Fotel masujący PW 430

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: PW430
 • Producent: Pro-Wellness
 • Dostępność: Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 6 900,00 zł brutto
 • 7 900,00 zł 7 490,00 zł
 • szt.
 • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze towaru, Płatność przelewem, Przelewy24, PayByNet, eRaty Santander Consumer Bank, Płatność kartą płatniczą przy odbiorze towaru, Płatności Ratalne i odroczone
 • Sprawdź raty
 • Sprawdź raty

Darmowa dostawa fotela. Towar zostanie dostarczony serwisem producenta. Zostanie rozpakowany, zmontowany i uruchomiony we wskazanym przez klienta miejscu w jego lokalu

Udzielamy gwarancji konsumenckiej na okres 2 lat z możliwością przedłużenia do 5 lat (dla użytkowania w ramach gospodarstwa domowego) oraz gwarancji biznes na okres 1 roku z możliwością przedłużenia do 3 lat.

Gwarancja KONSUMENT dotyczy użytkowania prywatnego w ramach jednego gospodarstwa domowego (standardowo 2 lata gwarancji). Zakup Gwarancji Dodatkowej musi nastąpić w terminie do 3 miesięcy od daty zakupu nowego fotela masującego. 

Gwarancja BIZNES dotyczy użytkowania nie prywatnego, poza gospodarstwem domowym (np. przez pracowników w firmie, gości hotelowych, świadczenie usług przy użyciu urządzenia itp.) i udzielana jest standardowo na 1 rok. Zakup Gwarancji Dodatkowej musi nastąpić w terminie do 3 miesięcy od daty zakupu nowego fotela masującego.

Koszt dodatkowej gwarancji można uzyskać pod numerem 774406435

Istnieje możliwość zamówienia fotela masującego z opcją prezentacji. Klient będzie mógł sam dokładnie wypróbować urządzenie i zdecydować czy spełnia jego wymagania.

Serwis może dokonać prezentacji np. dwóch lub maksymalnie trzech foteli. W przypadku zakupu fotela prezentacja jest bezpłatna i innym przypadku klient pokrywa część poniesionych przez firmę kosztów.

Zero Gravity: Tak
L-Shape: Tak
Skanowanie wzrostu: Nie
Diagnostyka napięcia mięśni: Nie
Podgrzewanie: Tak
Technika masażu: combo: ugniatanie + ostukiwanie, masaż bioder, masaż łydek, masaż powietrzny, ostukiwanie, wałkowanie

Opis fotela masującego PW 430 Prowellness

Jest to kompaktowy model charakteryzujący się bardzo dużymi możliwościami. Posiada zaawansowany mechanizm masujący L-Shape. PW 430 posiada szerokie siedzisko, dzięki czemu jest bardzo wygodny. Jest to także pierwszy fotel zaopatrzony w funkcję tzw. kołyski - zwielokrotnia to przyjemność i uczucie odprężenia w czasie masażu. Fotel jako jeden z nielicznych na rynku ma możliwość obrócenia podnóżka i wyboru pomiędzy masażem a miękką podpórką.

 

Fotel z masażem PW 430

 

Regulacja intensywności masażu w fotelu PW 430

Jest to bardzo ważna funkcja. Z wiekiem nasza wrażliwość na masaż mechaniczny wzrasta. powoduje to, że osoby starsze niechętnie korzystają z mocno masujących foteli. Dzięki możliwości zmniejszenia intensywności masażu z fotela mogą korzystać zarówno osoby młode jak i te bardziej dojrzałe. 

 

Regulacja intensywności masażu w fotelu PW 430

 

Mechanizm L-Shepe w fotelu PW 430

Szyna masująca w modelu PW 430 ma długość aż 130 cm. Standardowy fotel, za pomocą głowic, masuje jedynie odcinek ok 90 cm w zakresie od karku do odcinka krzyżowego kręgosłupa. W modelach L-Shape szyna, po której poruszają się głowice masujące, ma kształt litery L i zachodzi aż do kolan. Powoduje to, że fotele te są bezkonkurencyjne jeżeli chodzi o masaż dolnych partii ciała. Niezwykle przyjemny i odprężający jest szczególnie masaż kości ogonowej oraz pośladków.

 

Mechanizm L-Shape w fotelu PW 430

 

Masaż trafiający w punkt

Fotel posiada funkcję masażu w punkcie. Dzięki temu możesz precyzyjnie możemy określić punkt masażu wymagający szczególnej uwagi.

 

Masaż w punkcie w fotelu PW 430

Wygoda jest priorytetem - opis wymiarów

Pomimo kompaktowości fotela jako całości, wyposażony jest on w szerokie, aż 48 cm siedzisko. Dzięki temu fotel wpasuje się w każde, nawet niewielkie pomieszczenia, a jednocześnie nawet duży użytkownik będzie się cieszył wygodą.

 

Szerokość siedziska w fotelu z masażem PW 430

 

6 technik masażu w fotelu PW 430

Dzięki mechanizmowi, który dopasowuje się do konturu pleców oraz 6 różnym technikom masażu, zabieg wykonywany przez fotel do masażu PW 430 jest niezwykle skuteczny.

 

Techniki masażu w fotelu PW 430

 

8 automatycznych programów masażu

Dopasowane są one do różnych potrzeb użytkowników.

 1. Regeneracja

 2. Gimnastyka

 3. Relaks

 4. Balans

 5. Pobudzenie

 6. Ulga w stresie

 7. Senior

 8. Salon SPA

 

Programy automatyczne w fotelu z masażem PW 430

 

Wielofunkcyjny podnóżek masujący

Mamy tu możliwość wyboru pomiędzy masażem łydek, a wygodną, miękką podpórką pod nogi. Dzięki temu fotel świetnie sprawdzi się nie tylko jako masażysta domowy, ale także po prostu mebel, na którym będziemy mogli dłuższą chwilę odpocząć.

 

Obracany podnóżek w fotelu PW 430

 

Masaż uciskowy łydek

Często zmęczone nogi dają się we znaki. Widocznym tego efektem mogą być szczególnie obrzęki nóg. Z pomocą nadchodzi fotel z masażem uciskowym łydek - model PW 430. Także, jak w przypadku masażu pleców w tym modelu, tu mamy możliwość regulacji siły nacisku.

 

Masaż łydek w fotelu PW 430

 

Kojące ciepło w fotelu PW 430

Podgrzewanie znacząco poprawia skuteczność masażu. Mięśnie są rozluźnione jeszcze przed masażem.

 

Podgrzewanie pleców w fotelu PW 430

 

 

Funkcja kołysania w trakcie masażu

Funkcja ta jest całkowicie innowacyjna. Należy rozłożyć fotel do zdefiniowanej wcześniej pozycji zero gravity, a następnie włączyć funkcję delikatnego bujania. Ułatwi to rozluźnienie się do głębszego i skuteczniejszego masażu.

 

Funkcja bujania w fotelu PW 430

 

Wbudowane głośniki Bluetooth

Jedynym czego może nam zabraknąć podczas odprężającej sesji masażu, to dodatkowych bodźców muzycznych. Nie tutaj! Fotel zaopatrzony jest w wysokiej jakości głośniki Bluetooth. Dzięki temu możemy raczyć się swoją ulubioną muzyką co dodatkowo spotęguje przyjemność z sesji masażu.

 

Muzykoterapia w fotelu PW 430

 

Kieszonka z portem USB na telefon

Czas, który spędzisz w fotelu masującym, możesz wykorzystać na podładowanie baterii w swoim telefonie.

 

Kieszonka z portem USB w fotelu PW 430

 

Kontrola funkcji fotela PW 430

Sterowanie fotelem jest niezwykle proste. Odbywa się ono za pomocą nieskomplikowanego, przejrzystego pilota. Jest on wbudowany w podłokietnik.

 

Pilot w fotelu PW 430

 

Wysoka jakość wykonania

Nie tylko skuteczność urządzenia ma znaczenie. Chcemy dostarczyć Państwu produkt, który będzie służył przez wiele kolejnych lat. Dlatego niezwykle dużą uwagę przywiązujemy do jakości wykonania foteli. nie inaczej jest w przypadku modelu PW 430.

 

Wysoka jakość wykonania fotela masującego PW 430

 

Podsumowanie funkcji i dane techniczne fotela z masażem PW 430

 • 8 programów automatycznych
 • 6 technik masażu pleców z dwu stopniową regulacją intensywności masażu
 • Wybór dowolnego miejsca masażu
 • Poduszki masujące biodra i łydki
 • Mechanizm SL-Shape o długości 130cm
 • Oparcie z funkcją rozgrzewania mięśni pleców
 • Funkcja kołyski/elektrycznego bujania
 • Pozycja Zero Gravity
 • Elektryczna regulacja kąta pochylenia oparcia i podnóżka
 • Obracany podnóżek z funkcją masażu lub podparcia
 • Głośniki Bluetooth, Kieszeń na telefon, Port USB do ładowania
 • Wygodna poduszka pod głowę a pod nią okno dla intensywnego masażu karku i ramion
 • Pobór mocy: 65 W

Wymiary i waga fotela

 • Waga: 56 kg
 • Wymiary w pozycji siedzącej: ok. Szer.66,5cm x Wys.109cm x Gł.108cm
 • Wymiary w pozycji rozłożonej: ok. Szer.66,5cm x Wys.87cm x Gł.142,5cm
 • Za fotelem potrzebne jest jedynie 10 cm przestrzeni