Obniżka cen produktów firmy Aplimedica – aplikatory wieloigłowe

26-04-2018

Krzyk mody na nadchodzący sezon – aplikatory wieloigłowe dr Nikolaya Lyapko! Produkty marki Aplimedica to rewolucja w technikach masażu, łącząca łatwość użycia z uniwersalnością korzyści. Ich konstrukcja to przymocowane do elastycznej maty, paska, tudzież wałka igły – zrobione z niezbędnych dla organizmu metali: cynku, miedzi, żelaza, niklu i srebra. Ostrza igieł są tępo zaostrzone, dzięki czemu nawet przy bardzo mocnym ucisku nie niszczą ciągłości tkanki – można więc stosować je u osób z delikatną, lub wrażliwą skórą, w tym u dzieci.

Aplikatory wieloigłowe Lyapko oddziałują na skórę:

  • mechanicznie (nacisk pobudza odruch receptorów, oraz przepływ krwi i limfy),
  • galwaniczno-elektrycznie (różny potencjał elektryczny igieł powoduje przepływ ładunku przez skórę, pobudzając jej przemianę materii),
  • humoralnie (jony metali przenikają do skóry, gdzie mogą uczestniczyć w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu).

Produkty firmy Aplimedica dostępne są w różnych gęstościach igieł – oznaczenie na końcu nazwy oddaje szerokość przerw między igłami. Przykładowo: aplikator „Szansa 6,2” ma igły rozmieszczone co 6,2mm, gdy „Pas Uniwersalny M 4,3” – co 4,3mm. Im mniej milimetrów, tym więcej igieł, tym intensywniejszy masaż.

Wszystkie produkty w kategorii Aplikatory wieloigłowe Lyapko na naszym sklepie uległy obniżce cen! Zapraszamy do zakupów i zachęcamy do dbania o zdrowie z Aplimedicą – jako wyrób medyczny doskonale sprawdzą się zarówno w profilaktyce, jak i we wsparciu terapii.