Fotel biurowy z masażem PW 240

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: PW240
 • Producent: Pro-Wellness
 • Dostępność: Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 4 900,00 zł brutto
 • 5 900,00 zł
 • szt.
 • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze towaru, Płatność przelewem, Przelewy24, PayByNet, eRaty Santander Consumer Bank, Płatność kartą płatniczą przy odbiorze towaru, Płatności Ratalne i odroczone
 • Sprawdź raty
 • Sprawdź raty

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Standardowa gwarancja to 2 lata. Istnieje możliwość wydłużenia tego okresu do 5 lat. Należy tuż przed końcem okresu gwarancyjnego zamówić płatny przegląd urządzenia. Po dokonaniu tej usługi serwis producenta przedłuża gwarancję o 1 rok. Tą usługę można zamówić 3 razy. Cena przeglądu zależy od fotela i zostanie podana przez obsługę sklepu.

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Zero Gravity: Nie
L-Shape: Nie
Skanowanie wzrostu: Nie
Diagnostyka napięcia mięśni: Nie
Podgrzewanie: Nie
Technika masażu: ostukiwanie, ugniatanie, wałkowanie

Fotel biurowy z masażem PW 240 zasilany akumulatorowo

Fotel PW 240 to połączenie niezwykle wygodnego fotela biurowego i zaawansowanego fotela do masażu. Wyposażono go w wysoce skuteczny mechaniczny system masażu wykorzystujący mechanizm S-Shape, dopasuje się on dzięki temu idealnie do kształtu naszych pleców i dostarczy efektywny oraz relaksujący masaż. Dla nieświadomego obserwatora będzie on wyglądał jak przeciętny fotel biurowy, wystarczy jednak wysunięcie ukrytego panelu sterowania by zapewnić sobie najwyższej jakości masaż, nie ustępujący nawet profesjonalnym fotelom do masażu. Dzięki jego specjalnej konstrukcji możemy cieszyć się masażem kiedy tylko chcemy, wystarczy wysunąć składany podnóżek i opuścić oparcie i zamienia się on w profesjonalne urządzenie relaksacyjne, i to wszystko nawet podczas krótkiej przerwy w pracy.

Biurowy fotel masujący PW 240

 

Zasilanie akumulatorowe

Zastosowany system zasilania w biurowym fotelu masującym PW 240 ma bardzo praktyczne zastosowanie. W dotychczasowych modelach podłączonych na stałe do zasilania, użytkownik był narażony na przeszkody w postaci przewodów zasilających i trzeba było zachowywać dodatkową ostrożność aby nie zahaczyć lub nie najechać kółkiem na kabel.

Fotel PW 240 można podłączyć i naładować po pracy, a w dzień cieszyć się wygodą i wyjątkowymi przerwami na relaks z masażem.

 

Terapeutyczny masażysta

W fotelu PW240 zastosowano opatentowany system masażu dopasowujący się do sylwetki użytkownika, gwarantuje on precyzyjny masaż od lędźwi aż po odcinek szyjny pleców. System masażu S-shape normalnie znany z dużych terapeutycznych foteli masujących został zaadaptowany do gabarytów fotela biurowego, dzięki czemu wykorzystując fotel ustawiony za biurkiem możemy zafundować sobie ucieczkę od stresu w postaci odprężającego masażu szyi i ramion. 

Ten model oferuje 4 różne programy automatyczne trwające po 10 minut które w celu osiągnięcia odpowiednich efektów wykorzystują 4 specjalistyczne techniki masażu w tym m.in. ugniatanie czy ostukiwanie punkt po punkcie. Jednak masaż w tym fotelu nie ogranicza się tylko do gotowych programów - możliwy jest własnoręczny wybór techniki masażu i pokierowanie mechanizmu w konkretne miejsca zgodnie z naszymi preferencjami i aktualnymi potrzebami.

Biurowy fotel masujący PW 240 - mechanizm masujący

 

Chowany panel sterowania

Umieszczony pod przesuwanym podłokietnikiem panel sterowania wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz z interfejsem w języku polskim lub angielskim. W celu dopasowania masażu do wzrostu użytkownika panel oferuje regulację pozycji ramion w zakresie aż 10 poziomów, możemy dzięki temu precyzyjnie dostosować algorytm masażu tak aby zapewnić najwyższą jego efektywność. Pozwala on także na wybór jednego z dwóch poziomów intensywności masażu dedykowanych do osób młodych i osób starszych. 

Wyświetlacz informuje o wybranym programie, aktualnej technice masażu, pozostałej pojemności baterii a także o czasie pozostałym do końca masażu.

Biurowy fotel masujący PW 240 - chowany pilot sterownia

 

Masaż w optymalnej pozycji

Dzięki funkcji odchylania fotela i wysuwanemu podnóżkowi można na czas masażu rozprostować nogi i odprężyć się dla lepszych efektów terapeutycznych. Odchylenie fotela zmienia także specyfikę masażu, to ustawienie sprawia że staje się on intensywniejszy, będzie precyzyjniej sięgać do mięśni szyi i ramion a także wniknie głębiej w strefę lędźwiową. 

Regularny masaż pleców w tej pozycji poprawia ich strukturę i elastyczność, a co za tym idzie oddala ryzyko powstawania zesztywnień i bólu pleców

Biurowy fotel masujący PW 240 - masaż z wysuniętym podnóżkiem

 

2 w 1 czyli fotel masujący i fotel biurowy

Po skończonym masażu, przesuwany podłokietnik schowa panel sterowania i fotel będzie spełniać funkcję klasycznego fotela biurowego. Gruba poduszka zapewni doskonałą wygodę bez ucisków masażera a regulowany podnóżek w formie elastycznej podpórki w łatwy sposób składa się pod siedzisko umożliwiając wygodne siedzenie i wstawanie. 

Dodatkowo dzięki zasilaniu za pomocą wbudowanego akumulatora możliwa jest dużo wygodniejsza praca bez martwienia się o kable czy zasilacz, wystarczy tylko raz na jakiś czas podłączyć fotel do ładowania.

Biurowy fotel masujący PW 240 - wysuwany podnóżek

 

Funkcje fotela masującego PW 240

 • 4 programy automatyczne
 • 4 techniki masażu pleców z dwu stopniową regulacją intensywności masażu
 • Wybór dowolnego miejsca masażu
 • Mechanizm S-Shape z regulacją wzrostu użytkownika
 • Funkcja kołyski/Tilt z regulacją twardości
 • Funkcja blokady odchylenia fotela
 • Wbudowany akumulator (ładowarka na wyposażeniu)
 • Chowany podnóżek z regulacją wysięgu
 • Regulacja fotela góra/dół, kółka do przemieszczania, przesuwane podłokietniki
 • Wygodna poduszka oparcia, a pod nią okno dla intensywnego masażu karku i ramion

 

Specyfikacja techniczna fotela biurowego z masażem PW 240

Moc 48 W
Zasilanie wbudowany akumulator 4000 mAh,
ładowarka 230 V w zestawie
Waga 32 kg
Wymiary w pozycji siedzącej 66 cm szer. x 127 cm wys. x 72 cm dł.
Wymiary w pozycji rozłożonej 66 cm szer. x 115 cm wys. x 137 cm dł.