Balsam do masażu MELON - Balsamique

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Producent: Balsamique
 • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 7 dni

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 41,50 zł brutto
 • 45,50 zł
 • szt.

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

 

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

MELON - Balsam do masażuBalsam MELON marki Balsamique jest kosmetykiem przeznaczonym do profesjonalnego masażu całego ciała. Doskonale odżywia i regeneruje skórę, dodaje jej witalności. Zawarty w balsamie olej słonecznikowy przywraca skórze elastyczność oraz zdrowy wygląd. Balsam charakteryzuje apetyczny, świeży zapach melona, który wprowadza w dobry humor. Jako dodatki do balsamu zastosowano ekstrakty z nagietka oraz karoty, które dodatkowo regenerują, pielęgnują i odżywiają skórę.


Przeznaczenie balsamu MELONBalsam ten nadaje się do zabiegów masażu całego ciała.


Pojemność: 500 lub 1000 ml