Buty masujące Akupres - różne rozmiary

 • 130,00 zł
 • szt.
 • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze towaru, Płatność przelewem, Przelewy24, PayByNet, eRaty Santander Consumer Bank, Płatność kartą płatniczą przy odbiorze towaru, Płatności Ratalne i odroczone
 • Sprawdź raty
 • Sprawdź raty

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Buty do masażu naturalnymi kamieniami Akupres zostały zaprojektowane według koncepcji masażu stóp, funkcjonującej z powodzeniem od ponad 1800 lat w tradycyjnej medycynie chińskiej.Użyte w nich naturalne kamienie (jadeit,czarny bazalt,biały marmur), doskonale stymulują określone punkty w stopie, odpowiadające poszczególnym organom naszego ciała.Powodują dobroczynne działanie na większość  narządów wewnętrznych i zewnętrznych, oraz pobudzają  i stabilizują krążenie krwi. 

Regularne korzystanie z naturalnych butów Akupres, utrzymuje stan dobrego zdrowia, przynosi większy komfort, relaks oraz poprawia jakość życia.

Buty Akupres wytwarzane są dokładnie według zaleceń tradycyjnej medycyny chińskiej dotyczących masażu stóp. Posiadają naturalne kamienie Jianwen, umieszczone na podeszwach w ściśle zaplanowany sposób. Sposób rozmieszczenia kamieni zapewnia działanie na cały organizm, bardzo zbliżone do tradycyjnego chińskiego masażu stóp.

Dzięki swojej naturalności, jakości i właściwościom leczniczym, buty Akupresznajdują  uznanie na całym świecie. Są praktyczne, oszczędzają - Państwa czas i pieniądze.

Nasze produkty wychodzą naprzeciw potrzebom wielu czynnych zawodowo ludzi, gdyż równolegle z pracą umożliwiają pobudzenie dobroczynnych sił życiowych naszego organizmu.Przyczyniają się do osiągnięcia wielu korzyści zdrowotnych.Używanie tych butów odgrywa niewątpliwie ogromną rolę w poprawie ogólnego stanu zdrowia.

Buty Akupres umożliwiają stymulację punktów akupresury na stopach. Dzięki temu wprowadzana jest w obieg większa dawka energii życiowej CHI, która stabilizuje i wzmacnia siły życiowe organizmu. Skutkiem akupresury stóp, jest zdecydowanie lepsze niż normalnie samopoczucie, więcej energii wewnętrznej, oraz więcej siły potrzebnej do wykonywania normalnych zajęć i czynności domowych.

 

Charakterystyka butów Akupres Classic :

 • pojedyncze kolory i rozmiary dostępne ( do końca serii )
 • rozmiar S i XL w kolorze niebieskim dostępne - ZADZWOŃ
 • logo białe, nadruk
 • najszybsze efekty
 • większy dyskomfort przy delikatnych stopach
 • kamienie nie szlifowane

 

Charakterystyka butów Akupres

 • dostępne tylko w czarnym kolorze
 • podstawa drewniana
 • naturalne kamienie zatopione w żywicy
 • kształt kamieni stosunkowo " ostre"
 • antypoślizgowa podeszwa z gumy
 • logo tłoczone na wierzchu ( czarne )
 • intensywny masaż
 • krótkie sesje masażu


Kamienie zastosowane w obuwiu

 • Kamienie zielone i żółte - jedeit - kamień wysokoenergetyczny
 • Kamienie czarne i szare - bazalt - kamień silnie magnetyczny
 • Kamienie białe i różowe - marmur - kamień o właściwościach kojących


Tabela rozmiarów

Rozmiar Odpowiednik rozmiaru EU
S 35, 36, 37 (24 cm)
M 38, 39, 40 (25 cm)
L 41, 42 (26 cm)
XL 43, 44 (27 cm)
XXL 45, 46 (28 cm)

 

Dla osób z wrażliwymi stopami proponujemy buty z miękką podeszwą

 

 

Korzyści wynikające z codziennego stosowania

 

 1. Buty Akupres masują i stymulują  punkty akupunktury i regiony w stopach naturalnymi kamieniami (m.in jadeit, czarny bazalt, biały marmur) dobranymi przez chińskich lekarzy.
 2. Buty Akupres umożliwiają kontakt ciała bezpośrednio z naturalnymi siłami  zawartymi w kamieniach (np. kamienie czarne/szare mają właściwości magnetyczne, kamienie zielone/żółte - właściwości energetyczne, kamienie białe - właściwości relaksacyjne i łagodzące ból).
 3. Poprzez uciskanie dokładnie dobranych partii stopy, buty Akupres regulują krążenie krwi, poprawiają drożność arterii całego krwioobiegu i oczyszczają organizm z toksyn.
 4. Regularne używanie butów Akupres bezpośrednio przed snem, powoduje (między innymi) znacznie spokojniejszy i głębszy sen.
 5. Buty Akupres zwiększają odporność całego organizmu na choroby.  
 6. Regularne używanie butów Akupres powoduje łagodzenie różnego rodzaju bóli w różnych częściach ciała, oraz zmniejszają sztywność stawów i napięcie mięśni.

 

Stosowanie

 

 1. Butów Akupres należy używać kilka razy dziennie po ok. 10-20 minut.W pierwszym  okresie, z uwagi na odczuwany dyskomfort , może to być 1-2 minuty. Podczas używania należy w miarę możliwości odchylać ramiona do tyłu.
 2. Należy stopniowo zwiększać czas i szybkość chodzenia. Po ok. tygodniu używania butów Akupres wg zaleceń , ból w stopach zmniejszy się wydatnie.
 3. Należy pić ok. 200ml (szklankę) wody w trakcie lub zaraz po używaniu butów Akupres, w celu poprawy krążenia krwi. Woda pomaga również organizmowi w eliminacji toksyn.

 

Uwagi i ograniczenia

 

 1. Nie używaj butów Akupres, będąc w ciąży lub w czasie menstruacji.
 2. Nie używaj butów Akupres, przy ciężkich chorobach serca, oraz chronicznym, wysokim nadciśnieniu tętniczym.
 3. Nie używaj butów Akupres, w przypadku żylaków.
 4. Nie mocz butów Akupres w wodzie ani w żadnej innej cieczy;
 5. Trzymaj buty Akupres  z dala od kwasów i innych materiałów żrących i toksycznych.

 

Punkty lecznicze butów Akupres


Gwarancja: 5 lat