Sprzęt do samodzielnej rehabilitacji w domu

14-04-2020

Ograniczenia wprowadzone przez wiele Państw na świecie mające na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się pandemii choroby COVID19 spowodowały utrudniony dostęp do usług rehabilitacyjnych wykonywanych przez wykwalifikowanych rehabilitantów. Niestety pacjenci zostali zostawienie bez opieki rehabilitacyjnej. Żadne sprzęty w pełni nie zastąpią wiedzy, doświadczenia i umiejętności człowieka ale są w stanie wykonać za niego część pracy.

Nasza firma działa w branży sprzętu do masażu, rehabilitacyjnego i medycznego od kilkunastu lat. Wybraliśmy do Państwa sprzęt do rehabilitacji, który w naszym przekonaniu można używać samodzielnie w domu bez pomocy wykwalifikowanego rehabilitanta.

Przy wyborze sprzętu zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszego konsultanta. W godzinach pracy jest to możliwe przez CHAT, który wyświetla się w prawym dolnym rogu oraz oczywiście przez telefon.

Spis treści na stronie:

Fotele masujące 

obszar masażu: plecy, kark, szyja, pośladki, dłonie, łydki, stopy

Maty do masażu

obszar masażu: plecy, kark, szyja

Masażery

obszar masażu: niemal całe ciało

Masażery stóp

obszar masażu: stopy, łydki, podeszwy

Nefrytowe łóżko masujące

obszar masażu: plecy

Sprzęt do ćwiczeń w domu

Światłoterapia

Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne

 

Sprzęt do masażu

W pierwszej kolejności pragniemy zwrócić Państwa uwagę na urządzenia masujące. Są to sprzęty bardzo skuteczne, udoskonalane od wielu lat. Masaż jest podstawowym narzędziem w przypadku, każdej rehabilitacji.

Fotele masujące

obszar masażu: plecy, kark, szyja, pośladki, dłonie, łydki, stopy

Najbardziej skutecznymi masażystami automatycznymi są fotele masujące. Mają bardzo dobrze dopracowane programy masujące i skuteczne mechanizmy imitujące dłonie profesjonalnego masażysty. Skomplikowana konstrukcja pociąga za sobą niestety wysoką cenę za urządzenie. Wymagane jest także dodatkowe miejsce w w domu gdzie należy postawić fotel masujący, najlepiej jakby miał na tyle miejsca aby mógł być rozkładany do pozycji leżącej. W naszej ofercie znajduje się bardzo dużo foteli masujących. W zależności od ilości i jakości wykonywanych technik masażu są one oferowane w dużym przedziale cenowym. Posiadamy do dyspozycji zaplecze serwisowe. Lekkie modele mogą byś wysyłane kurierem, a ciężkie są dostarczane przez wykwalifikowany personel. Niestety obecnie zawieszona jest możliwość wykonania prezentacji w domu. Dokładnie przygotowana instrukcja obsługi fotela masującego oraz pomoc telefoniczna naszych konsultantów w zupełności wystarcza do opanowania obsługi fotela. W razie zainteresowania kliknij w link lista foteli masujących. Jeszcze raz zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w doborze odpowiednich modeli foteli do masażu. Tel 791445320.

Maty do masażu

obszar masażu: plecy, kark, szyja

Dużo tańszym rozwiązaniem procesu masażu pleców, szyi i karku są maty masujące. Są one w postaci nakładek na meble typu, krzesło, fotel. Mebel musi posiadać oparcie. Urządzenia posiadają dużo mniej funkcji od fotel masujących, potrafią masować mniej obszarów ale są tańsze i nie wymagają dodatkowego miejsca w domu. Maty masujące wysyłamy kurierem lub do paczkomatów. Listę urządzeń znajdziesz w kategorii naszego sklepu Maty masujące

Minimalną formą maty masującej są poduszki masujące.

Masażery

obszar masażu: niemal całe ciało

Sprzętem pomocniczym przy wykonywaniu masażu są wszelkiego rodzaju masażery. Do samodzielnej rehabilitacji w domu w szczególności polecamy masażery wieloigłowe Lyapko. Są to produkty, które posiadają certyfikaty produktów medycznych.

Innym urządzeniem medycznym jest masażer Aquavibron. W tym przypadku jednak użycie tego masażera wiąże się koniecznością podłączenia go to źródła zasilania jakim jest woda, a wiec do kranu. Lecznicze działanie magnetyzmu wody oraz opatentowana częstotliwość membrany dają świetne efekty w terapii wielu schorzeń.  

Masażery stóp

obszar masażu: stopy, łydki, podeszwy

W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń wykonujących masaż stóp, łydek. Masaż stóp przyczynia się do efektu głębokiego rozluźnienia. Polecamy w szczególności buty masujące akupres tzw. fakirki oraz bardzo dobrej jakości masażer stóp i łydek 4d

Nefrytowe łóżko masujące

obszar masażu: plecy

Przenośne nefrytowe łóżko masujące pozwala nie tylko korzystać z dobrodziejstwa masażu ale także w sposobie działania wykorzystane jest pozytywne działanie na organizm ludzki kamieni nefrytu. Szczegóły opisu urządzenia znajdują się na stronie produktu Przenośne składane nefrytowe łóżko masujące

Sprzęt do ćwiczeń w domu

Do rehabilitacji w domu z powodzeniem można wykorzystać również:

- materace do ćwiczeń

- piłki rehabilitacyjne

- taśmy rehabilitacyjne

Światłoterapia

Różnego rodzaju lampy do naświetleń możemy z powodzeniem stosować w domu. W tym rodzaju terapii możemy rozróżnić terapię światłem spolaryzowanym (lampa bioptron i biopolar) oraz terapia lampami solux. Ofertę na te urządzenia prezentujemy na naszym sklepie internetowym ze sprzętem medycznym promedyczny.pl w kategorii światłolecznictwo

Kabina PUR - Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne

Zastępujące w części uniwersalny gabinet usprawniania leczniczego. Kabinę można zainstalować w domu do łóżka.