Balsam rozgrzewający Sport Gel

  • szt.
  • 39,00 zł

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

 

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

Sport Gel - balsam rozgrzewającyKosmetyk przeznaczony do nacierania ciała lub masażu sportowego bezpośrednio przed wysiłkiem fizycznym. Rozgrzewa i przygotowuje mięśnie do obciążenia, pobudza krążenie,
zmniejszając ryzyko urazów. 

Balsam należy w niewielkiej ilości rozprowadzić na skórze. Kosmetyk wchłania się stopniowo. Zalecane jest masowanie aż do całkowitego wchłonięcia. 

Uwaga! Produktu nie jest przeznaczony do stosowania na twarz (w szczególności należy uważać na okolice oczu - w przypadku dostania się kosmetyku do oka, należy przemyć je dużą ilością wody). Nie powinny stosować go dzieci poniżej 6 roku życia, kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące.


Dostępne wielkości opakować balsamu rozgrzewającego Sport Gel:

  • 450 ml