Fotele z masażem sterowane za pomocą panelu dotykowego

23-04-2019

Jak w każdej dziedzinie, także w temacie foteli masujących notujemy znaczącą poprawę ich parametrów. Jednym z niezwykle ważnych aspektów jest sposób sterowania fotelami. Jest to jeden z niezwykle istotnych elementów decydujących o końcowym zadowoleniu z obcowania z danym modelem.

Marka ProWellness począwszy od modelu Soul (oraz jego bardziej kompaktowego odpowiednika Soul Compact) wprowadza na rynek jedynie fotele z sterowaniem za pomocą tabletów. Są to w zasadzie panele dotykowe z wgranym zaawansowanym oprogramowaniem, umożliwiającym nie tylko sterowanie fotelem, ale także bezpośrednią obserwację czynności, które fotel masujący aktualnie wykonuje.

Takie podejście do tematu pociąga za sobą przede wszystkim znaczne zwiększenie komfortu użytkownika, głównie poprzez duże uproszczenie wybierania kolejnych opcji, zwiększenie intuicyjności sterowania. Jednak paradoksalnie przy jednoczesnym uproszczeniu procesu następuje zwiększenie możliwości ingerowania w szczegóły całego procesu masażu. Panele dotykowe umożliwiają personalizację każdego szczegółu masażu. Powodują, że użytkownik ma wpływ na każdy aspekt i może niejako skroić masaż pod własne potrzeby.

Mamy w istocie wybór z dwóch różnych możliwości. Jeżeli nie chcemy zagłębiać się w szczegóły, możemy po prostu skorzystać z predefiniowanych ustawień - wybierając jeden z dostępnych programów automatycznych. Możemy również nanosić własne poprawki na te programy lub skorzystać z ustawień manualnych.

Fotele, które są sterowane w ten sposób to:

  • Fotel z masażem Soul - oprogramowanie daje możliwość skorzystania z 19 programów automatycznych

Fotel masujący Soul

https://www.domasazu.pl/fotel-masujacy-soul.html

Panel w fotelu Soul

 

  • Fotel z masażem Soul Compact - bardziej kompaktowa wersja modelu Soul - 9 programów automatycznych

Fotel masujący Soul Compacthttps://www.domasazu.pl/fotel-masujacy-soul-compact.html

 

  • Fotel z masażem PW 550 - 8 programów automatycznych

Fotel masujący PW 550

https://www.domasazu.pl/fotel-do-masazu-pw-550.html

 

  • Fotel masujący PW 720 - niekwestionowany król na polskim rynku - aż 22 programy automatyczne

Fotel masujący PW 720

https://www.domasazu.pl/fotel-masujacy-pw-720.html

Panel fotel PW 720

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą foteli masujących ---> https://www.domasazu.pl/category/fotele-do-masazu