skórzane. Dodatkowo widoczne, bogate przeszycia nie tylko zwiększają trwałość, ale także pomagają wnieść więcej estetyki i luksusu do całego fotela masującego PW535.

Fotel PW 535

 

Funkcje fotela PW 535

 • 16 programów automatycznych
  • 1. Królewski
  • 2. Masaż tajski
  • 3. Terapia stawów
  • 4. Regeneracja
  • 5. Miękki masaż
  • 6. Głęboki masaż
  • 7. Poranny
  • 8. Wieczorny
  • 9. Po Zakupach
  • 10. Spięte Ramiona
  • 11. Masaż w biurze
  • 12. Masaż na biodra i talie
  • 13. Dla kierowców
  • 14. Zdrowe plecy
  • 15. Ulga dla szyi
  • 16. Program ogólny
 • 11 technik masażu pleców z 6-cio stopniową regulacją prędkości masażu i 5-cio stopniową regulacją siły.
 • 7-calowy dotykowy ekran sterowania z menu w j. polskim i j.angielskim
 • Wybór dowolnego miejsca i strefy masażu
 • Automatyczne skanowanie sylwetki użytkownika
 • 36 poduszek masujących barki, ramiona, ręce, łydki i stopy
 • Masaż rolkowy stóp
  Masaż wibracyjny ud
 • Mechanizm SL-Shape o długości 128cm
 • Oparcie z wszytym grafenem dla funkcji rozgrzewania mięśni pleców
 • Pozycja Zero Gravity 1, Zero Gravity 2
 • Elektryczna i niezależna regulacja oparcia i podnóżka
 • Głośniki audiofilskie Bluetooth,
 • Ładowarka indukcyjna, Port USB
 • Swobodny podnóżek z funkcją dopasowywania się do długości nóg

 

Safe Energy - System oszczędzania energii

Fotele Pro-Wellness posiadają innowacyjny system oszczędzania energii Safe Energy, który sprawia, że koszt masażu związany ze zużyciem prądu jest niezwykle niski i wynosi średnio jedynie 6 groszy za godzinną sesję masażu. Dodatkowo fotele Pro-Wellness podczas jednej godziny trybu gotowości/czuwania zużywają jedynie 0,0005 kWh co oznacza niewiele ponad 3 zł przez cały rok. 

 

Dane techniczne fotela Pro-Wellness PW 535

Maksymalny chwilowy pobór mocy 75W
Waga 75kg
Pokrycie Specjalistyczne poszycie syntetyczne
Pobór energii w trybie czuwania 0,0005 kWh ~ t.j. ok. 3,28 zł rocznie*
Średni pobór energii podczas masażu 0,08 kWh ~ t.j ok. 6 groszy na 1h masażu*
Wymiary w pozycji siedzącej ok. Szer. 75cm x Wys. 109cm x Gł. 145cm
Wymiary w pozycji rozłożonej ok. Szer. 75cm x Wys. 85cm x Gł. 171cm

 

* Przy stawkach 0,75 PLN za 1 kWh