Fotel ergonomiczny - ZeroG

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: MOV
 • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 7 dni

 • Historia ceny
 • 8 199,00 zł
 • szt.

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Fotel ZeroG - Ergonomiczny fotel zero gravity

Fotele ZeroG zostały zaprojektowane specjalnie dla osób, które większość swojego dnia spędzają w pozycji siedzącej. Taka forma pracy generuje szereg problemów zdrowotnych, wynikających głównie z przyjmowania nieprawidłowej pozycji ciała. Na rynku jest wiele foteli, których konstrukcja ma na celu minimalizowanie strat poczynionych w naszym organizmie na skutek przyjmowania długotrwałej, wymuszonej pozycji siedzącej. Jednak należy zwrócić uwagę, że w zasadzie one wszystkie wymagają od użytkownika aktywnego udziału w zachowaniu prawidłowej pozycji. Fotel ZeroG wymusza na użytkowniku taką pozycję. Wyeliminuje takie problemy jak bezwiedne garbienie się czy pochylanie w stronę monitora.

Koncepcja pozycji Zero Gravity powstała w wyniku badań NASA. W pozycji tej ciało jest narażone na najmniejsze możliwe napięcia. Dodatkowo serce, znajduje się na podobnym poziomie co nogi, ułatwia to pracę układu krążenia.

Pozycja Zero Gravity fotela ergonomicznego ZerG

 

Koncepcja fotela opiera się na wymuszeniu idealnej pozycji ciała. Następuje bierne odciążenie organizmu. Na fotelu można pracować długie godziny, nie martwiąc się o bezwiedne przybieranie niewłaściwej postawy. Z tego też powodu fotel w części środkowej pozbawiony jest możliwości regulacji.

 

Konstrukcja fotela ergonomicznego ZeroG

Podstawa z litego drewna wpiera wytrzymała, stalową konstrukcję. Poduszki wykonane są z pianki tapicerskiej obszytej wytrzymałym materiałem. Fotel wykonany jest solidnie, gwarantuje długa żywotność. Podnóżek oraz zagłówek są regulowane.

Fotel można wzbogacić o dodatkowy blat roboczy. Umieszczony jest on na konstrukcji stalowej, posiada profil umożliwiający korzystanie z laptopa, klawiatury lub touchpada graficznego. Kąt nachylenia blatu oczywiście można regulować. Druga opcją jest wyposażenie fotela w dedykowaną ramę nośną z mocowaniem na monitor.

 

Wizualizacja kompletnego fotela ZeroG z dodatkowym blatem i stalową konstrukcją na monitor

 

 

Warianty fotela ZeroG

Fotel występuje w dwóch wariantach:

 • Fotel w zestawie wraz ze stolikiem (blatem roboczym)
 • Fotel w zestawie wraz ze stolikiem (blatem roboczym) oraz pałąkiem z uchwytami na dwa monitory.

W przypadku wyboru wariantu z uchwytami na dwa monitory należy podać wymiary monitorów lub ich konkretne modele. Na etapie składania uchwyty zostaną odpowiednio ustawione. W przypadku braku takiej informacji, Klient będzie to musiał zrobić samodzielnie.

 

Kolorystyka fotela ZeroG

Podstawa może być wykonana w kolorze jasnego buku lub ciemnego hebanu. Kolor tapicerki można wybierać z 10 różnych kolorów wg wzornika poniżej.

Kolorystka tapicerki fotela ergonomicznego ZeroG

 

Główne cechy fotela ergonomicznego ZeroG

 • Pozycja "Zero Gravity"
 • równomierne rozłożenie ciężaru ciała użytkownika
 • konstrukcja zapewnia dobre podparcie ramion i szyi
 • dzielone poduszki zapewniają prawidłowy obieg powietrza
 • bezpieczne rozwiązanie konstrukcyjne