Balsam do masażu MALINA - Balsamique

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Balsamique
  • Dostępność: Na zamówienie. Czas dostawy do 7 dni

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 41,50 zł brutto
  • 45,50 zł
  • szt.

Wysyłka kurierem do Polski

Zamówienia na kwotę powyżej 600 zł - PRZESYŁKA GRATIS

DPD, GLS, waga do 31 kg - 18 zł

Paczkomat Inpost 12,30 zł brutto

Szczegółowy cennik

Towary prezentowane na stronie sklepu internetowego objęte są gwarancją.Terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Zakres gwarancji, a także termin jej obowiązywania określony jest również w karcie gwarancyjnej załączonej do towaru

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni, którego bieg rozpoczyna się w momencie objęcia rzeczy w posiadanie

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

 

Usługa Flex Delivery Service, w której jedną z form doręczenia paczki jest zgoda odbiorcy na pozostawienie paczki we wskazanym miejscu bez podpisu.

 

Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu między kurierem a odbiorcą, co minimalizuje ryzyko zarażenia między stronami.

MALINA - Balsam do masażuJest to balsam przeznaczony do masażu całego ciała, twarzy i dekoltu. Dodatek ekstraktu z ogórecznika, który wykazuje działanie antyoksydacyjne, działa przeciwzmarszczkowo, regeneracyjnie oraz znacząco zwieksza elastyczność i napięcie skóry. Nadaje skórze sprężystość i poprawia jej witalność. Charakteryzuje się ciepłym, słodkim zapachem malin. Dzieki temu ma działanie wysoce odprężające.


Przeznaczenie balsamu MALINADo zastosowania podczas zabiegów masażu całego ciała, nadaje się do wykonywania masażu szyi, dekoltu i twarzy.


Pojemność: 500 lub 1000 ml